Bu yaz sezonu için planınızı iyi yapın

18.11.2019 - 23:59
1 Kişi Yorum Yaptı
Bu yaz sezonu için  planınızı iyi yapın

Önümüzdeki yaz sezonu farklı olacak.

Çünkü Avrupa Futbol Şampiyonası finalleri var.

 Türk Milli Takımı da finallere katılma hakkını elde etti.

Avrupa Şampiyonası Finalleri, haziran ayında başlayacak. Haziran ve temmuz aylarında hemen her gece çok heyecanlı milli maçlar oynanacak.Turnuvanın kuraları, 30 Kasım günü Romanya’nın başkenti Bükreş’te çekilecek. Türkiye’nin rakipleri, Türkiye’nin maç tarihleri de belli olacak.

Yaz aylarında tatil planlıyorsanız, ya da önümüzdeki yaz sezonunda cemiyetiniz olacaksa, özellikle Türk Milli Takımının maç yapacağı tarihleri not edip,  her türlü organizasyonu da bu tarihleri dikkate alarak  yapmayınız..

Düşünün, çocuğunuzun sünnet cemiyeti için bir tarih belirlediniz. Cemiyet için yer tuttunuz, para yatırdınız, hazırlık yaptınız. Ama aynı gece Türk Milli Takımının çok önemli bir maçı var.. Çağırdığınız kimse cemiyete gelmez, tek başınıza kalırsınız.Ya da düğün salonuna bir dev ekran televizyon koymanız, bütün konuklara maçı izlettirmeniz gerekir. Bu nedenle, Türk Milli Takımının maç tarihlerini mutlaka dikkate almak gerekiyor.

Etiketler:
3 ay önce - Palandöken

İzlanda’yı yenemiyoruz ama Fransa’dan maşallah 4 puan aldık. Teşekkürler Fransa! Tabiki bunun nedenini anlamak için Türkiye ‘nin maçlar başlamadan Fransız şirketleri ile yaptıkları anlaşmaları araştırmanız lazım. Bir de Rusya ‘daki dünya kupasında Türkiye ‘nin Ruslar ile beraber olup nasıl Fransa nın şampiyon olmasına yardımcı olduklarınıda araştırmanız lazım. Mesela dünya kupası boyunca fırtına gibi esen Hırvatistan niye Fransa karşısında oynamadı!!!

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.