Rusya heyeti ile ticari görüşmeler yapıldı

07.11.2019 - 16:40
70 Kişi Okudu   0 Kişi Yorum Yaptı
Rusya heyeti ile ticari görüşmeler yapıldı

Körfez Ticaret Odası önemli bir çalışmaya daha imza attı. Rusya’da faaliyet gösteren 27 şirketin yönetici ve temsilcileri odada düzenlenen toplantıda önce kendilerini tanıttılar, daha sonra da oda üyesi iş adamlarıyla salonda oluşturulan masalarda ikili görüşmeler yapılarak ticari bağlantılar sağlandı

İlçe de ki iş adamları ve oda üyeleri açısından önemli bir gelişme olan bilgilendirme toplantısı, Körfez Ticaret Odası Meclis Salonunda gerçekleşti. Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Oda Meclis Başkanı Güngör Ayhan, oda yönetimi ve üye iş adamları, Rusya’dan gelen firma yetkililerini ağırladılar. Firma yetkilileri tek tek kürsüye çıkarak üretimleri hakkında bilgi verdiler.

Bilgilendirme toplantısından sonra Rusya’dan iki ayrı bölgeden gelen 27 firmanın yaklaşık 40 yönetici ve üyesi Mustafa Efe Salonu’nda oda üyesi Türk iş adamlarıyla 12 tercüman eşliğinde görüşme yaptılar.

Tüm sektörlerde gerçekleşen bu görüşme ile ithalat ve ihracat konularında Rus firmalarla karşılıklı ticari bağlantılar sağlandı. Türk iş adamları açısından ticari hareketlilik sağlaması amaçlanan ve oldukça verimli geçen görüşmelerde, inşaat, imalat konularında çeşitli bağlantılar sağlandı.

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.