UlaşımPark’ta neler oluyor?

09.02.2020 - 00:09
136 Kişi Yorum Yaptı
Güngör ARSLAN mail@gungorarslan.com

Her meslekte olduğu gibi gazetecilerinde uzmanlık olduğu alanlar vardır.

Kimisi spor muhabiridir, kimisi magazin, kimisi siyaset kimisi ekonomi ya da yolsuzluklar, usulsüzlükler konusunda uzmandır.

Söylemeye gerek yok.

Benim uzmanlık konum devlet dairelerinde yani kamu kurumlarındaki, belediyelerdeki yapılan yolsuzluklar ve usulsüzlükler.

Uzun zamandır gazetenin kurulu aşamasında biraz yoğunluktan dolayı uzmanlık alanı olduğum yolsuzluk, usulsüzlük işlerini yazmaktan ayrı kaldım.

Şimdi yeşil sahalara dönüyor ve ‘Vira Bismillah’ diyerek kaldığım yerden başlıyorum.

Bugün geçmişte onlarca kez yazı yazdığım kurum olan UlaşımPark ile başlamak istiyorum.

Öncelikle şahsi görüşümü belirtmek istiyorum.

UlaşımPark bana göre tam bir ‘GAYYA KUYUSU’DUR’.

Burada olan bitenleri ben az çok tahmin ediyorum ama sizin tahmin etmeniz gerçekten zordur.

Şimdi UlaşımPark içinde görev yapan ve yaşananlara İSYAN eden vatandaşın bizzat yaşadıklarını hiçbir kelimesine dokunmadan sizlere aktarmak istiyorum.

Okuyun ve görün rezillikleri:

Size ULAŞIMPARK ile ilgili bir ok bilgi ve olaydan bahsedeceğim.

Ben belki yazmayı beceremiyor olabilirim ama siz bunları uygun dille yazarak anlatacağınızdan eminim.

Bu bilgileri size sıra sıra anlatacağım.

Bunları size yazmamın amacını merak ediyorsanız gerçekten ezilmemiz hor görülmemiz ve gördüğümüz adam kayırmacalar çetrefilli işlerdir.

Bunlara kimsenin sesini çıkarmaması ve git gide artarak devam etmesidir.

Gebze Garajı vardiya amirlerinden Necati Özdemir hat 250G hattında çalışan Ulaşımpark şoförlerinden bir tanesini kendi P plakasında çalıştırmış ve mesaisini şirkete ödetmiştir.

Bu konu ile ilgili bilgi ve kişiler yönetime söylenmiş ancak işletme müdürünün bir numaralı adamı olduğu için üstü kapanmıştır.

Ayrıca aynı Necati Özdemir’in şoförlerden borç para aldığı geri ödemediği ve bu yüzden borç verdiği adamları kayırdığını görüyoruz.

Ayrıca bu kişi ağzı çok pis konuşmasını bilmeyen ve bizi sürekli aşağılayan ekmeğimizle tehdit eden bir şahıstır.

Gebze garajında vardiya amirleri ve şoförlerin bulunduğu bir saadet zinciri kurulmuş. Gün adı altında herkesten paralar toplanmış.

Ama vardiya amirleri aynı çerçevede ödemeleri gereken paraları ödememişler. Üstüne şoförleri işletme müdürü Metin Gerginci tehdit etmiş ve işin üzerini sürekli örtmüştür.

Borç alan vardiya amirleri ile garaj dışarısında sürekli toplanarak bilgi alışverişi yapmıştır. Sendika aralarında imza toplayarak bu vardiya amirlerini azlini istediler peki bunları öğrenen yöneticiler ne yaptı şimdi görün.

Şimdi bugün işini organize edenler.

Göksel Kara (vardiya amirimizdi. Fakat bu iş açığa çıktı ama Göksel Kara’yı yiyebilir mi Metin Gerginci. Çünkü şoförlüğe verse ve yaptırım uygulasa anında kendisini satacak.

Metin Bey ne yaptı dersiniz bu arkadaşı aldı Gebze Kent Kart personeli yaptı ve paranın tam göbeğine yerleştirdi.

Komedi gibi. Hırsızı aldı paranın üzerine oturttu. Bu konu ile farklı maddede çok farklı şeyler yazacağım sizde göreceksiniz) Hakan Karakaya (vardiya amiri. Hakan Karakaş’la olan sıkı birlikteliği başlarına daha çok bela olmasın diye kendisini şoförlüğe geri verdiler.

Zaten Kakan Karakaya’ya olan borçları v.s de kapattıkları için kendisi onlara fazla problem çıkartmadı) Hakan Karakaş 250 Sabiha Gökçen’de görevli personeldi.

Metin’in bir numaralı elemanı. Bütün pis işlerin kilit ismi. Parayı alan, çeviren dekontlarını saklayan bu arkadaşım ta kendisidir. Metin Gerginci’nin garaj amiri olduğu sırada kredi kartı borçlarını kapatan bu arkadaştır.

Zaten hat 250 de para mevzusu yüzünden görevden alınmış normal şoförlüğe verilmişti. Fakat Metin Gerginci pis işleri meydana çıkmasın diye bu arkadaşı sonsuz güvencesine aldı. Sonrasında bugün muhabbeti patlak verdi zaten.

Komedi gibi Hakan Karakaş Metin Gerginci’yi tehdit etti. 20 gün boyunca rapor alıp işe gelmedi.

Sonrasında raporsuz olarak işe gelmedi. Sonrasında Metin Gerginci, Hakan Karakaş’a ceza verme görüntüsü ile 15 gün boyunca görevli olduğu garajı Plajyolu garajı olarak değiştirdi.

Bu problemli olan Hakan Karakaş arkadaşımız ne yaptı dersiniz. Plajyolu’nda her gün Metin Gerginci’nin odasında Türk kahvesi içti keyfine baktı.

Ve şu anda Gebze Garajında hala keyfine bakmaktadır. Neden böyle olduğu az çok açıklamaya çalıştım.)

Göksel Kara şu anda 250 Kent Kart personeli olarak ne yapıyor dersiniz. Gelen yolcuların dövizlerini düşük ücretten bozarak aradaki farkı cebe indiriyor.

250 tek binişlik kartlarını banko dışında daha yüksek fiyatlara bilmeyen yolcularımıza sattırıyor. Biz bu durumu idarecilere bildirdik.

Peki ne oldu dersiniz? Kent Kart amiri İlker Bey, planlama amiri çağrı arabacı ve Metin Gerginci kamera görüntüsü almak adına Sabiha Gökçen’e gider gibi yaptılar ama görüntü vs alamadık dediler, inanırsanız.

Ama görüntü vardı görüntüleri sildiler. Ve Metin Bey Göksel Kara’ya buradaki 1 haftalık açığı kapat diye talimat verdi.

Sonrasında göksel kara yeni araba değiştirdiğini ve zaman istediğini söyledi.

2 gün sonra aradaki açığı kapattılar.

Ama bu bizim kasamızdaki çalınan para.

Peki dövizden gelen usulsüz satılan biletlerin ücretleri nerede soruyorum size.

Bunlar sadece yapılan haksızlık ve hırsızlıkların bir kısmı. Bu adamları koruyan kollayan ise Metin Gerginci’nin ta kendisidir.

Sonrasını daha sonra birbiriyle bağdaştırdıktan sonra tekrar size yazacağım.

 

 

Etiketler:
1 gün önce - Kusura bakmayin

Ulasimpark kimsenin babasinin ciftligi degil oyle yan gel yat ise kafana gore gel kicin basin ayri oynasinsonra surgune git yari yoldan cevirsinler ne icin mudurlukte adamin oldugu icin diger giden adamlara yazik degilmi ama burada kabahat onu geri ceviren o isletmedeki mudur sahip ciktiginiz adama dikkat edin akraban olabilir basini one egiyorsa tanimayacan ya beni yollasaniz surgune bende mi birilerini arayacam cezamn varsa cekecem ayip yeter artik burakin fumen cevirmeyi yeter artik bide su islerden vazgecin sayin amirler sontura yedekten adam yollamaktan vazgecin amir adamibsa hemen ara isim var adam yolla diye sebin isin ulasim park ayik olun

3 gün önce - Hak var hukuk var

Haberi okuyunca herjez eteğindeki taiları dçkmüş gibi şu bir gerçekki.ateş.olmayan yerden duman çıkmaz kısacası müdür yapılan metin gerginci ve onun yalakakarı amirler ve ispiyoncuları harajı yönetiyor birde metin bunlara yalakalık durumuna gçre mesai verip haksızlık yapıyor ehh kendide kıyak maaş almak koltığınu kovlamak için devletin milletin malı deniz yemeyen yedirmeyen keriz mantığı yahu yokmu bu olanları yapılanları araştıracak dur diyecek hak var hukuk var vebal var zafer müd0r kovlama adamını genel müdür salih efendi cevatı niye getirdin bu şirkete yazıklar olsun sizlere millete hizmet değil zulüm bu yaptıklarınız ulaşımparkda şöför olmak bile istemiyom bu ayak oyunlarını görünce hakkımı helal etmiyorum sayımn yöneticiler

3 gün önce - Ak genc

Merve çatal da oraya Tahir başkan tarafından gönderildi belki de neler olup bittiği takip edilsin diye

5 gün önce - Akp kurucusu

Akp partisi kurucusu milletvekiliği ve bakanlık yaptım burada isim vermek yanlış olur bazı şeyleri bizde duymaktayım aslında benim burada yazmak istediğim şey aranızda bulunan bir arkadaşınız sürekli ugraşmalarla alakalı sözler iyi olmayan niyetler geliyor aslında önemli olan o arkadaşın kim oldugunu neler yapabilecek oldugunu bilmeden ilk olarak gelen haber gebze garajına göndermek istemişler dğn duydum ki izaydaşa göndermek istemişler sayın yönetici arkadaşlar araştırmadan neyin ne oldugunu bilmeden bazı şeyler yapmayın yazıktır günahtır bence siz kendinize çok dikkat etmeniz gerekiyor siyasi gücü her partinin içinden var anne tarafı koyu akp li baba tarafı koyu mhp li yönetimde akrabaları ankaradakilerini saymakla bitmez en son 1.5 sene önce ankarada düğünde karşılaştım ulaşım parkta işe başladıgını ögrendim isminin ne oldugunu söylemek isterdim ama ona karşı ve bazı insanların yöneticilere karşı yanlış olur etrafına söylemlerine göre ise amir ve memurlarla işi varmış allah kolaylık vetsin amirlere memurlara yapacağını yapar bu saatten sonra nefes kadar ensenizde olur

5 gün önce - Bir personel

Bunca usulsüzlük haberi bunca yorum sonrası malum işinize bakın nirlik beraberlik çağrısı yok yahh bu kadar basitmi metin müdür vücdanın rahatmı kkibir ve merhametsizlikden tabi kıyak iş atandın müdürülük ve kıyak maaş altında şirketin arabası bensizini dolan gövde gösterisi yap sovmen gibisin bu filmün sonunu hüç merak etmiyom çünkü sürücülerin hakkını ve milletin hakkını yiyorsun hesp vereceksin ergeç zafer müdür kuryaramıcak oda vicdanı gep rahat olmucak çünkü sen ve senden sonraki atanan her kişi amir hem adamcılık ve yalakalık ispiyoncu diye atadınız yazık saygı hoşgörü kalmadı garajlarda tutup birlik beraberlik mesajları yapıyonuz yaptırıyorsunuz ne değişti zan altında yaşayın ve bekleyin vakalım nereye kadar at koşturcanız bu mişletin devletin malınla guryrsuz ve dahası yakındır hesaplaşmak bu dünyada yada öteki dünyada bu filmin sonu metin ve yalakalarının son sahnesi zaten bekle gör yaşada gör uykularınız kaçıyor belkide vicdansızkıktandır bi düşünün

5 gün önce - izmitli DELİ

Benim kim oldugumu merak eden insanlar mutlaka vardır ama beni ben olarak bilenler ise geri vites yalakalık yalamalığa karşı oldugum dogrudur ayagımı kaydırmak için ugşanlarda olmuştur belkide ama biliyorum ki herkezin kendine göre arkası yani siyasi güç diye bir şey varmış ben onların siyasi güclerini ahlak pullak etmek için gönderildim bu saatten sonra yine söylüyorum amiri memuru beni takip etsin ama her dakika ensenizde nefesinizde arkasınızda ben olacagım sizi kendi yandaşlarınızla beraber gömecegim bil bakalım ben kimim ?rüyaların kabusu

5 gün önce - Allah'a kul olan personel

Eleştiri olan kurumlar her zaman daha iyi olur, perçinleşerek yükselir. Şu günlerde her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyahcımız var Rabbim kalplerimizi ısındırsın. Kardeşliğimizi pekiştirin.Salı günü Recep'in biri Rahmet mağfiret ayı olan Üç aylara giriyoruz. Perşembe günü regaip kandili Kandilimiz mübarek olsun. Müdürüm bu ara da kandil simitlerini unutmayalım. Hatta mümkünse  içine gül kokulu lokum da koyalım.

6 gün önce - GERÇEKÇİ

Bence tahir başkan bu işlerin içinde kim varsa temizlemeli ve işine son vermeli.. kim devletimin kuruşuna göz koyuyorsa ve bu kadar emekçinin hemen acilen gönderilsin burası kimsenin oyuncağı değil... bu işlerin amiri ve yandaşları gitsin ferahlık gelsin.... SAYIN TAHİR BAŞKANIM ŞERİHATIN KESTİĞİ PARMAK ACIMAZ VURUN NESTERİ....

6 gün önce - GERÇEKÇİ

Bence tahir başkan bu işlerin içinde kim varsa temizlemeli ve işine son vermeli.. kim devletimin kuruşuna göz koyuyorsa ve bu kadar emekçinin hemen acilen gönderilsin burası kimsenin oyuncağı değil... bu işlerin amiri ve yandaşları gitsin ferahlık gelsin.... SAYIN TAHİR BAŞKANIM ŞERİHATIN KESTİĞİ PARMAK ACIMAZ VURUN NESTERİ....

1 hafta önce - Gebze garajı personel

Rabbim baglı bulunduğumuz kurumumuza zeval vermesin hepimiz Müslüman kardeşiz hepimizin birbirinden helallik alması lazım yapmayın arkadaslar birbirimize sahip çıkalım birinin hatası varsa üst yöneticiler zaten gereğini yapıyorlar gelin birlik beraberlik olalım simdi banada yalaka diyebilirsiniz hayır ben sadece burada kardes olalım birbirimize destek olalım diyorum Allah tüm yöneticilerden razı olsun hakkınızı helal edin

1 hafta önce - Turgut Ada

Allah hepinizin yardımcısı olsun gerçekten işiniz zor...Kim ne arıyor ben anlayamadım hayırlı işler...

