İntihar girişimleri göz ardı edilmemeli

13.02.2020 - 08:45
1 Kişi Yorum Yaptı
İntihar girişimleri göz ardı edilmemeli
Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, son zamanlarda artış gösteren intihar girişimlerine dikkat çekerek, “Ekonomik krizin getirdiği sorunları görmezden gelmek, sorunun çözümünü ertelemek yanlıştır” dedi

Ömer Faruk Coşkun yaptığı açıklamada, Son dönemde artan intihar girişimlerinin muhakkak üzerinde durulması gereken en önemli bir konu olduğunu belirten Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, ‘Ekonomik krizin getirdiği sorunları görmezden gelmek, hamaset ile her şey yolundaymış gibi imaj vermek, gerçeklerle yüzleşmeyip bu sorunun çözümünü ötelemek hatadır. İlimizde dahi toplumun farklı kesimlerinden insanların kendi hayatlarına son vermek istemeleri, dikkat etmemiz, bir an önce tedbir alınması gereken en önemli konudur’ dedi.

KABUL EDİLEMEZ

Amerika’nın Kudüs dayatmasını asla kabul etmediklerine önemle vurgu yapan Coşkun, ‘Yenikapı’da sivil toplum kuruluşları Kudüs mitingini gerçekleştirdik. Amerika’nın Siyonist planını kabul etmiyoruz. Hükümetinde bu noktada kesinlikle taviz vermeden Filistin meselesini Amerika ve İsrail’in insiyatifine bırakmadan gerekli çalışmayı yapmasını bekliyoruz” diye konuştu.

İLÇENİN SORUNLARI

Coşkun, yerel konulardaki görüşlerini e dile getirerek, ‘İlimtepe’ye lise yapılmasını takip ediyoruz. TOKİ Konutları başlamadan önce İlimtepe Lisesi tamamlanmalıdır. Hacı Osman Mahallesi İlimtepe yolu bir an önce eksiklikleri giderilerek tamamlanmalıdır. Özellikle dışardan gelen insanların yolu bilmemelerinden kaynaklanacak kazaları önlemek için kasis, ışık tedbirleri alınmalıdır. Geçmiş dönemde ve bu dönemde belediyenin projeleri arasında yer alan Hacı Osman Mahallesi kapalı Pazar alanı bir an önce yapılmalı. Hali hazırda top sahası olarak kullanılan alan pazarcı esnafına tahsisi edilse de, bu arsa verimli bir hizmete elverişli değildir. Bir an önce düzenlenmeli ve kullanıma daha uygun hale getirilmelidir” ifadelerini kullandı.

Haberin Muhabiri;
Nabi YAZICI nabiyazici@seskocaeli.com
1 hafta önce - köülü

Ömer faruk başkan da intihar etse de körfez kurtulsa şu yalancıdan

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.