CHP’li Erdoğan adaylığını açıklayacak

14.02.2020 - 09:52
0 Kişi Yorum Yaptı
CHP’li Erdoğan adaylığını açıklayacak
CHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Yaşa Erdoğan ilçe kadın kolları kongresinde aday olmasıyla ilgili olarak açıklamada bulunacak

CHP Kadın Kolları’nda kongre süreci tüm hızıyla devam ediyor. İlçe kadın kollarının olağan kongre takvimine göre geçtiğimiz hafta Karamürsel, Körfez ve Kartepe ilçe kadın kolları kongreleri gerçekleştirildi. 23 Şubat Pazar günü yapılacak olan CHP Gebze İlçe Kadın Kolları kongresi için mevcut ilçe kadın kolları başkanı Yaşa Erdoğan aday. CHP Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Yaşa Erdoğan ilçe kadın kolları başkan adaylığıyla ilgili olarak yarın bir açıklama yapacak.

BANA GÜÇ VERECEKTİR

İlçe binasında yapacağı açıklamayla ilgili olarak bilgi veren CHP’li Yaşa Erdoğan, “Değerli Cumhuriyet Halk Partisi örgütü, Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkelerinin ışığıyla aydınlanan bu yolda birlikte yürümekten onur duyduğum tüm yoldaşlarım; 15 Şubat 2020 Cumartesi günü, saat 15.00’de gerçekleştireceğim Kadın kolları başkan adaylığı açıklamamda yanımda olmanız bana güç verecektir. Ortak akıl, demokratik katılım ve kolektif tavırla partimizi daima daha ileriye taşıyacak fikir projelerimizi birlikte, el ele tartışarak geliştirelim, uygulayalım. Bambaşka bir Gebze'nin oluşumuna birlikte, el ele imza atalım” dedi.
 

Haberin Muhabiri;
Hanifi SURUN hanifisurun@seskocaeli.com
YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.