1 hafta önce - adali

sabri arslan seni tebrik ediyorum adamsin

1 hafta önce - İlker Demir

Ben sabiha gökçen havalimanına yurt dışından uçuş yaptım. 250 hattınınbiniş ücretini bilmiyorum yanımda 15 tl türk lirası vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ulaşımparkın bankosunda elimdeki doları4.5 tl ye türk parasına çevireceklerini söylediler. Neden böyle oldupunu daha yüksek olduğunu söyleyincede bizde böyle dediler. Bende neden sende bozdurayım burads her atm var gider para çekerim dedim ve gidip atm den para çektim. Sonra bilet yerine tekrar geldim bilet almak istedim fakat oradaki arkadaş bileti dışarıdan alacaksınız dedi. Az önce biletiniz vardı neden şimdi yok dediğimde ise bizde kalmadı az önce bitti dışarıdaki arkadaştan alabilirsiniz dediler. Bu konuyu arkadaşlarım arasında konuşup anlatmıştım. Yazıyı okumamada onlar vesilr oldular. Zaten o şahısların yüzlerini görsem kesinlikle tanırım. Uçuş yaptığım tarihi bulup bende şikayetçi olacağım. Suçluysalar cezalandırılsınlar.

1 hafta önce - İlker Demir

Ben sabiha gökçen havalimanına yurt dışından uçuş yaptım. 250 hattınınbiniş ücretini bilmiyorum yanımda 15 tl türk lirası vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ulaşımparkın bankosunda elimdeki doları4.5 tl ye türk parasına çevireceklerini söylediler. Neden böyle oldupunu daha yüksek olduğunu söyleyincede bizde böyle dediler. Bende neden sende bozdurayım burads her atm var gider para çekerim dedim ve gidip atm den para çektim. Sonra bilet yerine tekrar geldim bilet almak istedim fakat oradaki arkadaş bileti dışarıdan alacaksınız dedi. Az önce biletiniz vardı neden şimdi yok dediğimde ise bizde kalmadı az önce bitti dışarıdaki arkadaştan alabilirsiniz dediler. Bu konuyu arkadaşlarım arasında konuşup anlatmıştım. Yazıyı okumamada onlar vesilr oldular. Zaten o şahısların yüzlerini görsem kesinlikle tanırım. Uçuş yaptığım tarihi bulup bende şikayetçi olacağım. Suçluysalar cezalandırılsınlar.

1 hafta önce - İlker Demir

Ben sabiha gökçen havalimanına yurt dışından uçuş yaptım. 250 hattınınbiniş ücretini bilmiyorum yanımda 15 tl türk lirası vardı yanlış hatırlamıyorsam. Ulaşımparkın bankosunda elimdeki doları4.5 tl ye türk parasına çevireceklerini söylediler. Neden böyle oldupunu daha yüksek olduğunu söyleyincede bizde böyle dediler. Bende neden sende bozdurayım burads her atm var gider para çekerim dedim ve gidip atm den para çektim. Sonra bilet yerine tekrar geldim bilet almak istedim fakat oradaki arkadaş bileti dışarıdan alacaksınız dedi. Az önce biletiniz vardı neden şimdi yok dediğimde ise bizde kalmadı az önce bitti dışarıdaki arkadaştan alabilirsiniz dediler. Bu konuyu arkadaşlarım arasında konuşup anlatmıştım. Yazıyı okumamada onlar vesilr oldular. Zaten o şahısların yüzlerini görsem kesinlikle tanırım. Uçuş yaptığım tarihi bulup bende şikayetçi olacağım. Suçluysalar cezalandırılsınlar.

1 hafta önce - Yorgun personel

Yukarıdaki koltuk kavganız yüzünden, bencilliğiniz den faturayı yine ekmeğinin peşinde emekçi sürücülere kesmeye çalışıyorsunuz yazıklar olsun. Madem kardeşim adamların sütten çıkmış ak kaşık niye hemen görev den alıyorsun devam ettirseydin.Yine bir gariban şoförün kafasını koparacak tınız ama beceremediniz.

1 hafta önce - Adalet kayıtsız şartsız haklının yanında dır.

Yüzsüzlüğün bu kadarı da fazla düşman taktiği vur kaç birini hedef yap dikkatleri oraya çek kendi yapmış olduğun pisliği iftirayı hakareti yalan dolan kapatmaya kalk birileri ne beslediğin hırsı öfkeyi yaşamış olduğun sorunu buraya kus bir de yağcılık yalakalık yapmaya kalk kendini şirin göster kimin ne olduğu biliniyor ve takip ediliyor. Hiç merak etmeyin yakında ismi ortaya atıp saklanan ne yapsan da açığa çıkacaksın. Kimsenin yaptığı yanına kâr kalmaz. Vardiya amiri, müdür, genel müdür ve idareci dail olmak üzere Ekmeğini yediğimiz kuruma gider yap iftira at sonra ağacın gölgesin,e çekil meyve yerim diye bekle yedirmezler enin de sonun da bulunursun. Bu güzide kurumumuzu karıştırıp yaygaraya verip huzuru bozmanın cezasını çekersin Kişiler suçlu ise bırakın yetkili üstler gerekeni yapsın. Siz yargı olmaya kalkmayın ekmeğinize bakın ekmeğinize sahip çıkın ekmeğiniz den olursanız sizleri pof poflayıp gaza getirip öne sürenler bir dilim ekmek vermediği gibi sizi tanımazlar.

1 hafta önce - Hakikat

Ulaşımpark ne hale geldi yazıklar olsun buraya çalışmaya rızkımızı kazanarak ailemizi helalinle geçindirmek bu yazılanlar yorumları okuyunca niye böyle huzursuzluk herşey gebzede garajında olan ve plajyolu garajındada amirlik sonra müdür yapılan metin efendinin yanlış ve entrikalarından kendince sistem ve yalakalık yapacak ispiyoncu görevlendirmelerinden oldu olacaktırda bunda vebal var genel müdür ve genel müdür yardımcısı yöneticilerinde herşeyden haberdar ve bilgileri varken hiç bir soruşturma yapmamak gibi ve müdajele yapmayaralk bu nereye kadar ulaşımoark garajlarında huzursuzluk adamcılık ispiyonculuk tehdiler olurken bu psikoloji ile gelde araç kullan edkiyi arar olduk işimizde hizmetimizde iken şimdi huzurduz baskı ve tehditlerle kibirli neydi ne oldum delisi metin gerginci müdürümüz yüzünden bu kaos düzelmezse nenyazık ulaşımpar ve biz çalışan şöförler olarak teşkilat ve reise kadar konuyu ileticez burası ekmek teknemiz üç beş kibirli ve ejli olmayan atanmışlarla yalakalıkla yönetilmekdense büyüklerimüz gerekeni profesyonel aklı başında idareci yönetici illaki vardır bu şehirde

2 hafta önce - Ahmet

Sabah yüzün,ü yıka ayna ya bak bu Ahmet Arıcı ne kadar hatrı sayılan sözü dinlenen çalışan değerli arkadaşları cazip eden etkisi varmış. Hele bir de ispiyon amir müdür,lerime yalakalık ama ne den se yine şöför yine hatta ekmek mücadelesi veriyor kimse ile işi olmuyor ağzımız dan olumsuz birşey ve ya sevdiğimiz biriyle bir olumsuz birşey paylaşmamızı dört gözle gözetleyenler ne yapmak neyin peşinde anlamış değilim. Ahmet Yaldız bey ile hiç sorunum olmadı olamaz da Ahmet Yaldız Cemal başkan tarafından atanan garaj da hiç bir güç imza topluyarak Ahmet başkanı görevden almaz Cemal başkan istemedikçe Ahmet başkan istifa vermedikçe biz delegeler seçilen kişiler olarak imza toplandığı an Ahmet başkan da bu imzalar ile dilekçe doldurup Cemal başkana sunar biz delegelerin görevi sonlandırılır. Artık hakaret küfür duymaktan olumsuz söylentilerin için de biz delegelerin birşey yapamamas benim de bu bu görevde delege olarak kalmam yersiz. Ve bunun biran önce gerçekleş mesi için imza toplanması için fikir paylaştım burada Ahmet Yaldız değil üstüne basarak söylüyorum ekibi olan bizler delegeler Ahmet Yaldız ekibine yeni kan yeni ekip başarılı ekip oluşması niyetlidir. Burada zihniyeti kötü olanı Allah biliyor kim kimle uğraşıp helal yediği ekmek den etmek istiyorsa Allah onu bildiği gibi yapsın. Bu iş yerin de yıllar önce calışmış olduğum arkadaşlarım var. Hatta okul arkadaşlarım mahalle arkadaşlarım Bir tanesine kötülüğüm dokunmuş mu gelin yana isimce tek tek vereyim sorun. . Allah doğrunun yanın da dır daima bir de amir, müdür , genel müdür yardımcısı genel müdür ve başkan bizleri ise alan kişiler onlar yargılar sorgular olumsuz birşey tesbit edilirse çıkarma yetkisi onların vardır. Bizler yargı değiliz kimsenin Ekmeği ile çoluk çocuğunun rızkı ile oynayamayız. Allah bilendir en doğrusunu bilendir. Sana da bu karalama politikana devam et derim nereye kadar.biz doğru olalım Allah doğrunun yanında ben burada paylaşım yapmamak isterdim ama ismim geçince mecbur kaldım. Hepinize saygılar yine de ne olursa olsun Güzel insansınız sizleri seviyorum

2 hafta önce - Personel.Aynaya bi bak

(Aynaya bi bak )Bak ken din nasıl itiraf ediyorsun adaletsizliğini.7:00 da geleni 10'da saldığını 16:00 geleni 20:00da saldığını ama hastanede annesi hasta yatana çocuğunu acile götürecek olana izin vermiyorsun.

2 hafta önce - A.HANÇER

Selamünaleyküm! Keşke hepimiz güvenilir dürüst adaletli ve merhametli olabilsek.                                           Arkadaşlar eleştirilerimizin amacı yaralamak veya yaranmak olmamalıdır.Şahsi hesaplar kıskançlıklar hırslar öne geçmemelidir.Güzel ve doğru olanları yazmalıyız.Yıkıcı değil yapıcı olmalıyız. Hele hele birbirimize hakaret içerikli küfre götürecek sözler kesinlikle sarf etmemeliyiz. Hepimiz bir çatının altındayız. Hepimiz bir tastan çorba içiyoruz. İnşallah içmeye de devam edeceğiz. Her kurumda hata yanlış eksiklik olabilir bunlar giderilir. Ama gönülleri yıkar kırarsak bunun tedavisi çok uzun zaman alabilir. Ha ben şunu samimi şekilde söyleyeyim garaj amirleri vardiya amirleri işlerini güzel yapıyorlar. Ama bazılarının adaletsiz davranmaları,personele tepeden bakmaları ve o egoları onları mahvetti.

2 hafta önce - Aynaya bi bak

Sabah 7 de ise gel 10 da git aksamcikken 4 te gel 8 de git sonra seni idare edenlere kukla de ne guzel istanbul dimi bunlari yazdigina gore isin bozuldu heralde yada yeni yonetim olusur sende ayri bi yerde tutulursun zannetme dogru birgun gelir yolunu bulur

2 hafta önce - YAZIKLAR OLSUN HEPINIZE

BEEE ALLAHTAN KORKMAZ KULDAN UTANMAZLAR GOZUNUZLE GORMEDIGINIZ BIR SEYI BASKALARININ GÖZÜNE GİRMEK İÇİN BAŞKALARINA İFTİRA ATMAKTAN UTANMIYOR MUSUNUZ ERKEK OLAN SÖYLEDİGİ VE YAZDIGI YALANDAN SONRA AYNAYA BAKARAK BEN NASIL ALLAHA HESAP VERECEM DIYE BİR DÜŞÜNSÜN BAKALIM TABI BU KADAR YALANNDAN SONRA AYNAYA BAKACAK YÜZÜ KALMISSA OKADAR ERKEKSENIZ ADINIZI YAZARAK DOGRULARI SÖYLEYİN DE BİZDE BILELIM HAYATINIZ BOYUNCA ADAM OLAMAMIŞSINIZ PERSE ARKASINDA SİLAHŞÖR OLMUŞSUNUZ YAZIKLAR OLSUN GERCEKLERI ANLATIYORUM DIYEN YALANCI VE YALAKALARA

2 hafta önce - Birde ben yazayım

Bu ulaşımparkın çüvisi çıkmış hırsızlıklar entrikalar dolandırıcılık mobüng tehdşt kibir ahlaksızlık ne aratsan var tek nedeni otobüs işletme müfürü olarak görevde olan eski garaj amirliği döneminde ekip ve kadrolaşan metin gergincidir onu bu higöreve getiren zafer aydın sana kalmadı bu şirkette genel müdür olmak metinde geldipi gibi yada sen gideceksin sel gider kum alır ofa biz çalışan millete hüzmet eden şöförler tızkımı kazanan müminler bizim hakkımızı çalan çaldıranlaraı koruyanda kovlayanda hala görebde tutanda bu sözü hatırla zager aydın münafıktır ehh saşih kumbar gittipün yeride geldiğin yeride gayye kuyuduna çeviriyorsun mutlu ula

2 hafta önce - Degisen ne olacak

Bugun buraya yazilanlar yarin baska beklentiler olacak zannetmesinler minik dolandirdi goreve devam goksel dolandirdi goreve devam hakan goturdu isten cikti lastikci caldi ailevi sebepler 200 hatti millet caldi istifa ettirildi HANI ADALET VERIN MAHKEMEYE BUNLAR HIRSIZ DEGILMI NEDEN VERMIYOSUNUZ ORTAKMISINIZ demekki varmis ortakliginiz bunlari ise gonderen teskilatlarada sesleniyorum hursizlari neden yolluyorsunuz disarda ise ihtiyaci olan bir suru gariban tertemiz insanlar var ISE ALIRKEN BIRAZDAHA ADIL OLUN ADAMIN HATTA ARABASI VAR TICARI TAKSISI VAR ISE ALIyosun nicin teskilat gondermis birakin bu isleri biraz gariban dostu olun bende ak partiye oy veriyorum ama sogutmayin insanlari onun bunun icin kukla demeyin yarin goreve gelecek insanda kukla olacaktir bu devran doyle gelmis boyle gider

2 hafta önce - Degisen ne olacak

Bugun buraya yazilanlar yarin baska beklentiler olacak zannetmesinler minik dolandirdi goreve devam goksel dolandirdi goreve devam hakan goturdu isten cikti lastikci caldi ailevi sebepler 200 hatti millet caldi istifa ettirildi HANI ADALET VERIN MAHKEMEYE BUNLAR HIRSIZ DEGILMI NEDEN VERMIYOSUNUZ ORTAKMISINIZ mursel el

2 hafta önce - Eski personel

Bir iki gün önce ulaşım park plaj Yolu garajda çalışan lastikçi otobüslerin lastiklerini çalıp satarken suç üstü yakalandı lastikçiyi hırsız diye işten çıkaracaklarına ailevi sorunları var diye göstererek işten çıkardılar böyle yönetiçilik olmaz devlet malını calan acınmaz devlet malını çalanı hırsız diye çıkaracan üstü örtülü bir şekilde adamı cıkarmıycan belediye müdürleri her zaman ak partinin oyunu düşürmek için elinden geleni yapıyor devlet malını çalan kim olursa olsun acınmaz acıran hangi müdür olursa olsun oda hırsızdır

2 hafta önce - Bir personel

Vay be burdan bile yalakalik yapılıyor fazla yalamayın boğazınızda kalır bunların işi tıkırında ya bizim neyimiz var buraya girmeden bir çok personelde araba vardı çoğu satmak zorunda kaldı bunlar herkesin hakkını yiyor osman amir böyle değildi ve oda onlara ayak uyduruyor bana ne sözler verdi hiç biri olmadı.

