Büyükşehir’de hurda hırsızlığı

08.11.2019 - 13:11
475 Kişi Okudu   3 Kişi Yorum Yaptı
Büyükşehir’de hurda hırsızlığı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Darıca eski askeri alanında inşa edilen Sahil Parkı’nda hırsızlık olayının yaşandığı öğrenildi.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Darıca eski askeri alanında inşa edilen Sahil Parkı’nda geçtiğimiz Pazar günü hırsızlık olayının yaşandığı öğrenildi. Yaşanan hırsızlık olayı ile ilgili olarak belediyede çalışan birim müdürleri, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapımı devam eden sahil parkta geçtiğimiz Pazar günü büyük bir hırsızlık olayı yaşandı. Hafriyat kamyonlarından bir tanesi hafriyat aldıktan sonra burada bulunan hurdaları da kamyon kasasına yüklüyor.

HIRSIZLIK OLAYINI BİLİYORLAR

Kamyon kasasının da üzerini branda ile örtüyor. Kamyon şoföründen şüphe edilmesi üzerine durdurulan kamyonun kasasında çok miktarda hurda bulunuyor. Yaşanan hırsızlık olayını Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Park Bahçeler Yapım Şube Müdürü Tuncay Türetken ve şantiye şefi olan Berna Şimşek, Berna Şimşek’in yardımcısı olan Pınar adlı kişi ve mühendis Tuncay Korkmaz bu olayı biliyorlar. Ancak olayla ilgili olarak hiçbir şey yapmıyorlar. Çünkü bu tür hırsızlık olayları sürekli oluyor” dediler.

Haberin Muhabiri;
Hanifi SURUN hanifisurun@seskocaeli.com
4 gün önce - Haldun

KOMEK adlı organizasyonda yapılan hırsızlıklar nooldu?

4 gün önce - Hm

Komek hırsızlıkları ve rüşvetleri ali Yeşildal ve komek eski veya mevcut yöneticilerine sormaklazim

3 gün önce - Nihan

Liyakat bertaraf edildi her makam ve kurumda. Bir adım ileri gidemez bu ülke.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.