İYİ Parti’de Uluköylü tek aday

13.02.2020 - 11:12
0 Kişi Yorum Yaptı
İYİ Parti’de Uluköylü tek aday
16 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek olan İyi Parti Gebze İlçe Başkanlığı’nın 2. Olağan Genel Kongresi’nde mevcut ilçe başkanı Avukat Burak Uluköylü’nün tek aday olacağı öğrenildi.

İyi Parti’de olağan kongre süreci tüm hızıyla devam ediyor. Delege seçimlerini geçtiğimiz haftalarda tamamlayan İyi Parti Gebze İlçe Başkanlığı’nın 2. Olağan Kongresini 16 Şubat Pazar günü saat 10.00’da Gebze Ramada Encore Otel’ kongre salonunda gerçekleştirecek. Gerçekleştirilecek olan olağan kongre öncesi İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Avukat Burak Uluköylü’nün tek aday olacağı öğrenildi. İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Avukat Burak Uluköylü göreve geldiği günden beri yaptığı çalışmalar ve gösterdiği performans ile hem partililerin hem de kamuoyunun büyük takdiri kazandı.

BİRLİK BÜTÜNLÜK SAĞLADI

İyi Parti’ye yakın kaynaklar kongre öncesi yaptıkları değerlendirmede; “İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Avukat Burak Uluköylü göreve gelir gelmez parti tabanına verdiği birlik ve bütünlük mesajları ile partide birlik bütünlüğü sağladı. Uluköylü ardından kadınlarla ve gençlerle bir araya gelerek parti çalışmalarına hız verdi. İyi Parti’nin Gebze’de güçlü olması için üye çalışmalarına devam eden Burak Uluköylü haftanın her günü üye standına uğrayarak üye çalışması hakkında bilgi aldı. Uluköylü ardından mahalle muhtarlarını ziyaret ederek mahallelerdeki sorun ve sıkıntıları muhtarlardan dinledi.

ULUKÖYLÜ’DEN BEKLENTİ BÜYÜK

İyi Parti Genel Merkezi başta olmak üzere tüm Kocaeli’ndeki İyi Partililerin gözü kulağı Gebze’deki kongrede olacak. Mevcut ilçe başkanı Avukat Burak Uluköylü’nün tek aday olacağı kongrede partililerin en çok merak ettiği Uluköylü’nün nasıl bir yönetim listesi oluşturacağı. Göreve geldiği günden beri hem parti tabanında hem de kamuoyunda yaptığı çalışmalar ile büyük beğeni ve takdir toplayan Burak Uluköylü’den partililerin beklentisi çok büyük” şeklinde görüş belirttiler.  

Haberin Muhabiri;
Hanifi SURUN hanifisurun@seskocaeli.com
YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.