2 hafta önce - Şöför personel

Günlerdir haber ve yorumları okuyunca benimde gördüğüm söyleneceklerim olduğunu anladım çünkü evet yazılan doğru şöyleki metin gerginci gebze garajında hak yemiş ve parasal saadet zinciri şirketi kurarak tuhaf alışverişler ve sonu gelmeyen parasal yolsuzluklara amir olduğundan baskı ve tehditle kapamaya çalışmıştır ve plajyolu garajı amiri oluncada hala gebzeye gizli gizli gelerek mobing ve tehditlere devam etmiştirn daha sonrası ulaşımparkda boşalan genel öüdürlük içingenel müdür yardmcısı zafer aydın atama beklerken otobüs müdürü için metin gergincii olsun diye her türlü entrika yaparak kadrolaşmak hiçbir özelliği olmayan yalaka metin gerginciyi görevlendirmiş ve ulaşımparkın kariyerini ve şirket kurumsallığını bitirmiştir o ki zafer aydında daha sonra genel müfür olamayınca getirği o metin gergincimin bu olylarından haberi olup sabiplenmiştir onlada kalmayıp metin gerginci otobüs işletmesinde kendine biat ve yalakalık yapacak şöförlerden varfiye ve idari amirler seçerek tam kuöpası kurmuş müdür maaşı altına şirketin arabası yoluna devam o arabayla ailesini taşıypr yetmez gibi yazık kim malınla kime hizmet devletin milletin araçı benzini değilmi ben hakkımı helal etmiyorum burdaacizane yapılması gereken bu şirket KBB ait ise bunu denetleyen yada KBB genel sekteri veya Başkan tahir bey bu konuda araştırma yaptırabilir zafer aydından metin gerginciye hatta yeni genel müdür salih kumbarda dahil çünkü onunda atandıkdan sonra bu olaylardan haberi var hiç bir işlem yaptırmadıysa oda vebal ve zan altında kaldı gerçi oda ulaşımparkı babasının şirketi sanarak kadrolaşıyor geldiğinden sonra kaç kişiyi şirkete yanına çekti işte burda ve olanlardan teşkilat ve KBB yöneticileri birşey yapmayıp bunun üstünü örtücek kol kırılır yen içinde kalır düşünürseler vay o zaman bu oalyalara günahlara ortak olurlar sonra bizlerde bu partiye bu teşkilata bu seçtiğimiz belediye başkanlarına güvenimiz kalmaz yazırk reise bu millete demek zorundayız imsanlar hata yapabilir ama nefsi ve miletin malının peşkeş çekerek yada verilen görevi suistimal ederek değil burda her olan olay işi ehline verilmeyerek devletin milletin tüyü bitmemiş lerin hakkını suistimal edenkerdendir Yar ve yardımcınız oksun kibirli yöneticiiler hak var hukuk var selam ve dua ile

2 hafta önce - Kımsenın ahı kımsede kalmaz

Şu Gebze garajında şu Gebze garajında okadar hain varki Allah kahretsin suçu günahı yokken olayla alakası yokken sesı cıkmadıgı insanı gözlerine kestirip yalakalık olsun diye yem eden karakteri olmayan insan var 5 vakit namaz kılarlar ama hainlikte düşmanlıkta üstlerine yok neoldu vadiye amirine garaj amirine b.k atıyorsunuz herhalde izin alamadınız yada erken hat yazılmadınız diyemi kötülemeye başladınız yalakalar Allahın tokatı agırdır merak etmeyin Ahmet arıcı senın yatacak yerın yok şu garajı karıştıran biri var Ahmet arıcı işi gücü milleti şikayet etmek milleti telefonla arayıp Ahmet yaldızlı devirelim diyormuşsun hayırdır bay Ahmet arıcı neoldu arıcı delege degilmisin Ahmet yaldızı getiren sen degilmiydin Ahmet yaldız adamdır şöförler için elinden geleni yapan kişidir sizin için herseyi göze alan adamdır hainsın Ahmet arıcı

2 hafta önce - Kımsenın ahı kımsede kalmaz

Şu Gebze garajında şu Gebze garajında okadar hain varki Allah kahretsin suçu günahı yokken olayla alakası yokken sesı cıkmadıgı insanı gözlerine kestirip yalakalık olsun diye yem eden karakteri olmayan insan var 5 vakit namaz kılarlar ama hainlikte düşmanlıkta üstlerine yok neoldu vadiye amirine garaj amirine b.k atıyorsunuz herhalde izin alamadınız yada erken hat yazılmadınız diyemi kötülemeye başladınız yalakalar Allahın tokatı agırdır merak etmeyin Ahmet arıcı senın yatacak yerın yok şu garajı karıştıran biri var Ahmet arıcı işi gücü milleti şikayet etmek milleti telefonla arayıp Ahmet yaldızlı devirelim diyormuşsun hayırdır bay Ahmet arıcı neoldu arıcı delege degilmisin Ahmet yaldızı getiren sen degilmiydin Ahmet yaldız adamdır şöförler için elinden geleni yapan kişidir sizin için herseyi göze alan adamdır hainsın Ahmet arıcı

2 hafta önce - Yalakalar bitmez Gebze de

Gebze garajı yalakalar dan temizlenmeli kendini bişe zanleden hint kumaşı zanleden birileri var o hatta gitmem bu hatta gitmem otururum diyenler var sankı ulasımparkı onlar yarattı onlar olmasa bu işler yürümez sanki yat aşagı maaşı hesabı yetkililer Bi zahmet şu insanları temızlesın adam vardiye amiri olacam diye şekilden şekile giriyorlar ama olamıyorlar yırtılıyorlar yırtılmadık yerleri kalmadı :)))

2 hafta önce - Sabri aslan

Ulaşımparkda neler oldu neler metin gerginci gebzede ekipiyle vardiye amirleri arasında ve şöfförlerle saadet zimciri adı altında parasal konular gruplaşmalar sınrası xincirin halkası kopunca plajyolunâ görevlendirildiğinde ordaki şahbeyi temizlemek için gizli gizli toplantılar tehditler ne zaman zafer aydın boşalan genel müdürşüğe talip oldu metini otobüs işletmeye öüdür atamasını yaptırdı olaylar dahada farklılaşdı oki zafer aydın kendisi genel müdür olamayınca riyakatsız atama yapılan metin tüm garajlara kendini kabullendirmek pisliklerini usulsğzlüklerini kapatmak iöin baskı ve tehditlere başladı boşalan garaj amirliğine ve planlanlama amirliklerine kendine biat edecek kukla atamalrı gerçekleştirdi yolları açık olsun biz işimizde rızkımız için hizmete devam ancak zafer aydının vabali büyük nu işte ikincisi metin gerginci kim nasıl atandı bir araştırılsın memuriyet aldımı yada şirkette müdürlük için ne vasfı var şimdi tek şey var eğer bu millet bu AKP partisine ve büyükşehir başkanına oy verip güvendiyse bu şirkette genekl müdür olan salih kumbardan genl müdür yardımcısı zafer aydından otabüs işletme müdürü diye görevlendirilen metin gerginciden garaj bu dönemde görevlendirilen amirlerimi tek tek bu olaylardan yazılan yorumları sormalı sordurmalı bu da büyükşehir müffettiş ve bu şehri yöneten KBB yöneticilerinede sirayet ediyor çünkü bu şirket milletimin malı üçbeş tane artanmış yöneticilere peşkeş çektirilmemeli son söz Etme bulma bulma dünyası tahir hoca bu ulaşımpar beytümal sana inandık güveniyoruz bu olayı incelettir Allah için

2 hafta önce - Eski calisan

Bakıyorum da herkez birilerine taş atiyo neden kimse yaxmiyo burda onlarca arkadaşımız çoluk çocuğumuz için onlara iyi bir yaşam oluşturmak için çabaladı ekmeğinden oldu bunu herkez eskiler iyi biliyor sendikayı getirmek için uğraşıp ramazan ayında işten atılan 3 veya 4arkadasimiz vardı hatırlayan varmı bu kişileri dik durdular ekmeğinden olucaklarini bildikleri halde kendilerini yaktılar ne için oradaki arkadaşları evlerine çocuklarına iyi bir yassm sunmak için şimdi buradan soruyorum kayyum filan atanmış yada inceleme için birileri gönderilmiş bu haksız yere işinden olan arkadaşlara da bı sorun neden ne için işten attılar diye yasin özlü Karaosmanoğlu bu insanların ekmeğiyle oynadiniz öbür dunyada hesabınız ağır olur inşallah ve birde bu işten atılan kardan dinlesinler müdürlerini amirlerin neler yaptiklarini

2 hafta önce - Erzurumlu

Ey yusuf yenice efendi hemşerilerin için sağda solda konuştuklarını unutma gün gelir hemşerilerinin eline düşersin sanmaki o garaj sana kalır

2 hafta önce - Spy

Bu olaylarin ustune lastikcinin ne yaptigini bilseler :)))

2 hafta önce - Şampiyon

Bu sene şampiyon kim olur falcao yine sakat :)

2 hafta önce - adali

heh bir sen yoktum burda yavuz korkmaz ?

2 hafta önce - Yavuz Korkmaz

Bende 4 buçuk yıldır Ulaşım Park ailesinin bir üyesiyim.bu zaman zarfında şimdiye kadar duymadığım seyleri burada duyuyorum.Kendi adıma benim hiçbir müdürümden bir rahatsızlığım yok. Aksine nezaman bir sıkıntım olsa nezaman herhangi bir müdürümün yanına gitsem imkanlar dahilinde elinden gelen hassasiyeti göstermişlerdir.burada müdürlerimiz kötüleniyor ama biz bazı eski şöför arkadaşlarımızında neler yaptığını biliyoruz.burada iddia edilen konular onur kırıcı. Bu iddiaları ortaya atanlarada madem biliyorsunuzda neden bu güne kadar sustunuz diye sorarlar adama.müdürlerimizin isimlerini göz aşinalığı olmasın diye bilerek yazmadım ama Allah hepsinden razı olsun.

2 hafta önce - Sabihada yaşadığım bir olay

Ben iddaalarla ilgili herhangi birşey söyleyemem ama başımdan geçen olay şu şekilde. Sabiha gökçen havaalanına iniş yaptım ve izmite gelmek istiyordum. Havaalanı çıkışında kentkartım olmadığı için bilet almak istedim. Otobüslerin olduğu yerin ilersinde bir şahıs bilet satıyordu izmit diyerek karttada kentkart yazıyordu eski bilet satış yerini göremeyince bu şekilde satış yapılıyor sandım. Bileti aldım ve arabaya bindim. Yazıyı okuyınca şimdi anlıyorum. Bana satış yapan kişinin üzerinde herhangi bir ulaşımpark yazısı yazmıyordu. Bilet satış noktası da başka bir yere taşınmış zaten. Taşındığı yeri bu gün gördüm. Bilet fiyatınıda özellikle sordum bir önceki aldığım bilet şimdiki bilet fiyatından 6 tl fazlaydı. Demek ki o bileti satanlar ön tarafta rant sağlayıp yüksek fiyata bilet satanlardı

2 hafta önce - Malum kişi

Arkadaşlar bir haber olmuş bir sayfa açılmış. Herkes makul şekilde fikrini eleştirilerini yapıyor.Tabii herkes olaylara kendi penceresinden bakıyor. Kimin ne yaşadığını ne zorluklar çektiğini Kimse bilmez. Keşke insanların sıkıntıları zamanında dinlenilseydi de kendi aramızda çözül seydi tek kişinin ağzına bakılmasaydı. Ben inanıyorum ki ulaşımpark bu olaylardan etkilenecek bir kurum değildir.Taşlar yerine daha güçlü oturacaktır.Her şeyde bir hayırvar dır. Nazara geldik herhalde. Aile içinde böyle sıkıntılar olur. Önemli olan devam ettirmemektir. Mesajlar ilgili yerlere iletilmiştir. Artık enerjimizi işimize gücümüze harcayalım. İşimizi hakkıyla yapıp Çolumuza çocuğumuza helal para götürmeye bakalım.Bir seminerde  genel müdürümüz sayın  Salih Kumbar beyin bir çoğu arkadaşlar da hak etmedikleri cezayı almışlar demesi şahsen beni çok rahatlatmıştır etkilemiştir.Bu söz bana emekli olana kadar yeter. Rica ediyorum arkadaşlar bukonuyu kapatalım artık nasıl daha güzel hizmet vere biliriz ona çalışalım. İnsanların dua larını almaya bakalım.

2 hafta önce - Şoktayım

SLM ARKADAŞLAR Bura da bir linç girişimi icin çaba sarf eden yazılar okudum kimse yalakalık kuyruk acısı şovmen,lik için birilerinin Ekmeği ile oynayıp intikam almaya bir yerlere gelmeye uğraşmasın bu olaylar patlak verdiğinde sn Genel müdürümüz Salih kumbar bey ve sn Genel müdür yardımcımız Zafer bey toplantı yaptığın da neden bu sorun sıkıntı,ları dile getirmediniz. Şimdi verip verip veriştiriyorsunuz haaa diyecek siniz ki bu kişileri atayan bunlar atayan bunlar ise o mevkiden alacak kişi de bunlar haaa birileri kollanıyor korunuyor diyeceksiniz. Peki bu iş yerine giriş yapar iken birilerinin vastası ile iş başı yapmadık diyen varmı.. Bir emek varsa ödül de vardır bal tutan parmağını yalar sende birilerinin talimatı ile tavsiye si ile yönetici,lik sıfatı alsa idin acaba nasıl bir duruş sergilerdin bura da idareci lerin hatası vardır ve ya yoktur desteklemiyorum varsa gereken yapılsın yapılmaz ise ulaşım park ailesine zarar verir. Allah bilir bırakın üst idareciler soruşturup yargılasın sen yediğin ekmeği karalama bu yaptığınız ulaşım park ailesini rencide ediyor yaralıyor. Bura dan herkes çıkarılıp işin den olsa memnun mu olacaksınız. Kul hakkı denen birşey ver. Burada hesap sorulmaz ise muhakkak Rabbim alır sizler rahat olun.

