Kocaeli’nin En Prestijli Gazetesi
Dolar 18,8236
Euro 20,1899
Altın 1.132,59

İşte KOTO seçim listeleri

Seçimlerde Necmi Bulut mavi listeyle, İbrahim Bıyıklı sarı listeyle ve bağımsız adaylar ise beyaz liste ile yarışıyor.

 Mevcut başkan Necmi Bulut ve İbrahim Bıyıklı’nın başkan adayı olduğu seçimde 25 komitede toplam 175 komite üyesi ve bu komite üyeleri içinden 75 meclis üyesi seçilecek. Saat 09.00'da başlayan seçimler 17.00'da bitecek.

Mavi Liste - Necmi Bulut

1. Meslek Komitesi (Bayındırlık ve Madencilik Grubu)

Abdurrahman Çuhadar-ASN Mimarlık Mühendislik 
Veli Başkurt-Nivaş Yapı İnşaat
Mesut Ekşi-YMTEK Otomotiv Makina İnşaat
Eyüp Gökmen Filinte-AYEF İnşaat Proje
Şerif Kızmaz-Şerif Kızmaz
Çetin Kolaylı-GCO İnşaat
Mehmet Başyiğit-Bumesan Mühendislik

2. Meslek Komitesi (Konut İnşaatı Grubu)

Mikail Kayacı-Kayacılar İnşaat
Hüseyin Avni Aslan-Astek Çelik Konstrüksiyon
Mert Kavşut-Mert Kavşut
Akif Kahraman-Bedo Harfiyat
Lütfi Akbalık-Altek Taahhüt Proje
Reşat Mamik-Gülfa Kuyumculuk İnşaat
Mustafa Özşentürk-Santürk Yapı

3. Meslek Komitesi ( İnşaatı Tamamlayıcı Faaliyetler ve Yapı Kooperatifleri Grubu)

Halil Ardıç-  Kartepe Yapı Denetim
Serkan Akyıldız-SGC İnşaat Altyapı Hafriyat
Hasan Kanca-Kancalar Nakliyat İnşaat
Mustafa Duysak-Ay Taş İnşaat Nakliye
Temel Aydın-Günaydın Vinç Hizmetleri
Mustafa Özkaraaslan-Kuvvet Yapı Denetim
Erkan Yıldız-Yıldız Hafriyat Enerji Nakliyat Hayvancılık

4. Meslek Komitesi (Tarım ve Hayvancılık Grubu)

Adnan Sancak- Doa Satış ve Pazarlama
Mustafa Akcan- Adalı Et ve Et Mamulleri
Tahsin Can Kuşkan- Kuşkan Tarım Ürünleri
Yasin Tuncay Türkçakal- Türkçakallar Tarım
İbrahim Yılmaz- Çiğdem Çiçekçilik
Orkun Yılmam- Efsane Et ürünleri
Cem Ağtaş - Ağtaş Yapıcı Sebze Meyve

5. Meslek Komitesi ( Mobilya Ağaç İşleri ve Ormancılık Grubu)

Murat Barış-Barış Kereste
Murat Aydın-Aydınlar Dayanıklı Tüketim Malları
Metin Sözer-Sözer Orman Ürünleri
Melik Fırat Taşer-Fuat Taşer Ağaç Sanayii
Nesip Çomaklı-Çomaklılar Halı Mobilya
Seyit Orhan Kabasakal-Apel Orman Ürünleri
Abdullah Bostan-Bostanlar İnşaat Malzemeleri ve Orman Ürünleri

6. Meslek Komitesi (İnşaat Malzemeleri ve Tesisat İşleri Grubu)

İbrahim Atalay-Atalay Endüstriyel
İbrahim İbrahimoğlu-İbrahimoğlu Pazarlama
Mehmet Baştürk-İmamoğulları Mahrukat Madencilik
Mehmet Akgüneş-Ufuk Yapı Malzemeleri
Salih Türe-Salih Türe
Mehmet Uzuner-Uzerman Mühendislik
Gökhan Çakır-  İzmit Rulman

7. Meslek Komitesi (Plastik ve Kimya Grubu)

İbrahim İkiz-Polimar Boya
Ali Yüksel Balaban-Balaban Isı Cam
Kerim Bayramoğlu-By Dizayn Endüstriyel Yapı
Osman Kışhan-Kışhan Yapı
Yavuz Selim Öztürk-Dupoll Enerji Entegre Atık Yönetimi
Hüseyin Ayseçkin-İzmit Boya kimya
Melike Bilir-Devin Boya Kimya

8. Meslek Komitesi (Makine Grubu)

Yusuf Ziya Uludüz-Sadıkoğlu Makine
Nurdoğan Canıgeniş-Caner Makine
Tunç Tuncaboylu-T.T. Makine
Muharrem Doğan (Uzman Alüminyum
Zihni Çelik-Hamidiye Makine
Erdem Küçükateş-Ersan Endüstriyel
Ahmet Kösemen-Kösemen Makine

9. Meslek Komitesi ( Fırın, Pastane ve Marketler Grubu)

Abdurrahman Kaya-Günkay Gıda
Ahmet Kul-Kulzade Gıda
Fatih Günen-Günen Gıda
Baki Kurt-Atakanlar Gıda
Mehmet Buzacı-S.S. Pirelli İşçileri Tüketim Koop. PİMKO
Nurdoğan Özdemir-Bekiroğlu Şarküteri Gıda
Hüseyin Keleş-1001 Market Gıda

