BÜYÜKŞEHİR’DEN CEMAATE KIYAK..!

13.02.2020 - 14:20
4 Kişi Yorum Yaptı
BÜYÜKŞEHİR’DEN  CEMAATE KIYAK..!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Körfez Belediye sınırları içinde kalan ve etrafı tamamen tarım arazileri ile çevrili alan bir alanı İsmailağa Cemaati’ne DİNİ YAPILAR yapmak için imar değişikliği yaparak tahsis ediyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin bugünkü meclis toplantısının 38. Maddesinde yer alan maddede Körfez Belediyesi sorumluluk alanı içinde bulunan 12 parselde imar değişikliğine gidiyor.

Şemsettin Köyü sınırları içinde bulunan ovadaki bu parseller iki mezarlık arasında bulunuyor. Bu mezarlardan birisi de köylüler tarafından SOFA DEDE Mezarlığı olarak bilinen tarihi bir mezarlık.

Tarım arazilerinin tam ortasındaki bu arazinin İsmailağa Cemaati’ne tahsis edilmesine muhalefet RED oyu verecek ve karşı çıkacak.

Buna rağmen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin cemaate bu yer tahsisini yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

Etiketler:
2 hafta önce - Alibey

Cemaat, tarikat, zır cahil, börek'in çıtır, kuzunun kıtır yeri.

2 hafta önce - Bünyamin

ingiliz ajanlarının kurduğu İslam maskesi altında yıkıcı bölücü faaliyetlerini yüz yıldır sürdürüyor. hepsişnin arkasında Türkiye düşmanı ülkelerin istihbarat örgütleri var

2 hafta önce - köülü

Yapılsın ne var bu yerler böyle böyle değer kazanacak taşköprüye değer katılsın

2 hafta önce - türkiye

bizim milletimiz din düşmanları cemaatlere çok meraklı feto biter başka cemaatler çıkar,kim ki dini siyasete alet ederse sonu kötü biter,onun için durmadan okumalıyız.çünkü hep söylenenlere inanan bir toplum yetişiyor.sonumuz arabistan olur.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.