2 hafta önce - İnsaf

Ne zafer aydin ne metin gerginci bu gibi iftiralar ile sarsilacak yerinden edilecek insan degil ilk basta boSUNA BIYERLERINIZI YIRTMAYIN o kadar sey yazmissiniz ki hem gebze hem izmit iyi taniyor olmalisin islerin bozuldugu icin yazdin zannedersem yoksa sen hirsiz olan kisilerden misin bilmem ama kesin oyledir yada yaptigin gorevi iyi yapamadigin icin gorevden alinmista olabilirsin meyve veren agac taslanirmis sende tasla gelelim garaj amirine nasil garaj amiri oldu senin düşündüğün gibi degil yalakalik yaparak degil is yaparak oralara geldi ve herkez icin elinden geleni yapiyor ama ginede mutsuz olan kisiler var daha ne yapsin o kisinin yerinede turami gitsin ama onu bile yapar planlama sefi ise bu islerin icinden gelen birisi isi biliyor dahada iyi olacaktir sehir ici tecrubesi var fazla uzatmayim haberi yapan kisiyi bilen bilir

2 hafta önce - Hakkı yenen trabzon taraftarı

Bu senenin şampiyonu Allah ın izniyle şanlı Trabzonspor

2 hafta önce - Fahrettin İPEK

Selamum aleyküm arkadaşlar hepiniz düşüncelerinizi sıkıntınız şikayetlerini beyan etmişiniz bende dusuncelerimi sıkıntılarımı adımo ve soy adımı yazarak beyan edicem benim adım fahtettin ipek 4.5 senedir ulaşım parkda calısmaktayım 4.5 sene icinde krdsm bedri ipeği kaybettim 3 sene oldu dediğiniz isimler METİN GERGİNÇİ OSMAN ER ŞİŞMAN CAĞRI ARABACI ESKİ AMİRLERMİZİ SAYMIYORUM bu kişiler ben ne rica ettiysem allah razı olsun benim acıma eşlik ettiler yeri geldi METİN GERGİNCİ beni kenara cekip amir olarak degilde babam nasıl benle konustuysa o sekılde konustu destek oldu bana bunlar OSMAN ERŞİŞMAN ve ÇAGRI ARABACI içinde gecerlidir.Evet benimde kuralları ciğnediğim oldu haksız taraflarım oldu sucum ve cezam neyse kayıtsız sartsız kabul edip cektim ama HALK HUKUK diyorsunuz yaa o saydıgınız isimler bu durumu laikiyle gelmişlerdir bundan eminim 4.5 sene icinde daha cok sey yazardımda neyse herkes bildiğini okuyor yazıyor ama şunuda unutmamak lazım ALLAH KORKUSU olan adam yapmaz zaten saygılar...

2 hafta önce - Şoktayım

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.Bir atasözü ile şunları söylemek istiyorum Eğer birileri bana böyle haksız yere iftira atıp karalıyorsa ben karşı taruza geçerim hakkın da suç duyurusun da bulunurum . Susar isen bu suçları kabullemiş olur bunun altında ezilirim . Burada adı geçen tüm kişiler değerli yöneticilik vasfı almış işini düzgün yapan dürüst benim bildiğim haaa bilmediğim onu Allah bilir. Dışı bana güzel içi seni yakar.

2 hafta önce - adali

birakin bu isleri artik ayip yani her seyi desifre etmeyin her şey oluruna kalsin biseyde olacagi yokya zembille inenler burada kalır kimse o gidecek bu gudecek diye beklemesin herkez kendinden sorumlu benim gunahlarim bana yeter bide bu seref yoksunlari ile uğraşan lar uğraşmanıza deymez kimseye bişi olmazzzzz akilli olun

2 hafta önce - Gunahtır

Yapmayın arkadaşlar allah var haklıyı haksızı gören iftira atmak nekadar basit olmuş vardiya amirleri gayet iyiler bence hatasız kul olmaz insan bazen kendine bile tahammül edemezken vardiya amirleri 200 kişiden fazlasıyla uğraşıyor biz son araba olunca söförler olaraka işe gelmiyoruz böyle bir vaka olmuş veya olmamış allah bilir sadece biz faturayı amirlere kesiyoruz bunun neresi doğru sizce metin beye gelince bence işi en iyi ve doğru bir şekilde yapanlardan biridir kimsenin ekmeğine müdahale etmeyin kimsenin majası olmayın kendi şahsınıza bir durum olursa tabiki hakkınızı arayın ama bu şekilde başkasına uyupta kimseye çamur atmayın çünkü gözle görünen hiç bir şey yok bence

2 hafta önce - Sabihada yaşadığım bir olay

Ben iddaalarla ilgili herhangi birşey söyleyemem ama başımdan geçen olay şu şekilde. Sabiha gökçen havaalanına iniş yaptım ve izmite gelmek istiyordum. Havaalanı çıkışında kentkartım olmadığı için bilet almak istedim. Otobüslerin olduğu yerin ilersinde bir şahıs bilet satıyordu izmit diyerek karttada kentkart yazıyordu eski bilet satış yerini göremeyince bu şekilde satış yapılıyor sandım. Bileti aldım ve arabaya bindim. Yazıyı okuyınca şimdi anlıyorum. Bana satış yapan kişinin üzerinde herhangi bir ulaşımpark yazısı yazmıyordu. Bilet satış noktası da başka bir yere taşınmış zaten. Taşındığı yeri bu gün gördüm. Bilet fiyatınıda özellikle sordum bir önceki aldığım bilet şimdiki bilet fiyatından 6 tl fazlaydı. Demek ki o bileti satanlar ön tarafta rant sağlayıp yüksek fiyata bilet satanlardı

2 hafta önce - Ali kavraz

Herkes bilip bilmeden bir şeyler yazmış bu zamana kadar nerelerdeydiniz sözde onurlu gururlu şerefli arkadaşlar ALİ KAVRAZ 'ın şerefini onurunu sorgulamak kimsenin haddine düşmez ben ekmeğimin peşindeyim. Sözde şerefli olan arkadaşlar adını açıkça yazında biraz şerefleneyim olmayan şerfinizden. Şimdi diyeceksinizki bizde emeğimizin peşindeyiz. Siz ekmek peşinde değil ortalığı karıştırma peşindesiniz. Zihniyetsiz arkadaşlar. Ali kavraz vardiya amirliği den sizin yalan şahitliğiniz yüzünden alındı bilmiyormuyum zannediyorsunuz karakter yoksunu mesai arkadaşlarım.

2 hafta önce - Yazık

Şu düştüğümüz hallere bakın insan oğlu oldugunuzdan eminmisiniz bukadar IFTIRA edilirmi insanlara kimse benim babamı oğlu değil ama gerçekleri konuşmak gerekirse metin gergince gerçekten dürüst bir insan haktan hukuktan haberi olan bir insan vardiya emirleride gerçekten öyleler ama aynı şeyi garaj amiri yusuf ve yeni amiri semih için söyleyemem çok işgüzarlı bir çalışma içinde olduklari çok belli özellikle isa altunok ve bir kaç yandaşı ortalığı karıştırmaya can atıyorlar bırakın bu dedikoduları herkes allaha vereceği hesabı düşünsün metin gerginci bence dürüst bir insan ve çok hakkaniyetli bir yokedici yok necati ozdemirin p plakası falan bu ne ya adamın okadar işi varda niye bukadar şöförun kahrını çeksin ki bence IFTIRA atılan yöneticiler tam aksine dürüst ve haktan haberi olan ve idareciliği de çok iyi yapıyorlar allah hepsinden razı olsun gerek coşgun amir gerek necati amir gerek evren amir gerek serdar amir allah bunlardan razı olsun şimdiki garaj amiri ve ekibide çamur at yapışmazsa bile izi kalır misali oynuyor

2 hafta önce - Dogruluk

Allah için konuşmak gerekirse vardiya amirleri çok iyi insanlar bence çok haksızlık yapılıyor necati özdemir servis kullandiriyormus bence iftiradan başka bir şey değil adam gayet hakkaniyetli işini ehliyle yapan amirlerden birisi işlerin bu hale getiren kim bilmem ama allahindan bulsun kimseye IFTIRA ATMAYIN arkadaşlar gözünüzle görmediğiniz bir şey hakkında bukadar emin olmayın kimsenin ekmeğiyle oynamayın birgün kuru ekmeğe muhtaç kalırsınız bem bütün amirlerden raziyim Allah ta onlardan razı olsun garaj amiri yusuf hariç bunların tek sebebi o ve yandaslaridir bence

2 hafta önce - Tarafsız

Benim şahsi görüşüm yusuf amir gerçekten çok ikili ve sahtekarca iş yapıyor ciddi anlamada bi kaos var gebze garajında buda yusuf YENICE geldikten sonra başladı hakkı ve ali kavrazda aynı yusuf gibi çok dürüst olsalardı bugün direksiyonda olmazlardı gerçi azda olsa gururları olsaydı birdaha bu kapıdan içeri girmezlerdi ama nerde onlarda bu gurur ahmet YALDIZDA onların ekmeğine yağ sürüyor bu dörtlü tam bir kahve okey ekibi gibi olmuşlar vardiya amirleri bence çok hakkaniyetli insanlar evren karabacak necati özdemir coşgun enes serdar bence hepsi işini yapan insanlar dürüstlüğü kabul edemeyen garaj amiri yusuf ve ekibidir bence

2 hafta önce - Bir kisi

Ekmek yiyip nankörlük yapanlar o zagallo vardiya amirlerine neden iftira atıyorsunuz yazıklar olsun çok mu delikanlisiniz çıkın adamların karşısına adam gibi siz böylesiniz deyin yüzlerine geldimi amirim arkadan hain diyorsunuz onlarında çocukları var allahdan korkun arkadaşlar yazıktır yazik

2 hafta önce - Kod adı?

Bırakın şu yalanlarınızı allah için konuşun metin gergincini zamanındaki huzur ne zaman oldu su garajda ne zaman yusuf denilen insanlıktan nasibini almamış ve insanlık sıfatından çıkan ahmet yaldız hakkı aksoy ve ali KAVRAZ geldi huzur giitti yerini dedikodu yalan dolan ve gruplaşmalar aldı bugün gebze garajında garaj amirliği yapan SENDIKA temsilciliği yapan ve yanındaki insan görünümlü iki yüzlü şeytanlar yemek yedikleri kaba karınlarını doyurduktan sonra tükürüp kalkan cinsinden bildikleri tek şey Her sabah beraber kahvaltı yapmak sonra yalan dolan hazırlamak UNUTMASINLARKI KÖTÜLÜK VE İYİLİK TOPRAGA DÜŞEN BIR TOHUM GIBIDIR HANGISINI EKERSEN MUTLAKA FİLİZLENDİKTEN SONRA ONU BİÇMEK EKENE NASİP OLUR

2 hafta önce - GERCEKLER GEBZE GARAJ

IFTIRA ATMANIN DENİZE TAŞ ATMAK KADAR KOLAY OLDUĞU ŞU ZAMANDA HERKES BASKASININ AGZIYLA KONUSYOR METIN GERGINCININ GARAJ AMIRLIGI YAPTIĞI ZAMANI MUMLA ARAR OLDUK KUYRUK ACISI OLAN ALI KAVRAZ HAKKI AKSOY VE KOLTUK SEVDALISI SÖZDE SENDIKA TEMSILCISI AHMET YALDIZ AKŞAMA KADAR ORTLIKTAN TOPLADIKLARINI SABAH GARAJ AMIRI OLACAK OLAN YUSUF YENICEYE YETISTIRIYORLAR GARAJ AMIRO YUSUF YENICEDE BIRI BİN YAPIP IFTIRALARI HAZIRLADIKTAN SONRA PASI TEKRAR AHMET YALDIZA ATIYOR GERÇEKTEN YUSUF YENICE GARAJ AMIRI OLDUKTAN BERI GARAJ ÇIGRINDAN CIKTI YENIBAMIR OLAN SEMIHIDE KENDILERINE BENZETTILER BIZ GERÇEKTEN VARIYA AMIRLERIM8ZDEN MEMNUNUZ ÇOK DURUST INSANLAR KIMSEYE IFTIRA ATMAYIN ALLAH HERŞEY O GOREN VE BILENDIR TABI IFTIRALARI ATANLARIN ALLAHTAN HABERLERIDE YOKKI OLSA BUNLARI YAPMAZLADI BEYNAMAZLAR GARAJ AMIRI YUSUF BIRDE NAMAZ KILIYOR SEN ÖNCE BI KALBINI YOKLA IFTIRA HAZIRLAMAKTAN NAMAZ KILMAYA VAKIT KILNCADA NAMAZ KILIYOR METIN GERGINCI BENCE GELMIS GECMIS IYI AMIRDIR ALLAH HER DAIM HAKLININ YANINDADIR

2 hafta önce - Dilovası eski personel

Garajda tüm personel değişmeli garaj amirden Vardiye amirine denk ibred olsun iş tevzi Murat Orhan tutun Puantör feti den tutun araç sorumlusu Yusuf Mol dan tutun hepsi bir birleriyle yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor şimdi o dürüst bu dürüst muabete girmeyelim

2 hafta önce - GERCEKLER GEBZE GARAJ

IFTIRA ATMANIN DENİZE TAŞ ATMAK KADAR KOLAY OLDUĞU ŞU ZAMANDA HERKES BASKASININ AGZIYLA KONUSYOR METIN GERGINCININ GARAJ AMIRLIGI YAPTIĞI ZAMANI MUMLA ARAR OLDUK KUYRUK ACISI OLAN ALI KAVRAZ HAKKI AKSOY VE KOLTUK SEVDALISI SÖZDE SENDIKA TEMSILCISI AHMET YALDIZ AKŞAMA KADAR ORTLIKTAN TOPLADIKLARINI SABAH GARAJ AMIRI OLACAK OLAN YUSUF YENICEYE YETISTIRIYORLAR GARAJ AMIRO YUSUF YENICEDE BIRI BİN YAPIP IFTIRALARI HAZIRLADIKTAN SONRA PASI TEKRAR AHMET YALDIZA ATIYOR GERÇEKTEN YUSUF YENICE GARAJ AMIRI OLDUKTAN BERI GARAJ ÇIGRINDAN CIKTI YENIBAMIR OLAN SEMIHIDE KENDILERINE BENZETTILER BIZ GERÇEKTEN VARIYA AMIRLERIM8ZDEN MEMNUNUZ ÇOK DURUST INSANLAR KIMSEYE IFTIRA ATMAYIN ALLAH HERŞEY O GOREN VE BILENDIR TABI IFTIRALARI ATANLARIN ALLAHTAN HABERLERIDE YOKKI OLSA BUNLARI YAPMAZLADI BEYNAMAZLAR GARAJ AMIRI YUSUF BIRDE NAMAZ KILIYOR SEN ÖNCE BI KALBINI YOKLA IFTIRA HAZIRLAMAKTAN NAMAZ KILMAYA VAKIT KILNCADA NAMAZ KILIYOR METIN GERGINCI BENCE GELMIS GECMIS IYI AMIRDIR ALLAH HER DAIM HAKLININ YANINDADIR

2 hafta önce - Dilovalı eski personel

Serdar akdaş sonun geliyor yavaş yavaş kimsenin ahı kimseden kalmaz Yusuf yüce zamanında SEN ve Hakkı Aksoy garaj amirinin kuyruğu gibi ayrılmayıp garajı siz yönetiyordunuz Hakkı ya da kalmadı sana da kalmaz inşallah amir olana denk yatırdınız garajda Taceddin garajlar şefiyken şöför yokmuş sanki Hakkıyla sen eski garaj amiri Yusuf yüceyle güzergahlar ilgili çalışmalar gizli gizli amir olabilmesi için hak etmediği göreve getirdiniz ne oldu hak yerini buldu sonunda adaletsiz kalmaz hiç bir şey merak etme

2 hafta önce - Sabihada yaşadığım bir olay

Ben iddaalarla ilgili herhangi birşey söyleyemem ama başımdan geçen olay şu şekilde. Sabiha gökçen havaalanına iniş yaptım ve izmite gelmek istiyordum. Havaalanı çıkışında kentkartım olmadığı için bilet almak istedim. Otobüslerin olduğu yerin ilersinde bir şahıs bilet satıyordu izmit diyerek karttada kentkart yazıyordu eski bilet satış yerini göremeyince bu şekilde satış yapılıyor sandım. Bileti aldım ve arabaya bindim. Yazıyı okuyınca şimdi anlıyorum. Bana satış yapan kişinin üzerinde herhangi bir ulaşımpark yazısı yazmıyordu. Bilet satış noktası da başka bir yere taşınmış zaten. Taşındığı yeri bu gün gördüm. Bilet fiyatınıda özellikle sordum bir önceki aldığım bilet şimdiki bilet fiyatından 6 tl fazlaydı. Demek ki o bileti satanlar ön tarafta rant sağlayıp yüksek fiyata bilet satanlardı

2 hafta önce - Gebzeli

Semi Yılmaz Maşşallah melek yapmaya çalışmayın tüm Nevşehir leri kollayan kendi arkadaşlarıyla birlik olup kendi ekibi yokmuş gibi bir arkadaşı azcık açığını görüp evine aracıyla giderken Vardiye amirini arayıp rapor tutmasını ispiyoncu tam anlamıyla görev adamı değil Atdan bakandan korkacaksın kardeş

2 hafta önce - Sabihada yaşadığım bir olay

Ben iddaalarla ilgili herhangi birşey söyleyemem ama başımdan geçen olay şu şekilde. Sabiha gökçen havaalanına iniş yaptım ve izmite gelmek istiyordum. Havaalanı çıkışında kentkartım olmadığı için bilet almak istedim. Otobüslerin olduğu yerin ilersinde bir şahıs bilet satıyordu izmit diyerek karttada kentkart yazıyordu eski bilet satış yerini göremeyince bu şekilde satış yapılıyor sandım. Bileti aldım ve arabaya bindim. Yazıyı okuyınca şimdi anlıyorum. Bana satış yapan kişinin üzerinde herhangi bir ulaşımpark yazısı yazmıyordu. Bilet satış noktası da başka bir yere taşınmış zaten. Taşındığı yeri bu gün gördüm. Bilet fiyatınıda özellikle sordum bir önceki aldığım bilet şimdiki bilet fiyatından 6 tl fazlaydı. Demek ki o bileti satanlar ön tarafta rant sağlayıp yüksek fiyata bilet satanlardı

2 hafta önce - !!

?

2 hafta önce - Bilirkişi

Garaj amirliği yapmak her baba yiğidin harcı değil yusuf yenicenin kapasitesi yetmez yöneticilik yapmaya çünkü geldiği günden beri problemler dertler sıkıntılar bitmedi şöförleri birbirine düşürmekten başka bi iş yaptığı yok akşama kadar odasında oturup millete rapor yazıyor gebze garajınin bütün vardiya amirleri görevini gerçekten yapıyor kimse kusura bakmasin gebze garajı metin gerginciyle diğer garajlarda örnek gösteriliyordu eskiler iyi bilir elinizi vicdanınıza koyun çok merak ediyorum bu iftiraları atanlar Allah'a nasıl hesap verceksiniz metin gerginci gebze garajına geldigi zaman ilk önce siz gidip yalakalik yapiyosunuz şu gazeteye bu yazıyı verenler metin gergincinin yükselişini hazmedemeyen zavallılardır

2 hafta önce - Gitti gidiyor.com

Burda adamcilik ve hirsizlik yuzunden hic birsey olmaz yar saclarin lule lule metin ve ust mudurleri gule gule

2 hafta önce - Gebzeli

Yusuf yenicenin Murat dağ la saatlerce odada neyi paylaşıyor ne pilanlıyorsunuz kendine yakın hissettiklerine bu kadar çok güvenme derim

2 hafta önce - Hasan

Adalet bir gün yerini bulacak inşallah herkez kendi pisliginde boğulacak

2 hafta önce - igneyi kendine batır çuvaldızı başkasına

selamın aleyküm arkadaşlar gebze garajında adamcılık hemşericilik almış başını gidiyor vardiya amirlerinden necati özdemirin kendi servis araçlarında ulaşım park personelini kullandıgı dogrudur taki genel müdürümüz degişene kadar kendinden kurbanlık almayan personele kötü davrandıgı ve sizden adam olmaz siz yaralı parmaga işemezsiniz gibi söylemlerini duymayan kalmamıştır necati özdemirin başlı başına ulaşım park içinde ekibi vardır ve onları mesaiye bırakır kendi özel işlerindede kullanır yani aşçısından şoförüüne kombi tamircisinden su tesisatçısına kartonpiyercisine elinden bu tarz iş gelen şoförleri kendi işinde kullanır ve para alamaz çogu peki bu şoförler neden sustu bu güne kadar işe gelmeden mesaii.mi yazdı necati özdemir yoksa başka bişeymi karar sizin. Gelelim gebze garajının iki başlılıgına metin gerginci daha plaj yolu garajına geçmeden bu kavga başlamıştı necati özdemir burda birinci adam metin gerginci ikinci adam benim demeleri garaj amiri olamayıncada yusuy yeniceye alttan alttan kuyu kazmaya gruplaşmanın temelini atmaya başlamıştır ve vardiya amirleri evren karabacak coşkun baylan serdar aktaşıda kendine yoldaş seçmiştir başlamışlar garaj amirini eleştirmeler alttan kuyu kazmalar yusuf yenice demiyorum işini süper yapan bir adam fakat işini yapmıyorda diyemem serdar aktaş metin müdürün adamı dogru metin gergincinin gebze garajında bulundugu süre içerisinde serdar aktaş yazıcıydı ama maşallah vardiya amirlerinden daha çok metin gerginciyle dışarda dolaşırdı sen yazıcısın yaa hayırdır ta o zamandan vardiya amirliginin temelini atıyodu işte he serdar aktaş adam kayırıyormu alasını yapıyor yazıcıykende aynıydı vardiya amiriykende aynı kişilik degişmiyor malum gelelim evren karabacak onuda vardiya amiri yapan metin gerginci o koltuga yazık kardeşim bu tarz adamlardan adalet beklemeyin bu tarz adamlar yolunda aş evren karabacagı o göreve getiren kişi veya kişiler bu adamın hangi özelliginden dolayı getirdiler çok merak ediyorum .Gelelim Enes şene daha konuşmayı beceremiyor adamcılık desen var yusuf yeniceyle necati özdemir tayfası arasında git geller yaşayan kendi akraba amca amca çocuklarımdan daha kimi işe sokabilirim kime kıyak geçebilirim diye ugraşır iki yüzlü tabirini çok iyi üstlenen bir kişilik agzı bozuk ve iş yürüsünde kime ne olursa olsun diyen bir kişilik oda özel işlerini şoförlere bedavadan yaptırmaya çalışan biri semih yılmaz şoförlügünden bilirim hak adalet için devklet malına zarar gelmesin diye ugraşan kimsenin hakkı kimseye geçmesin diye titizlikle işini yapan daha yeni vardiya amiri olmasına ragmen diyer vardiya amirlerinden çok fazla odasında zaman harcayan araçlarla çok ilgilenen ve şoförün uzattıgı bir büsküviye bile hak geçer yanlış anlaşılır diye doygunum teşekkür ederim diyen bir insan umarım bu çizgisini hiç bozmaz diyer vardiya amirleri onu sevmez nedenmi şoföre kolaylık olsun diye daha fazla mesai harcar diyerlerinin işine gelmez yaptıgı yenilikler diyer vardiya amirlerine iş çıkaracagı için sevmezler çünkü alışmışlar yatmaya rahatları bozulur diye şimdi semihin adamı demeyin kimse babamın oglu degil bu kurumda gel gelelim coşkun baylan tamam baban veşükrü karabacak sayesinde o koltuga oturdun kardeşim azcık iş yap ya arabalara bakarkende iş yapmazdın takip etmezdin vardiya amiri oldun sabah olsunda eve gidiyimden başka bişey düşünmezmii insan yaa arabaları sabah çıkarıyımda şoför ne hali varsa görsün zihniyetinde biri ilerleyen günlerde daha neler yapacak çok merak ediyorum garajın ikinci necati özdemiri olacagından şüpem yok şimdi bu kadar yolsuzluk ve kötü işleyişi yapan insaların arkasına kollayanına baktıgımızda metin gerginci çıkması ilginç kişilik olarak severiz işinide yaptıgını personellle ilgili oldugunu biliyoruz fakat bu kadara kötü adamı oraya getiren ve kollayan açıgını ört bas etmesi kafamda deli sorular bırakıyor havalimanı olayları ve hakan amirin yolsuzluklarını hepsi dogru bu insanlar davamıza balta vuran insanlar lütfen BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIM SN DOÇ.DR. TAHİR BÜYÜKAKIN VE ULAŞIM PARK GENEL MÜDÜRÜM SALİH KUMBAR

2 hafta önce - Personel

Vaybee o sıralama sistemini bir türlü sevmedikleri Yazıcı Murat Orhan Bey Aylarca çalışma sonunda getirdi. Ve şu an Hafta sonunu da ayarladı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

2 hafta önce - Adalet merhamet SEVGİ

Öncelikle belirteyim ki. Bu olaylardan genel müdürümüz Salih Kumbar beyefendinin Haberi ve sorumluluğu yoktur. Çünkü o göreve gelmeden Olanlar olmuştur zaten. Ama artık şu saat itibarıyla sayın genel müdürümüz sorumludur! Siz siz olun Hiç kimsenin ahını bedduasını almayın. Çoğu personele Hak etmedikleri cezaları verdiler. Yalakaları işini ciddiye almayanları da el üstünde tuttu lar. Kim bilir belki de haksız yere görevden alınan iki tane vardiya amirinin ahı tutmuştur. Sorumlular dan biri de Şaban Bayram beyefendidir. Mağdur insanları dinlemeyip Üstüne bir de onlara Ceza verir lerdi. Öyle bir amirlerle çalışıyoruz ki personele ceza yazmaktan tutanak tutmaktan zevk alıyorlar. Ben inanıyorum ki sürücü Personelimizin%90ı iIşlerini sorumlu düzgün yapmaya çalışıyor Çoğu da yapıyor zaten. #Adalet #Merhamet #Sevgi.

2 hafta önce - Vaybee

Hanginiz 440 hattın erken saati çalışıyorsunuz Yusuf geldide adaletli hatlarda çalışmaya başladık vardiya amirliği garaj amirliği vaadleri vardı bu gün olayı patlamasaydi hakan karakaş kendi ağzı ile diyordu ben vardiya amiri olacam vaad verildi diye kimse boş konuşmasın bu garajda ekmeğinden olurum korkusu olmasa daha neler çıkar

2 hafta önce - Gebzeli

İlahi adelet ) Maşşallah dondurma gibi yalamışsın Yusuf yeniceyi bu netsin maden Elif gibi adam gibi adam sın başkalarına çamur atmak yerine ismini adam gibi yaz adam desinler sana adam dediğin adam gibi durur yusufun ne olduğunu yanındaki Vardiye amirleri dahil Enes olsun çoşkun Semi Serdar hepsi değişmeli hacı Sofi cemeat kullanarak oysa dışarda aday yerine koyan Yok kendisini tam bir dolandırıcı araştırırsanız görceniz

2 hafta önce - İlahi adalet

Bu söylenenler doğrudur bence havaalanı personeli bile bir anda değişti doğruydu neden aldınız personelleri taşlar yerine bir bir oturuyor

2 hafta önce - ismet özel

İnsan eşrefi mahluktur yani yaratılmışların en şereflisidir. Peki insanın şerefi neresindedir insanın şerefi ekmeğini kazanmasındadır.yoksa allah vaad etmiştir rızka kefildir.ama şerefli insan çalışır ekmeğini kazanır ağzına götürür hayvan ise ağzını ekmeğe götürür buradaki mecazı anlamalıyız. Dalkavukluk ve yalakalık tahsil ve meziyetin önüne geçmiştir. Çingeneye beylik vermişler bundan sonra soğanın cücüğünü ben yiyecem demiş. Serefiyle ekmeğini kazananlara selam olsun

2 hafta önce - Kandıralı

İlahi adalet kitap gibi dökdürmüşsün Yusuf yenicenin yalakası olmalısın bu kadar net yüznüzü belli ediyorsanız Yusuf yenicenin nersi adelet gebze kooperatif de şöförlükden dayak yiyip kovulan teşkilat yolunu bilmez gelmiş garaj amiri olmuş Çayırova da ne kadar yalaka varsa etrafında garajda anket yapılsa yüzde 95 istenmez Serdar akdaş yaptığı yolsuzlukları hak veriyorum Enes şen şen ailesinin Maşşallah hep yanında evren Karabacak ise Gebzeliler ne hemşehrim diye kolluyor kim amir yaptı bunları merak ediyorum gerçekten tahsil Yok eğitim Yok teşkilat bilmez allah islah etsin

2 hafta önce - BIR VATANDAŞ

Kim bu şirketin kim burada çalışanın hakkını yıyorsa el altından usulsuz para goturuyorsa allahından bulsun ısınede son verılsın ...

