KONGREDE ADAYIM..!

07.11.2019 - 20:34
0 Kişi Yorum Yaptı
KONGREDE ADAYIM..!

2020 Şubat ayında teşkilat seçimlerine başlayacak olan İYİ Parti’de ilçe başkanlığına adaylığını resmi olarak açıklayan ilk kişi Karamürsel İYİ Parti’nin mevcut ilçe başkanı Orhan Kılınçsoy oldu.

Uzun yıllar MHP’de siyaset yapan daha sonra İYİ Parti’ye geçip ilçe başkanlığına getirilen Orhan Kılınçsoy ilçe kongrelerinde partililerine çağrı yaparak aday olmalarını istedi ve ‘ Bende adayım’ dedi.

İYİ Parti Karamürsel İlçe Başkanı Orhan Kılınçsoy’un sosyal medyadan partililere yaptığı çağrının metni şöyle:

İYİ Parti cesur inanların 3 sene verdiği demokrasi mücadelesi sonucu yaşanılan tüm zorluklara rağmen kurulmuş, Türkiye’nin umudu olmuş ve siyasi bir kurum olmuştur.

Şubat ayında ilça kongreleriyle başlayacak büyük kongreye kadar İYİ Parti üyesi olan herkesin kongrelerde aday olma hakkı vardır. Ben şahsım Karamürsel teşkilat başkanı olarak aday olup delegenin teveccühüne ve aldığı karara saygı duyup şahısların kahvede, bahçede değil de delegenin huzuruna davet ediyorum. Er meydanı Şubat ayı başkasına kıspet arayan kendine pırpır giyip delegenin karşısına davet ediyorum.

Buyrun beyler partimize sahip çıkalım. Ben yapılacak ilçe kongresinde ilçe başkanlığına adayım. Lütfen sizden ricam aday olun.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.