Büyükşehir önce izin verdi, sonra kapattı

23.01.2020 - 17:43
4 Kişi Yorum Yaptı
Büyükşehir önce izin verdi, sonra kapattı
İzmit’in yeni Balık Pazarı Balık Han’da, yılların balıkçısı Rizeli Kardeşler Balık dükkanının sahibi Kenan Balcı, çok güzel bir tesis kurmuştu.

Balcı Büyükşehir Belediyesi’nden izin alarak yatırım yaptı, dükkanını bir balık lokantasına dönüştürdü. Balık çorbası ve günlük balık çeşitleri sunuyor, çok da ilgi görüyordu.

Ancak öteden beri hemen her konuda kendisine rakip gördüğü kişileri gerekli yerlere ihbar etmesi ile tanınan Balıkçı Hamdi, Kenan Balcı’nın bu işletmesini de “Ruhsatsız” diye şikayet etmiş.

Kenan Balcı’nın dükkanında alkol yok.

Ayak üstü tava ve ızgara balık yapıyor, ekmek içinde satıyor. Fazladan yer de işgal etmiyordu. Ama işleri biraz iyi gidip, popüler olunca hemen şikayet edilmiş.

Büyükşehir belediyesi de tesisi kapatmış. Balcı, “Bana izin verilmişti. Her şeyi Belediyenin izni ile yaptım. Şimdi bu kadar masrafımı kim karşılayacak?” diye soruyor.

Yıllarca İzmit’in en popüler balıkçısı olarak tanınan Balıkçı Hamdi’nin bütün meslektaşlarına karşı yaptığı bu tutum da hiç hoş karşılanmıyor.

1 ay önce - kartal

güzel bir mekan ,hakkını arasın kapattırmasın

1 ay önce - SERKAN HAFIZ

tam ucuza kalite alık yiyorduk burası da gitti,

1 ay önce - AYSE HAZER

Balıkcı Hamdi neden kapatmış peki ??

1 ay önce - mesut bahtiyar

haber doğru ise çok yazık. 2 kez orada balık yedim, ne güzel düşünmüşler dedim. tam bir girişimcilik örneği. Ama toplum hastalıklı olduğu için düşünce, ben de yok onda da olmasın. Bunun tam karşılığı hased etmektir. Bunu yapan ne bu tarafta ne öbür tarafta asla huzuru bulamaz.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.