Okul çevresindeki sigara izmaritleri

03.11.2019 - 20:35
4 Kişi Yorum Yaptı
Okul çevresindeki sigara izmaritleri

İzmit Yahya Kaptan Mahallesi 220 ada A 21 blokta oturanlar, çok yakınlarındaki Yahya Kaptan Anadolu Lisesi’nin öğrencilerinden şikayetçi.

Öğrenciler sabah saat 09.00’da okula girerken ve akşam saat 16.10’da okuldan çıkarken A-21 Blok bahçesinde toplanıyorlarmış.

Blok sakinleri, bahçelerinin sigara izmaritleri, boş sigara paketleri ile dolu olduğunu, bahçelerini belediye ekiplerinin de temizlemediğini belirterek, “Hergün, bahçemizdeki sigara izmaritlerini toplamak zorunda kalıyoruz” diyorlar.

Durumu okul yönetimine de bildirmişler. Ancak okul yöneticileri, “Biz öğrencilerin okul binası dışındaki hareketlerine karışamayız” demiş.

4 ay önce - Öğretmennn

Sayın Ahmet Serimer, haberi yazarken size bunu iletene sordunuz mu? Bu okulun öğrencileri olduğunu nereden biliyorsunuz? Okul yönetici ve öğretmenlerinin dışarıda sigara içene ne türlü bir yaptırımı olabilir? Basına vermekle neyi çözecek yönetici? Akılcı çözümler önerseydiniz keşke yönetici arkadaşa?

4 ay önce - Öğretmen

Bence Ahmet’in Bey siz bu konuyu iyi araştırsaydınız konuyu Mahalle Muhtarımız biliyor üst yapı yönetimi biliyor bu iftirayı atan şahsıda biliyorlar bir okulun öğrencilerini böyle suçlamanız yakışık almamış

4 ay önce - Xman

Okul yöneticileri doğru demişler. Okul dışına ne hakla karışsınlar?

4 ay önce - Veli

İftira Yahya Kaptan Anadolu Lisesi öğrencilerinin olduğu nereden belli A21 yöneticisi neden polise gitmiyor

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.