Haber Detayı
14 Eylül 2019 - Cumartesi 18:59
 
Körfez Yürüyüşü Çok Sevdi
SAĞLIK Haberi
Körfez Yürüyüşü Çok Sevdi


Körfez Belediyesi tarafından her hafta sonu cumartesi günleri düzenlenen ‘sağlıklı yaşam yürüyüşü’ bu hafta da Yarımca Sahili’nde gerçekleştirildi. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, yürüyüşe katılan vatandaşları yalnız bırakmadı.

HALKIMIZIN SAĞLIĞINI ÖNEMSİYORUZ

Sağlıklı yaşam için düzenli fiziksel hareketin çok önemli olduğunu belirten Başkan Söğüt,”Her gün mutlaka 10 bin adım yürünmesi ya da 10 bin adıma muadil hareket yapılması gerekiyor. İmkânı olan vatandaşlarımızın, haftasonları düzenlemiş olduğumuz sabah yürüyüşlerine katılmasını istiyorum. Tüm spor dalları içinde en pratik olan, açık havada yürümek. Halkımızın sağlığını önemsiyoruz” ifadelerine yer verdi. Ayrıca her hafta Körfez’in farklı bir sahilinde düzenlenen Sağlıklı yaşam yürüyüşlerine bu hafta Körfez Hayvan Sevenler Derneği’nin üyeleri minik dostlarıyla birlikte katıldı.

YÜRÜYÜŞLER DEVAM EDECEK

Sağlıklı yürümenin önemini anlatmaya çalıştıklarını ifade eden Söğüt, "Sağlıklı Yaşam” etkinlikleri kapsamında ilçemizde halkımızla yürüyüş etkinlikleri düzenledik. Ve bu tür projelerimize devam edeceğiz” dedi.Kaynak: Editör:
Etiketler: Körfez, Yürüyüşü, Çok, Sevdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı