Kocaeli’nin En Prestijli Gazetesi
Dolar 18,5568
Euro 18,2029
Altın 1.011,09

Kuruluş Hakkında

Bu kentin sesi; SES KOCAELİ

Size, sadece ilimizin değil, Türkiye’nin en iddialı internet haber sitelerinden birini hazırlamanın iddiası içindeyiz.

SES Kocaeli internet sitesinin başlangıç öyküsünü 17 Haziran 2019’da İsmet Çiğit’in 40 küsur yıldır çalıştığı gazetesinden ayrılışı ile başlatabiliriz.

Bu ayrılığın ardından İsmet Çiğit ile Güngör Arslan bir araya geldiler.

Güngör Arslan gazetecilikten zorunlu olarak uzak kaldığı dönemde internet konusunda ilerlemiş ve deneyim kazanmıştı.

İsmet Çiğit’in aklı bu işe hiç yatmıyor, ısrarla kağıt gazete çıkartmak istiyorduysa da, 1 Ağustos’ta SES Kocaeli internet sitesini yayına soktular…

Çok kısa sürede SES Kocaeli 1 numara haline geldi. Ama Güngör Arslan’a bu yetmiyordu. Mevcutlar içinde en iyi internet gazetesini yapmak konusunda hep iddialı oldu. Hem teknik, hem içerik anlamında siteyi sürekli geliştirdi.

SES Kocaeli, bugünden itibaren sizlere yeni içerik, yeni görsel düzen içinde sunulacak. Haberlerinin daha kolay takip edilebildiği, haberlerinin çok hızlı yenilenip, güncellendiği bir internet gazetesi bulacaksınız.

Her gün bu sitede Güngör Arslan'ın güncellenmiş yazılarını da bulacaksınız. Yalan haber hiç olmayacak.

Bu internet sitesindeki haberlerin doğruluğuna hep inanacaksınız.

Bugünden itibaren yayına alınan yeni SES KOCAELİ internet sitesi üzerinde profesyonel bir ekip, günlerdir çalışıyorlardı.

İnternet gazeteciliğinde bu kentte uzak ara bir numara olmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşınca, kazanan da kentimiz olacaktır. Buna inanıyoruz.