Engellilere Kartepe’de kar keyfi

13.02.2020 - 13:51
0 Kişi Yorum Yaptı
Engellilere Kartepe’de kar keyfi
Kandıra Tek Çatı Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kartepe Sisli Vadi Kaya Merkezi’ne düzenlediği gezi ile engelli üyeleri ve ailelerine unutulmaz bir gün yaşattı.

2019 yılının sonlarına doğru kurulan Kandıra Engelliler Dayanışma ve Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Kartepe Sisli Vadi Kaya Merkezine günü birlik gezi düzenlendi. Düzenlenen gezide kar topu oynayarak doyasıya karın tadını çıkaran dernek üyeleri ve aileleri, soğuk havada mangalda pişen sucuk ekmek ile karınlarını doyurdu. Gün boyu karın keyfini çıkarak dernek üyeleri yapılan etkinlik için dernek başkanı Erkan Kaya ve geziye katkı sunan kamu kurum kuruluşları ile hayırsever iş insanlarına teşekkür ettiler.

Kandıra Tek Çatı Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erkan Kaya, böyle bir organizasyonla dernek üyelerine farklı bir gün yaşatmanın kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederken, ‘’ Aylardır beklenen karın yağması üzerine dernek üyesi kardeşlerimiz ve ailelerimiz ile biraz hava almak istedik. Derneğimizin ilk gezi organizasyonunu Kartepe Sisli Vadi Kayak Merkezine gerçekleştirdik. Bizlere Ulaşım Konusunda Desteklerini Esirgemeyen KBB Ulaşım Dairesi Başkanlığına, Sağlık Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Engelli ve Yaşlılar Şube Müdürlüğüne ve gıda konusunda desteklerini esirgemeyen Kandıramızın güzide esnaflarına yönetimiz ve tüm engelli kardeşlerim adına teşekkür ediyorum’’ dedi

 

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.