2 hafta önce - Sıradan vatandaş

Ülkede ne düzgün ki zaten deyip yazmayacaktım ancak kendimi tutamadım. Yazınızı okuduktan sonra yorumlara gözüm ilişti görüyorum ki yazınız kadar yorumlarda da çarpıcı gerçekler var GRUPLAŞMALAR VE ADAMCILIKLAR yazınızı doğrulayacak şekilde personeller bölünmüş durumda, hepsi yazsa daha neler çıkacak kim bilir. Birisi çıkmış demiş ki bunlar yalandır iftiradır, diğeri demiş ki bunlar az bile daha neler neler var.. Milletin parasıyla maaş alan ve tek hedefleri kamuya hizmet etmek olması gereken insanlar birbirine girmiş iftiralar ithamlarda bulunuyorlar. Bu partizanlık ve cemaatçilikleri bir kenara bırakıp dürüst olmak, namuslu olmak, insan olmak değil mi önemli olan? Bir insana amir sıfatıyla küfür etmek yada kötü davranmak veya o onun adamı bunun adamı diye hakaret etmek hangi kitapta doğru olarak yazar. Yunus Emre’nin söylediği gibi “İnsanlar doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulamaz sen eğri isen.” Gelelim çalındı kaçırıldı saadet zinciri konularına kaç zamandır kimseden borç para dahi almamış birisi olarak, para insanı, insanın inancını ve kişiliğini değiştirebilecek büyük bir güç olarak görüyorum, iftira olabileceği gibi ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyorum. Yetkili kimselerin hakkaniyetleri vicdanları var ise para konularında gerekli işlemleri hukuksal yollar ile yaparlar.. Adamcılıkta, kötü davranmada herkes kendi yaptığını biliyor ve yanlışları kadar yüzlerinin kızarmasını temenni ediyorum.

2 hafta önce - Eski calisan

Bu işi bimer ve cimere yazalım bunlarında sonu gelsin

2 hafta önce - Eski calisan

Tahir hocaaa karaismanoglu yasin özlü hadi alın da bunları görevden bizi ekmegimizden ettiniz bunlarında alsanizyaaa tabiii hepiniz yediniz buradan paralariii

2 hafta önce - İlahi adalet

Güngör bey öncelikle yayınlamış olduğunuz bu köşe yazısını tebrik ediyorum. Güngör bey öncelikle bir konuya açıklık getirmek istiyorum müsaadenizle.Bu olan olaylar şu anki genel müdürümüz Salih kumbar,a Maal edilmemeli çünkü kendisi göreve başlamadan önce bu sıkıntıların hepsi ulaşım parkta yaşandı. Bir diğer hususta okuduğum yorumlara istinaden Ben de bir kaç ekleme yapmak istiyorum öncelikle körfez Garajı veya plaj yolundaki şoför arkadaşlarımız Gebze garajında bizlerin çekmiş olduğu sıkıntıları bilmezler ancak yaşamaları gerekir o yüzden konuya vakıf olmayan arkadaşların bu hususta yorum yapmamalarını rica ediyorum.Metin gergincı Gebze garajında Garaj amiri iken Garajı kendisi mi yönetiyor yoksa Serdar Aktaş mı yönetiyor belli değildi bunu neye göre söylüyorsun derseniz Serdar Aktaş’ın tezgahından geçemez isen amiri olamazsın demektir Serdar Aktaş’ın iş tevzi döneminde yapmış olduğu haksızlıklar dünyayı bir tur atar herhalde. Burası bir devlet kurumu devlet kurumunda adam ayrımcılığı olmaz fakat biz hemen hemen üç yıl boyunca ressmen eşekler gibi kullanıldık. Çok şükür ki metin gergince Garajlar amiri olarak gittikten sonra Garajımızın başına Yusuf yenice geldi Yusuf yeneceği belki bir çok arkadaşımız sevmez neden sevmez çünkü işini ciddi yapan Çalışanı seven çalışmaya da mesafeli davranan birisidir. Şimdi Yusuf Yenice’yi sevmeyenler emin olun daha önceden rahatı bozulan kişilerdir.Gebze Garajı Âmirlerine gelirsek burada en başta görevden alınması gereken konuşmalarıyla uslubuyla kişiliğiyle beş para etmeyen Necati Özdemirdir. Bunun peşine ikinci sırada en az 150 tane şoförün İş tevzi görevi yaptığı zaman da hakkını yiyen Serdar Aktaştır. Serdar Aktaş bu vebalin altından toprağın altında nasıl hesap verecek merak ediyorum. Bazı personeller yorumlarında bir çok amiri görevden alınmasını talep etmişler fakat ne hikmetse Necati Özdemir’e geçmiş vatandaş bu kadar yalamalık olmaz diye düşünüyorum. Bir insan ilke olarak doğruluğu ve adaleti kendisine görev edinmesi gerekir diye düşünüyorum . Allah’tan Yusuf Yenice Garaj amiri olarak göreve başladı da çalışma düzenimiz yerine geldi hafta tatillerimiz sıraya konuldu herkes adaletli bir şekilde sıralı bir şekilde her hatta çalışır oldu daha önceden Serdar Aktaş’ın kankası isen yan gel yat olay vardı fakat bu adam bunların hepsini sona erdirdi kimse kusura bakmasın ama daha önceki sıkıntıları Çabuk unutmuş gibiler.Yukarda yazılan bütün sıkıntıları birebir işletme müdürü metin gergince ve genel müdür yardımcısı zafer Aydın’a bizzat bu sorunlar iletildi. Fakat ne hikmetse bir yaptırım uygulanmadı bazı şoförlerdan borç para aldığını bildiği halde Necati Özdemir’i sırf arkasında cemaat var diye Görevden almadılar bazı arkadaşlarımız klavye delikanlılığından bahsediyor ama bilmiyorlar ki sorunların bir çoğunu dile getirildi fakat kulak arkası yapıldı. Vatandaş yazmış evren karabacak Serdar Aktaş Coşkun baylan Semih Yılmaz görevden alınmalı diye hepsini anladım da Semih Yılmaz ne alaka onu çözemedim ben bu arkadaşla Şoför iken de muhabbet ediyordum garaja bazan geç geliyordu ben de niye bu kadar geç kaldım dediğimde kardeşim kullanmış olduğumuz araç devletin malı tüü bitmemiş yetimin hakkı var bunda ben bu vebalin altına giremem diye söylemleri vardı yanlış bilmiyorsam beş aydır vardiya amiri görevini üstlenmiş Ve şu anda duyduğum kadarıyla çakalların ekmeğine mani olduğu için sevilmeyen amellerden birisi o yüzden bu yapılan yorumları gerçekten Allah’tan korkan yarın toprağın altında Hesap günü geldiğinde vebal de olmayacak şekilde doğruları söylemek gerekir diyorum .Yorumuma son verirken Harun Ayluçtarhan beyefendiyi de yağcılığından dolayı tebrik ediyorum. Bundan sonraki süreçte umarız genel müdürümüz Salih kumbar beyefendi dizginleri ele alır

2 hafta önce - Erdoğan KARACA

Arkadaş ADIN Falan filan, yaşantın Yalan Dolan, bide ismini gizlemissin bu devirde herkez pantolon giyiyor, bari yakışanı yapta etek giy etek...Şimdi gelelim mevzuya, gerek Metin gerginci gerekse ekibindeki arkadaşlar bu çamur at izi kalsın mantiginda atılmış iftiraları hak etmiyorlar... ben bu kurumun ilk baslayaniyim. Metin amirin adaletinden ve calisma prensibinden zerre kuşkum yok. Bir idareci olarak gorevini hakkiyla yaptığını düşünüyorum. Densizin biri milletin Gazını alıp yolliyor demiş bire densiz ne yapacaktı, onun vazifesi kurum içinde düzeni sağlamak senin gibi bi densizin lafina bakıp ortaligimi karıştıracak densiz... Ben Metin amir, Osman amir,ve idareci arkadaşların tamamen kendi çabaları ve becerileri dogrultusunda bu yerlere gelip işini hakkıyla yaptiklarini düşünüyorum. ikinci bi konu arkadaş maaş lardan bahsetmiş bu konu sendika ile kurumu ilgilendiren bi konu madem sikayetcisin seni temsil eden sendikana git seni nasıl sattığını öğren...BEN METİN GERGINCI ve EKİP ARKADASLARINA ATILAN BU IFTIRALARI KINIYOR.. VE KENDİLERİNE ÇALIŞMA BASARILARININ DEVAMINI DILIYORUM.... ( UNUTMAYINIZ ki... MEYVA VEREN AĞAÇ TASLANIR...

2 hafta önce - Bir personel

falan filan olan arkadaş burdan sevilen adamlara dil uzatma neyin ne oldugu bilmiyon Her şeye burnunu sokma

2 hafta önce - hakan

şirkete bak be ne hale gelmiş. bu personel kafasının kullandığı otobüslere can emanet ediyoruz biz de.

2 hafta önce - adali

bozok harbiden pastadan sen yiyor sun heralde bu kadar kimse kimseyi sevmez yapilanlar ortada dini kurani namazi karistirma haddini bil sanami kalmis metin gerginciyi kollamak cagriyi osmani ates olmayan yerden duman cikmaz aklinizi jullanin kendinizi kullandirmayin o kadar

2 hafta önce - Gebze Harun Ayluçtarhan

Sayın başkanımız Salih bey gerece geldiği ilk gün biz kadar değerlimişssiz dedim gener Mür yrd zafer beyi tanısanız böyle konuşmazdınız metin bey Vardiye amirliği ve garaj amirliği döneminde personelin en zor anlarında yanında olduğuna hiç bir kuşku duymam asla..

2 hafta önce - Gebzee garaj

En kısa sürede gebze garaj için inceleme başlatılması yukardan aşağıya temizlik yapılması lazım ben bir Ulaşımpark çalışanı olrak bugün çıkarsınlar tazminatımı versinler aralama bakmadan giderim insanları budanttilar ayiptir herkesin coluk cocugu var yonetim cok zayif adam ayirmak ust safhada yar

2 hafta önce - Gebze garaj

Söylenenlerin hepsi

2 hafta önce - Gebze .. Harun Ayluçtarhan

Niyeti kötü olanın attığı ok elbet kendine döner Adaletsizlik eden adaletsizliğe uğrayandan daha mutsuzdur Hz. Muhammed Ümmetimin bana en yakın olanları bana en çok salavat getirenleridir allah kötü niyetli kullardan korusun müslümanları gerçek bi müslüman iman etmiş kul mimin İmanından şüphe duymalı bilsin ki her nesif ölümü tatcak elbet her nefis hesaba çekilecek çokkk yakın o gün bekleyin elbet gelecek tir o an

2 hafta önce - Kara kutu

Bozok sende pastadan yiyon heralde ;)

2 hafta önce - Alper aksoy

Şu adı falan filan olan arkadaşım adını yazda sana falan filanin madamı diye hitapda bulunmayayım geri gelmek önemli degil madam ..adam olmak önemli anladin sen onu

2 hafta önce - Bozok

Metin gerginci bu söylemlere yenilecek adam değil iftira atıp nazmak kılöayın oruç tutmayın kabul olmaz hepiniz gösteriş peşindesiniz ama isimsizsiniz adam olunda çıkın konuşun kendinizi belli edin kişilerden korkuyosunuz ama korkmayınn Allahtan korkun buraya yorum yazanlar eleştirenlerin hepsi bu kurumda yatmaya gelenlerdir biri çıkıp adam gibi iş yaptırmaya kuralları uygulamaya geçince fare gibi kaçıyosunuz sağa sola sığınıyosunuz işleriniz bozuldu diye rahatınız kaçtı diye kimseye iftira atmayın bu kurumun ekmegini yiyosunuz çoluk çocugunuza götürüyosunuz ayıptır günahtır diyeceğim ama anlamayacaksınız.

2 hafta önce - Çare

Çare cevat yurtkulumu diyosun he şerefsizlik yapmayın siz eski rahatınızı istiyosunux ama olmayacak cevat yurtkuluda eskisi gibi sizlere bu kurumu peşkeş çekemeyecek Adam olun ilk önce savunduğunuz adama bakın cevat yurtkuluymuş bırakın lan bu işleri cevat emeklilik günlerini bekliyo ondan bi bok olmaz olsaydı fen işlerine sürülüp ordan salih beye yalvarıp buraya şerefsiizler başı olarak gelmezdi kimseye biyat etmeyin Allahtan başka iki kuruş fazla almak için kişiliğinizi satmayın

2 hafta önce - Eski calisan

Zamanında bizde burada çalıştık ve işten atıldık bunlar ufak şeyler zamanında kimler kimlerin altına araç alırken neredeydi biz bazı haklarımızı isterken bizi hain yaptılar hırsızların alayını iyi yerlere getirdiler

2 hafta önce - Üzgün

Serefi haysiyeti olan adam ekmek yedigi yerin serefinidd korur haysiyetinide sendika niye var temsilciler niye var derdi olan icin abi olmak icin demekki neymis bu sirketin mahremini boyle rezil ederek duyuran kendi evinin icindekilerinide boyle milletin ağzına sakiz ediyordur yazık size Allah ıslah etsin metin bey icin sunu bilin isterim İnsan kaybeden deil insan kazanan bir adamdır birilerinin bedduası varsa birilerininde onun üstünde duası vardır . ALLAH HEPİNİZİN YARDİMCİSİ OLSUN

2 hafta önce - Çare

Çare cevat yurtkulumu diyosun he şerefsizlik yapmayın siz eski rahatınızı istiyosunux ama olmayacak cevat yurtkuluda eskisi gibi sizlere bu kurumu peşkeş çekemeyecek Adam olun ilk önce savunduğunuz adama bakın cevat yurtkuluymuş bırakın lan bu işleri cevat emeklilik günlerini bekliyo ondan bi bok olmaz olsaydı fen işlerine sürülüp ordan salih beye yalvarıp buraya şerefsiizler başı olarak gelmezdi kimseye biyat etmeyin Allahtan başka iki kuruş fazla almak için kişiliğinizi satmayın

2 hafta önce - Bozok

Metin gerginci bu söylemlere yenilecek adam değil iftira atıp nazmak kılöayın oruç tutmayın kabul olmaz hepiniz gösteriş peşindesiniz ama isimsizsiniz adam olunda çıkın konuşun kendinizi belli edin kişilerden korkuyosunuz ama korkmayınn Allahtan korkun buraya yorum yazanlar eleştirenlerin hepsi bu kurumda yatmaya gelenlerdir biri çıkıp adam gibi iş yaptırmaya kuralları uygulamaya geçince fare gibi kaçıyosunuz sağa sola sığınıyosunuz işleriniz bozuldu diye rahatınız kaçtı diye kimseye iftira atmayın bu kurumun ekmegini yiyosunuz çoluk çocugunuza götürüyosunuz ayıptır günahtır diyeceğim ama anlamayacaksınız.

