Ethem Sancak ARIYOR..!

23.12.2019 - 10:30
5 Kişi Yorum Yaptı
Ethem Sancak ARIYOR..!
AKP iktidarı ile birlikte inanılmaz bir şekilde büyüyen ve başta savunma sanayi olmak üzere devletin bütün stratejik işlerini alan, son olarak ta Katarlılarla birlikte Tank Palet Fabrikası’na ortak olan Ethem Sancak bu günlerde harıl harıl arıyor.

Ne mi arıyor?

Sosyal medya hesabına TAKİPÇİ arıyor.

Kendisine Twitter’de hesap açan Ethem Sancak yaptığı paylaşımda ‘ Vatandaşlarımızın şahsım hakkında gerçek bilgiye ulaşması, savunma sanayindeki atılımlarımızdan haberdar olması adına bu hesabı büyütelim’ kelimelerini kullanmış.

Eğer sizde Ethem Sancak’ı çok ama çok merak ediyorsanız takip edin.

2 ay önce - Kara kartal

Amerikan hurdalarını İsraile tank modernize ettirilirken

2 ay önce - Hüseyin Aslan

E. Sancak Fatih Altaylının sunduğu proğramda; D. Gezmiş ve arkadaşları ile dava arkadaşıydık diyor. O yıllarda 14 yaşında iken nasıl dava arkadaşı olunuyormuş? Yalanın bini binbir para. Bahsettiği İnsanlar Amerikan Emperyalistleri ve yerli işbirlikçilerine karşı hiç çekinmeden Vatanları uğruna canlarını ortaya koydular. E. Sancak gibi fırsatçılar; ülkenin kaynaklarını yabancılara peşkeş çekip yağmalatsnlar diye değil. E. Sancağın, Deniz ve Arkadaşları gibi idam sehpasına yiğitçe çıkıp, cellada işi bırakmadan kendisinin tekmelemesi için mangal gibi yüreğe sahip olması gerekir. Denizlerin yerinde olsaydı sanırım dizleri trampet çalıyor olurdu. Hayatları yalan. Yazık!!!!!!

2 ay önce - Seyfettin alkan

Mükemmel gurur duyuyorum

2 ay önce - Filistinli

Böylesi yerli sermayedarların çoğalması şart memleketimizde yerli ve milli adam gibi adam Ethem sancak

2 ay önce - mahmud tasyirek

sizden ricamiz hersey biryana esenyurt 30bine yakin insaat magduru var bu mağdurların bir kismi beylikduzunde oturuyor .bu olayon siyasi yonu yok vijdani yonu var kimse dinlemedi bulut insaat gumis siti osmanli insaat ve digerlerini yamama gerek yok lutfen rica edecez internetten esenyurt inşaat magdurlar diye yazin herkes gorur akp kardeslerimizi uyardik bakin her iki ilcedede buyuk cogunlukla kaybedersiniz lutfen ilgilenim dedik şimdi bu sayi cocuklaronin oy kullanma yasona ulasmasiyle dahada artti .lutfen kimse istanbulda neden kaybettik demesin en buyuk sebeb bu lutfen sahsi suclamalrla degil halkin gercek sorunuyla ilgilenin

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.