Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 12:14
 
Onu takan yok
BUNLAR KONUŞULUYOR Haberi
Onu takan yok

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gebze-Darıca Metrosunun yapımı cumhurbaşkanın talimatıyla Ulaştırma Bakanlığına devredildiğini açıkladı.

 

Tahir Büyükakın Gebze-Darıca Metrosuyla ilgili önemli açıklamalarda bulunduğu esnada kendisine AKP Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan, AKP Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Darıca İlçe Başkanı Ufuk Akçay eşlik etti.

 

Metro inşaatındaki çalışmalarla ilgili olarak bilgi alan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

 

Açıklamanın sonunda Tahir Büyükakın ve beraberindekiler basın mensuplarına toplu olarak fotoğraf çektirme için istedi.

 

Büyükakın ve AKP Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, AKP Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, Darıca İlçe Başkanı Ufuk Akçay hep birlikte poz verirken o esnada fotoğraf karesine girmeyen bir kişi ise dikkatlerden kaçmadı.

 

Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan.

 

Fotoğraf çekimi esnasında Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan o esnada ise cep telefonuyla konuştuğu görüldü.

 

Fotoğraf çekimi için kimsenin Pehlivan’ı çağırmadığı da dikkatlerden kaçmadı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İbrahim Pehlivan, Tahir Büyükakın, Mehmet Ellibeş, Zinnur Büyükgöz,
Yorumlar
Haber Yazılımı