2 hafta önce - Adalet

Delikanlılar hükümetede hırsız denildi sesiniz çıkmadı şimdimi adam oldunuz kanıtlayın bu söylediklerinizi metin gerginci zafer aydın dan bahsediyosunux bu adamları hırsızlıkla suçluypsunuz varsa derdiniz adam gibi çıkın konuşun isim gizlemeyin kurumun ekmeğini yiyip kabına şıçmayacaksınız adam olacaksınıx hangi vardiya amiri adam kayırıyosa onunla muhattap olacaksınız anladınızmı siz etek giyip dolaşın lan kadınlar bile sizden daha delikanlı isimsiz şerefsizler bakın işinize

2 hafta önce - Üzgün

Serefi haysiyeti olan adam ekmek yedigi yerin serefinidd korur haysiyetinide sendika niye var temsilciler niye var derdi olan icin abi olmak icin demekki neymis bu sirketin mahremini boyle rezil ederek duyuran kendi evinin icindekilerinide boyle milletin ağzına sakiz ediyordur yazık size Allah ıslah etsin metin bey icin sunu bilin isterim İnsan kaybeden deil insan kazanan bir adamdır birilerinin bedduası varsa birilerininde onun üstünde duası vardır . ALLAH HEPİNİZİN YARDİMCİSİ OLSUN

2 hafta önce - Üzgün

Serefi haysiyeti olan adam ekmek yedigi yerin serefinidd korur haysiyetinide sendika niye var temsilciler niye var derdi olan icin abi olmak icin demekki neymis bu sirketin mahremini boyle rezil ederek duyuran kendi evinin icindekilerinide boyle milletin ağzına sakiz ediyordur yazık size Allah ıslah etsin metin bey icin sunu bilin isterim İnsan kaybeden deil insan kazanan bir adamdır birilerinin bedduası varsa birilerininde onun üstünde duası vardır . ALLAH HEPİNİZİN YARDİMCİSİ OLSUN

2 hafta önce - Adalet

Delikanlılar hükümetede hırsız denildi sesiniz çıkmadı şimdimi adam oldunuz kanıtlayın bu söylediklerinizi metin gerginci zafer aydın dan bahsediyosunux bu adamları hırsızlıkla suçluypsunuz varsa derdiniz adam gibi çıkın konuşun isim gizlemeyin kurumun ekmeğini yiyip kabına şıçmayacaksınız adam olacaksınıx hangi vardiya amiri adam kayırıyosa onunla muhattap olacaksınız anladınızmı siz etek giyip dolaşın lan kadınlar bile sizden daha delikanlı isimsiz şerefsizler bakın işinize

2 hafta önce - Üzgün

Serefi haysiyeti olan adam ekmek yedigi yerin serefinidd korur haysiyetinide sendika niye var temsilciler niye var derdi olan icin abi olmak icin demekki neymis bu sirketin mahremini boyle rezil ederek duyuran kendi evinin icindekilerinide boyle milletin ağzına sakiz ediyordur yazık size Allah ıslah etsin metin bey icin sunu bilin isterim İnsan kaybeden deil insan kazanan bir adamdır birilerinin bedduası varsa birilerininde onun üstünde duası vardır . ALLAH HEPİNİZİN YARDİMCİSİ OLSUN

2 hafta önce - Sarı çizmeli

Yorum yazanlara saygı duyuyorum lakin burda isim vererek konuşmalarınız yanlış kimin kimle sorunu varsa yüz yüze konuşsun klavye delikanlılığı yapmayın madem delikanlısınız yüz yüze konuşun kimseyide savunduğum yok delikanlı olun az

2 hafta önce - falan filan

alper aksoy senin ulasimparkla alakan yok geri gelemezsin fazla ugrasma

2 hafta önce - Bir personel

Şaban BAYRAM'a laf edenler Şaban beyi mumla arar oldular.Disiplin 0 yöneticilik 0 liyakat 0 ehliyet 0 eğitim 0 bi araştırın bakalım kimi neye göre müdür, garaj amiri, planlama amiri yapmışlar,kime fazla maaş vermek için hangi konuma getirmişler.Partinin adalet kısmından bi haber olanlar kalkınmayı tercih etmişler.657yim bana birşey olmaz siz düşünün diyen zafer aydın bir yanlış yaptın ve bu yanlışı sen düzelttireceksin referans olduğun kişinin arkasında durmaktan vazgeç yönetim oluşturmayı beceremedin.ÇARE YURTKULU...!

2 hafta önce - Bir personel

Bu guruplasmadan herkesin haberi var metin ve gurubu calisanlarin uzerine gidiyorlar ispitonculuk yalakalik hassafada adamgayirma bugurupta hepsi mevcut beni canimdan bezdirdiler allah kimsenin ahini kimsede birakmaz zafer yilmaz vardiya amiri calisan lari canindan bezdiriyor samakisterim ama ? Heseferinde arkalarindan birileri cikiyor adalet adalet ha allahin adaleti tecelli eder insallah

3 hafta önce - Gerçekler acıdır

Genel müdür daha atanmadan bir hafta öncesinde metin nasıl müdür yapıldı Osman nasıl garaj amiri yapıldı metinle çağrının arasında nasıl bir ilişki var planlama amirliğine tepeden indi bunların hepsini bilen Zafer aydın bu işi nasıl çözecek hakikaten gerçekleri Salih beye anlatacakmı 25 kuruş için şöförün iş haktini bitirenler ne oldu da bu olayı kapattılar bu işin başında kim vardı haksızlık adaletsizlik adam kayırma hepsi burda milleti partiden soğuttular ben hakkımı helal etmiyorum

3 hafta önce - ah kbb ah

buda bir personel adlı yorumcunun fen işleri de ciddi duruyor . kurcalansa altından ne çapan oğlu çıkar . fanfinifunfon

3 hafta önce - Alper aksoy

Ya şurada kimse klavye delikanlılığı yapmasın ulasimpark kimsenin babasinin dukakni degil madem hata vardi dert vardi da niye vakti zamaninda adam gibi olaylari bildiklerinizi ust yonetime anlatmadiniz kim sizi dinlemedi kimse kusura bakmasin gergincide hata varsa buna göz yuman personelde vardir kimse burda isletmeyi kotulemesin dönsün herkez once kendi hatalarina baksın ben ulasimdan kovuldum ama hic bir ust yönetim beni dinlemedi diyemem ben gerekeni soyledim onlarda geregini yapti hak heryerde haktir bırakın burda isim gizleyip yazip tutmayı adam olan adam nir haksızlık görse gider üst makama sikayetinde bulunurdu genel merkez kapısı herkeze tum personele açık lakin vakti zamaninda zafer beyin su lafi da var ( alper bu kapidan giren eli bağlı boynu bükük geliyor sen kanma onlarin garajda atip tuttuguna ) isabetli bir kelamdi bir yaziya habere bukadar dolusunuz madem içinizi yonetime dökün kimin ne mal olduğunu herkez bilsin saygilar

3 hafta önce - Hepsi burada.com

Acilen tüm idari personelin incelenip açığa alınması gerekiyor tüm amirler ve muhasebe ile ilgili tüm müdürler

3 hafta önce - Şöför karakutu

Metin gerginci ve ekibi yaptığı pisliğe boğulsun onların koruma kalkanı kim hiç kimse onu görm

3 hafta önce - Kandıra lı

gebze Vardiye amiri Serdar akdaş ..çoşkun Baylan Evren Karabacak .ve Semi amir görevden alınmalı personele kötü hitaplar da bulunarak kendilerini dev aynanın karşısında görmeyi bırakıp insan olduklarını bizde şöfördük demeleri düşünmeli bunların referans ları kim araştırılmalı muhak

3 hafta önce - Personel

Garaj amiri Yusuf yenice olur olmaz mevki makam dan gözü kararmış insanları kullanmak yerine sabah akşam rapor tutmak aşkına bölünmüş bu görevi hak etmiyor Çayırova gurubunu çok kullanıyor ...ispiyoncuları en rahat hatlar da bedavadan mesai keyif o Maşşallah

3 hafta önce - Kara kutu

Dahada demiryolu iş sendikasina peş keş çektikleri var karsana peş keş cektikleri var öz ikizlere var yeter birileri el atsa neler var neler yok yok . . .

3 hafta önce - Personel

Metin Gerginci ve ekibini görünce Ak partili olarak sadece üzülüyorum bu insanlar o makamlara gelmemeliydi

3 hafta önce - murtaza

bence yazının başlığı "ULAŞIMPARKTA NELER OLMUYOR Kİ" olmalıydı. daha doğrusu bu olurdu.

3 hafta önce - cemal bey

belediye şirketlerindeki müdürlerin altından arabalar çekilmediği sürece Tahir bey de rantiyenin adamı olarak anılacaktır.

3 hafta önce - Belde a.ş

Ahmet müdür maaşı alanlar belediyenin arabasıyla hafta sonu geziyorlar.bizlerin parasi peşkeş çekenlere hakkımızı helal etmiyoruz.tahir başkan müdürler dahil herkesin altındaki belediye araçlarını alırsın inş.kul hakkına girmeyin

3 hafta önce - Bir personel

Yokmu yukarlarda sesimizi duyan birileri

3 hafta önce - Bir personel

Bunların olması normal değilmi garaj amirliği yaptığı dönemde kim yanına şikayet için gitse bir yolunu bulup giden kişinin gazını aliyor aradan günler geçiliyor ama orda da yapilan hiç birşey yok ama şunu unutmasın metin gerginciden büyük allah var nerde ne zaman vuracağı hiç belli olmaz.kul hakkı kuklada kalmaz

3 hafta önce - Şöför

Kentkart amiri denilen ilker serenli yanında mobbing uyguluyor.muhasebe müd muharrem beyde onu kolluyor.bilet almaya gelen şifrelere kibirli ve kötü üslupla konuşuyor.kentkart personeli ile tek tek konuşsun genel müdür ilker seremoninin de ne olduğunu parasının basında kimin olduğunu görsünler.

3 hafta önce - Buda bir personel

Sade ulaşım parkı birde fen işlerini bakın eski genel sekreterin koğdukları geri gelmiş intikam alıyorlar hele o birtanesi varki birde işçi olucak birde isg görevlisi kendisi araba altında işe gelmese soran yok çünkü atayın torpillisi kendisi

3 hafta önce - Kara kutu

Sizin azınıza saglık ama bu bahsedilenler en basitler şofore 3.900 maas diyip kandirdilar hep caldilar ama kul hakki er yada gec cikar kimsede unutmasin hizli giden atın boku seyrek düser.

3 hafta önce - Aziz Nesin

Açıkçası şoförler bu sene enflasyon yüzde 12 çıktığı halde yüzde 6 zam aldı sendika ayrı satılmış yöneticiler ayrı satılmış geçen sene 3.500 maaş alcaksiniz deyip imza attılar 2400 maaş la aldık bu sene aldığımız zamla askeri ücretin 200 lira üstüne çalışıyoruz Allah sonumuzu hayretsin

3 hafta önce - adali

giden yönetimin arkasindan konuşulacak bir sey yok biraktiklari yeter bir anda amir iki gun sonra garaj amiri üç ay sonra işletme müdürümüdürü ohhh bee adamlari yaninda ispiyonculari piyonlari ama burasi size kalmaz emin olun bu şoför lerin hakkini yiyin her türlü pisligi yapin sürgün gönderin maaslarindan kesinti yapin plajyolu garajda agalik yapin bu isler uzun surmez efendi az kaldi coj az

3 hafta önce - Capanoglu

Ahhh ahhh Allah bilir ulaşımparkta calısan şöförlerle yönetim görüşür se bu işler düzelir insallar kul hakkı yemeye devemmı edecek göreceyiz su an hepsinin deyişmesi lazım şöförlere cokta ıyı davranılmıyor amir memur hepsini deyişin emekli asker yada bu işi ahlakıyka yapan işi bilen şnsanlarla yapın tum beyaz yakalar deyişşin

3 hafta önce - Aziz Nesin

Açıkçası şoförler bu sene enflasyon yüzde 12 çıktığı halde yüzde 6 zam aldı sendika ayrı satılmış yöneticiler ayrı satılmış geçen sene 3.500 maaş alcaksiniz deyip imza attılar 2400 maaş la aldık bu sene aldığımız zamla askeri ücretin 200 lira üstüne çalışıyoruz Allah sonumuzu hayretsin

3 hafta önce - Bandirmali

Gerginci ile indira gandi islerini gorussunler.TumUlasimpark personeli ile tek tek ozel gorusulsun is cozulur.Mali kim goturmus anlasilir.Tek tek herkesle gorusun not tutun ilgilileri dinleyin bir kisiye herseyi yikin falan filan ...Bi cacik cikmaz bu isten aha bak dedim

3 hafta önce - Rampaların Ustası

Daha çok ararsınız eski yönetimi çook

3 hafta önce - Bir personel

Bunların olması normal değilmi garaj amirliği yaptığı dönemde kom yanına şikayet için gitse bir yolunu bulup giden kişinin gazını aliyor aradan günler geçiliyor ama orda da yapilan hiç birşey yok ama şunu unutmasın metin gerginciden büyük allah var nerde ne zaman vuracağı hiç belli olmaz.kul hakkı kuklada kalmaz

3 hafta önce - Bir personel

Burası ulaşım park adıyla kurulmuş bir şirket

3 hafta önce - Murat akar

Güngör bey benimde anlattıklarımı yapacağınızı düşünüyorum ve bir görüşme talep etmek istiyorum.

3 hafta önce - Bandirmali

Ulasimpark mali goturuyor mu?Ulasim park.Inanmam herkes kartla biniyor indira gandi olmaz diye dusunuyorum.:))

3 hafta önce - hasan_ca

ulaşımparkta daha ne pislikler bir bilseniz. herkes bir yolunu bulmuş malı götürüyor. genel müdürü de uyuyor. iyi uykular sayın genel müdür. hapiste uyanırsın inşallah.

3 hafta önce - Vay

Ey büyük şehir bak ne işler dönüyor ama sen kulağının üstüne yatmaya devam et böyle giderse 4 yıl sonra zor görürsünüz Belediyeyi

3 hafta önce - CENGİZ hikmet

Kedi&Ciger___Tilki&Tavuk....vb.işler anlaşılan.

3 hafta önce - Bir personel

Metin Gerginci ve ekibi bizlere zulüm yapıyor, şikayet edecek kimseyi bulamıyoruz personel bıktı artık bunlardan .

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.
Diğer Yazıları +
Yıldızlı ya da Erenkaya kazanırsa ne yapacaklar? KÖŞE YAZILARI
Emekli Maaşlarını da KALDIRALIM..! KÖŞE YAZILARI
Bu nasıl SOL ŞERİT..! KÖŞE YAZILARI
Bir kez olsun ayağa KALKAMAZ MIYIZ? KÖŞE YAZILARI
Kızmayın, o zaten DÖNMÜŞ..! KÖŞE YAZILARI
Böyle REZİLLİK görmedim..! KÖŞE YAZILARI
Belediye başkanları bu işlere girmemeli..! KÖŞE YAZILARI
Kaldırmak için ne bekliyorsunuz? SPOR
Bizi neden sevmediklerini anladınız mı? KÖŞE YAZILARI
İZAYDAŞ’ta emekli edilmeyen EMEKLİLER KÖŞE YAZILARI
Yazdıklarımız kongrede TESCİLLENDİ..! KÖŞE YAZILARI
Bu kenti hafife almanın bedeli..! KÖŞE YAZILARI
Atın bu adamı partiden..! KÖŞE YAZILARI
Şehirlerarasında, şehiriçi YOLCULUĞU..! KÖŞE YAZILARI
İlkesiz ve omurgasız olmak..! KÖŞE YAZILARI
Büyükşehir’i yakacak BÜROKRAT..! KÖŞE YAZILARI
AKP’de bunlar ilk kez oluyor..! KÖŞE YAZILARI
KOÜ’nün kantinleri..! KÖŞE YAZILARI
UlaşımPark’ta neler oluyor? KÖŞE YAZILARI
Yine bir KIYAK yaptık..! KÖŞE YAZILARI
Nedir bu DÜŞMANLIĞINIZ..! KÖŞE YAZILARI
Oldu-bittiye getirmeyin..! KÖŞE YAZILARI
AKP’de değişim olur mu? KÖŞE YAZILARI
İki GARANTİ, 3-4 olabilir..! KÖŞE YAZILARI
Kime yararsa yarasın umurumda değil. KÖŞE YAZILARI
Erenkaya kimi il başkanı yapacak? KÖŞE YAZILARI
Anam, anam, Böyle HATA yapılır mı? KÖŞE YAZILARI
Bu bir soygun değil mi? KÖŞE YAZILARI
Beyler bu işin şakası yok..! KÖŞE YAZILARI
Karakolda sana bir şey mi yaptılar? KÖŞE YAZILARI
Sadece bu mu rahatsız ediyor? KÖŞE YAZILARI
Ya ben yaşadıklarımı yazarsam..! KÖŞE YAZILARI
Buna kimse cesaret edemez..! KÖŞE YAZILARI
O sözü bir daha KULLANMAYACAĞIM..! KÖŞE YAZILARI
Nerede bu GAZETECİLER..! KÖŞE YAZILARI
Sizi ACİL’e davet ediyorum..! KÖŞE YAZILARI
Makus talihini YENEBİLİR Mİ? KÖŞE YAZILARI
Teşekkürler BÜYÜKŞEHİR, Teşekkürler TAHİR HOCA..! KÖŞE YAZILARI
Kadından KORKMAK..! KÖŞE YAZILARI
AKP’nin gözü kulağı orada olacak..! KÖŞE YAZILARI
Tam bir yönetim zafiyeti var KÖŞE YAZILARI
CHP’yi, CHP ile vuruyorlar..! KÖŞE YAZILARI
Yapılan bu kıyağı unutmayın..! KÖŞE YAZILARI
Damat şimdi ne yapacak? KÖŞE YAZILARI
Bu mu REVA görülüyor? KÖŞE YAZILARI
İzmit-İstanbul taşımacılığı ve Asya Tur KÖŞE YAZILARI
Bizim hocadan SES yok..! KÖŞE YAZILARI
Hey, EZİKLER nasılsınız..! KÖŞE YAZILARI
Yiğit Düştüğü Yerden Kalkar KÖŞE YAZILARI
Bu sorunu sandıkta çözelim..! KÖŞE YAZILARI
Bu tarihi bilmeden seçtik..! KÖŞE YAZILARI
Cem Evleri’nden İNSANLIK dersi..! KÖŞE YAZILARI
AKP’nin bu başkanlarla işi zor..! KÖŞE YAZILARI
Tam bir hayal kırıklığı oldu..! KÖŞE YAZILARI
Bir camia bu kadar PİŞKİNLİĞİ kaldırmaz KÖŞE YAZILARI
Yapmayın beyler, YAPMAYIN..! KÖŞE YAZILARI
CHP’de öne çıkan isim..! KÖŞE YAZILARI
Kim konuşacak? KÖŞE YAZILARI
İzmit Belediyesi’nin İLETİŞİM SORUNU..! KÖŞE YAZILARI
S.O.S veren HASTANE..! KÖŞE YAZILARI
Hay ben sizin yapacağınız SEÇİME..! KÖŞE YAZILARI
Bir bürokrat bu kadar EZİLMEZ Kİ..! KÖŞE YAZILARI
Demek ki fotoğraf çektirmekle OLMUYORMUŞ..! KÖŞE YAZILARI
Ülkücü ve Milliyetçilere YAZIKLAR OLSUN..! KÖŞE YAZILARI
Kimse DUR demeyecek mi? KÖŞE YAZILARI
Önceleri İNANAMIYORDUM..! KÖŞE YAZILARI
Yapmayacaksanız, bırakın başkası yapsın..! KÖŞE YAZILARI
Kartlar yeniden karılacak..! KÖŞE YAZILARI
Hangi hizmetleri anlatacaklar..! KÖŞE YAZILARI
Helal olsun sana AYDIN ÜNLÜ..! KÖŞE YAZILARI
Sana sadece acırım AZERİ..! KÖŞE YAZILARI
Eski Hal binasını, Carrefour’u verelim gitsin.! KÖŞE YAZILARI
Lastik işçisine BİLGİ YOK MU? KÖŞE YAZILARI
İzmit CHP’de ne olur? KÖŞE YAZILARI
O, niye SUSUYOR ..! KÖŞE YAZILARI
Bunu da atlattın ya HELAL OLSUN sana..! KÖŞE YAZILARI
Bu kent bu PİŞKİNLİĞİ DE gördü..! KÖŞE YAZILARI
Büyükakın için tehlike çanları çalıyor..! KÖŞE YAZILARI
Ne mide varmış sende be..! KÖŞE YAZILARI
20 Yıllık DOSTLUK böyle bitiyor..! KÖŞE YAZILARI
Hayırdır, Vicdanlarınız mı SIZLADI..! KÖŞE YAZILARI
ACI YOKSA, TEKAMÜL DE YOKTUR! KÖŞE YAZILARI
İŞTE TEZGAH BÖYLE KURULMUŞ..! KÖŞE YAZILARI
Bu fabrikalarda NELER OLUYOR? KÖŞE YAZILARI
Bu müdür epey farklı birisi..! KÖŞE YAZILARI
Bu alışkanlıklardan vazgeçmeyecek miyiz? BUNLAR KONUŞULUYOR
Bunun FORMÜLÜ yok..! KÖŞE YAZILARI
Nerede bu ALEVİ DERNEKLERİ..! KÖŞE YAZILARI
ZAVALLILAR..! KÖŞE YAZILARI
Takım UÇUYOR, Yönetim ÇAKILIYOR..! KÖŞE YAZILARI
Bunun hesabı SORULMAYACAK MI? KÖŞE YAZILARI
AYININ SALDIRISINA UĞRADIM..! KÖŞE YAZILARI
Bu AF çıkmazsa eğer..! KÖŞE YAZILARI
Ona her şeyi söyleyin amma..! KÖŞE YAZILARI
NEDEN GİZLİYORLAR? KÖŞE YAZILARI
Yine sevinemediler..! KÖŞE YAZILARI
Aralık ayı AKP’nin kabusu olacak..! KÖŞE YAZILARI
İzmit’te herkes kendini attırmanın peşinde..! KÖŞE YAZILARI
Bu cesaret nereden geliyor? KÖŞE YAZILARI
Yandığım kadar yakmaya geliyorum..! KÖŞE YAZILARI
Herkese var da EYT’ye niye yok..! KÖŞE YAZILARI
Burdan çok EKMEK ÇIKAR..! KÖŞE YAZILARI
İl başkanları neden izlemiyor..! KÖŞE YAZILARI
Bu ŞARLATANLIK can SIKIYOR..! KÖŞE YAZILARI
İyi Parti, İYİ GİTMİYOR..! KÖŞE YAZILARI
Bir ANGUS’u çözemiyorlar mı? KÖŞE YAZILARI
Yok, öyle yağma YÜZSÜZ EFENDİ..! KÖŞE YAZILARI
Gelişi kime yarar? KÖŞE YAZILARI
Hadi herkes EVİNE..! KÖŞE YAZILARI
Neden SUSUYORSUNUZ? KÖŞE YAZILARI
İzmit Meclisinde YAŞANANLAR..! KÖŞE YAZILARI
Fatma Kaplan’a SESLENİYORUM..! KÖŞE YAZILARI
CHP’liler bu oyunu bozar mı? KÖŞE YAZILARI
Bizimkilerin yapamadığını İMAMOĞLU yapıyor..! KÖŞE YAZILARI
Her mahallede TEFECİ türedi..! KÖŞE YAZILARI
Bu acıyı HAYAL edebilir misiniz? KÖŞE YAZILARI
Bir yemeğe FİT oldular..! KÖŞE YAZILARI
Mahkemeye bekliyorum..! KÖŞE YAZILARI
Kocaeli’ye yakıştı..! KÖŞE YAZILARI
Neler öğreneceksiniz neler..! KÖŞE YAZILARI
Kırmızı ışıkta geçiyor..! KÖŞE YAZILARI
ZİRVE KOMEDİSİ Devletin başka işi gücü yok mu? KÖŞE YAZILARI
Lastik- İş kabak tadı verdi..! KÖŞE YAZILARI
‘PİÇ’ nereden sigortalı KÖŞE YAZILARI
Emredersiniz CENGİZ Bey..! KÖŞE YAZILARI
ONLAR NELER YAPIYOR? KÖŞE YAZILARI
7 Bin Metrekarenin İSKAN bedeli ne kadar? KÖŞE YAZILARI
O PARTİ KOCAELİ’Yİ GÖZDEN ÇIKARDI..! KÖŞE YAZILARI
Artık kimseyi işten atamazsınız..! KÖŞE YAZILARI
KISKANDIM..! KÖŞE YAZILARI
UĞRAŞTIĞIMIZ İŞLERE BAKIN..! KÖŞE YAZILARI
DOKUNDUKÇA BAĞIRIYORLAR..! KÖŞE YAZILARI
O zaman hangi nikahla bağlandınız? KÖŞE YAZILARI
Beyaz eldiven aldım..! KÖŞE YAZILARI
Komisyonumu isterim..! KÖŞE YAZILARI
Pazarcılara HELAL olsun..! KÖŞE YAZILARI
Bu savaşta SEVİYE kalmadı..! KÖŞE YAZILARI
Ellibeş belediyeciliği yapılıyor..! KÖŞE YAZILARI
Ufalanan Kandıra..! KÖŞE YAZILARI
Canımı acıttı..! KÖŞE YAZILARI
Ne oluyor bu kente..! KÖŞE YAZILARI
Acele etmeyin, sıra size gelecek..! KÖŞE YAZILARI
Bölseniz fena mı olur..! KÖŞE YAZILARI
Vali Aksoy’a sesleniyorum..! KÖŞE YAZILARI
Devletin yolu kapatılır mı? KÖŞE YAZILARI
Bir ayda ne oldu? KÖŞE YAZILARI
Yazmazsak ne olur? KÖŞE YAZILARI
İstemişse HELAL olsun..! KÖŞE YAZILARI
CHP, Sarı öküz olmamalı..! KÖŞE YAZILARI
Adres ben değilim..! KÖŞE YAZILARI
Bence eskisinden daha GÜÇLÜ! KÖŞE YAZILARI
Bu solculardan nefret ediyorum..! KÖŞE YAZILARI
İŞTE İHALE TEZGAHININ FOTOĞRAFI KÖŞE YAZILARI
İŞSİZ GAZETECİLERE BENDEN BİR KIYAK..! KÖŞE YAZILARI
Helal olsun size..! KÖŞE YAZILARI
Herkes görevini yapıyor..! KÖŞE YAZILARI
Gönüllerdeki Kandıra KÖŞE YAZILARI
Niye meclis üyesi oldunuz? KÖŞE YAZILARI
AK Parti ne yapmak istiyor? KÖŞE YAZILARI
Büyükşehir BATAR..! KÖŞE YAZILARI
115 BİN..! KÖŞE YAZILARI
Böyle İHALE şartnamesi mi olur? KÖŞE YAZILARI
NE BÜYÜK SERVET EDİNMİŞ BÖYLE..! KÖŞE YAZILARI
UYARIYORUM, İŞİNİZE BAKIN..! KÖŞE YAZILARI
Kocaeli SES Verecek..! KÖŞE YAZILARI
FENA BİR TEZGAHA ÇOMAK SOKMUŞUM..! KÖŞE YAZILARI
Beyler ne iş yaparsınız siz..! KÖŞE YAZILARI
Bağırmakta haklısınız! KÖŞE YAZILARI
Siyasi hayatı bitti..! KÖŞE YAZILARI
Yanlış yoldasın Tahir hoca..! KÖŞE YAZILARI
Üç yıl önce bugün SAKALIMI KESTİLER..! KÖŞE YAZILARI
Görmeden sevdim! KÖŞE YAZILARI
Siz olsaydınız ne yapardınız? KÖŞE YAZILARI
Dökün TAŞLARINIZI,Kusun KİNLERİNİZİ..! KÖŞE YAZILARI
Biten bir ova KÖŞE YAZILARI
Bu boşluk dolar mı? KÖŞE YAZILARI
Kim kimin arkasında? KÖŞE YAZILARI
Yağmalanan KANDIRA KÖŞE YAZILARI
Korkmayın be yaa..! KÖŞE YAZILARI
Büyükakın’ın koordinatör masalı KÖŞE YAZILARI
Halk ekmek bu değil..! KÖŞE YAZILARI
Her KHK bir romandır..! KÖŞE YAZILARI
Çiğit ne yapıyor? KÖŞE YAZILARI
Kusura Bakmayın..! KÖŞE YAZILARI
KOTO neden bilgi vermiyor? KÖŞE YAZILARI
Siz KHK nedir biliyor musunuz? KÖŞE YAZILARI
Makam mı, HAMAM MI? KÖŞE YAZILARI
AKP, bu adama şimdi ne yapacak? KÖŞE YAZILARI
Ah MUHALEFET ah..! KÖŞE YAZILARI
Bu kadar UCUZ olmamalı..! KÖŞE YAZILARI
AKP'de fırtınalar kopuyor KÖŞE YAZILARI
Çocuğu fena UÇURMUŞLAR..! KÖŞE YAZILARI
KİN ve KİBİR gitti..! KÖŞE YAZILARI
Yeni parti İŞ YAPAR MI? KÖŞE YAZILARI
Ona bile bu kadar saldırıyorlar ya..! KÖŞE YAZILARI
İşin tadı KAÇMADI MI? KÖŞE YAZILARI
Yanlış yaptın, ayıp ettin FATİH..! KÖŞE YAZILARI
Ah Kandıra’m Ah..! KÖŞE YAZILARI
Nereden geliyor bu DEĞİRMENİN SUYU..! KÖŞE YAZILARI
Bunlar SAVCIYI da SATTILAR..! KÖŞE YAZILARI
Dualarım BARIŞ için..! KÖŞE YAZILARI
Kandıra’da SEÇİM..! KÖŞE YAZILARI
AKP’de ihanetin boyutu ortaya çıkıyor KÖŞE YAZILARI
Yeni REFAH iş yapmaz..! KÖŞE YAZILARI
ZİRVE KOMEDİSİ Devletin başka işi gücü yok mu? KÖŞE YAZILARI
Lastik- İş Kabak Tadı Verdi..! DİĞER