10. Meslek Komitesi (Dayanıklı Tüketim Malzemeleri Grubu)

Ömer Efe-Efem Ticaret
Cafer Kozluca-Anıl Ticaret
Mevlüt Yıldız-Yıldızlar Zücaciye
Halil İbrahim Yalnız-İzmit İletişim
Selim Baştürk-Kardeşler Ltd. Şti.
Hüseyin Servet Çek-Penta Taşıt
Abdurrahman Yıldırım-Sevdiz Halı

11. Meslek Komitesi ( Sağlık Grubu)

Hüseyin Gezer-Anadolu Eczanesi
Dr. Veysel Besnili-Özel Seygöl Aile Sağlık Hizmetleri
Dr. Gökhan Gümüştaş-Jinerad Özel Sağlık Hizmetleri/Medical Park Hastanesi
Yusuf Albayrak-Arı Medikal/Doğu Marmara Medikalciler Derneği Başkanı
Selçuk Bakırlı-Bilmed Tıbbi Malzeme ve Sağlık Hizmetleri
Dr. Hakan Görgülü-Akademi Hastanesi
Tahsin Koçyiğit-Koçyiğit Rehabilitasyon/Rehabilitasyon Merkezleri Derneği Başkanı

12. Meslek Komitesi (Motorlu Taşıtlar ve Otomotiv Yedek Parça Grubu)

Volkan Yılmaz- Kocaeli Yılmazlar Oto
Hasan Kaya-Kocaeli Kaya Otomotiv
Muhammet Ertürk-Ertürk Oto
Serkan Karakadılar-SERKAR Grup
Serkan Çataloğlu-Öz Teknik Oto
Seyfi Özkar-Balans Otomotiv
Fevzi Bilen-Kardeşler Rot Balans Otomotiv

13. Meslek Komitesi (Akaryakıt Grubu)

İsmet Temizel-Temizel Petrol
Cevat Yıldız-Sitare Petrol
Davut Gözübüyük-Esa Petrol
Zeynep Cici Morgül-Cicioğlu Petrol
Alparslan Şimşek-Aslan Şimşek Petrol
Baturhan Üretürk-Kaptanlar Petrol
Necmi Hıra-Rahmiye Petrol Ürünleri

14. Meslek Komitesi (Banka ve Kuyumcular Grubu)

Nuri Koç- Koç Gold
Hakan Yaşar Ulutan- Sefa Kuyumculuk
Onur Altaş- Altaş Gold Kuyumculuk
Oral Altın- Altınköşk Kuyumculuk
Evren Yılmazer- Evren Yılmazer
Faruk Mamik
Altuğ Bayram- İkizler Kuyumculuk

15. Meslek Komitesi (Bilişim ve Büro Malzemeleri Grubu)

Mehmet Akif Şen-Özşen Matbaa
Emrullah Yolasığmaz-Prodos Bilişim
Şükrü Burak Peksoy-Kent Kart
Serkan Kasımoğlu-Proser Bilişim
Morsallıoğlu Kırtasiye
Gürsel Süt-Gürsel Bilgisayar
Mustafa Elol-Bna Bilişim

16. Meslek Komitesi (Kafe, Pişmaniye ve Hazır Yemek Grubu)

Yaşar Can-Yaşar Can
Kadir Çetin-Boğaziçi Pişmaniye
Sami Durmuşoğlu-Lema Yemek Gıda
Mehmet Yıldırım-Mehmet Yıldırım
Ahmet Bölükbaşı-Bölükbaşı Gıda
Şinasi Okuş-Asya Börek
Gökhan Alet-Çınaraltı Künefe

17. Meslek Komite (Nakliye ve Seyahat Acenteliği Grubu)

Hızır Fatih Sarıoğlu - Kocaeli Tur Seyahat Acentesi
Sedat Köse - Kocaeli Güven Seyahat
Mehmet Yaşar - MRY Taşımacılık Turizm 
Semra Demir Çavdar - Reba Denizcilik Hizmetleri
Musa Karabalık - Peytur Nakliyat 
Mesut Göksoy -  KörfezTurizm 
İbrahim Yağız - S.S. Kocaeli  Derince Mot.Taş.Koop. 

18. Meslek Komitesi (Danışmanlık Hizmetleri Grubu)

Fikret Yıldırım-Kartepe Sertifikasyon
Fatih Özcan-Etki Ortak Sağlık
Emine Nilay Özkan-Enkon Danışmanlık
Osman Sağlık-Sağlıkpark
Zeynep çakır-Veri Çevre ve İş Güvenliği)
Hadiye Akkurt-HNH İnşaat
Burcu Korkmazer-Serka Gayrimenkul

19. Meslek Komitesi ( Telekomünikasyon, Reklam ve Güvenlik Hizmetleri)

İbrahim Şahin-Delta Fotoğrafçılık
Ali Suat Birer-Suat Kuaför Güzellik Salonu
Hasan Cemil Altınkaya-Atayurt İletişim
Onur Ak-Vipsaş Güvenlik Özel Koruma
Yunus Akyürek-Kilitfikir Prodüksiyon Basın Yayın
Ceylani Yetkin-Yetkinler İletişim)
Yılmaz Ayyıldız-Service Group Tesis

20. Meslek Komitesi (Konaklama ve Restorasyonlar Grubu)

Yusuf Erenkaya - Sude Dondurma Cafe
Eray Bodur - Trakya Gıda
İlhan Akkurt - Galaksi Otelcilik
Cem Gür - Morgezegen Gıda Turizm
Şaban Kulaksız - Kentri Gıda Turizm
Fatih Temiz - Karadeniz Meşhur Kavurmacısı
Muhammet Ali Çağlar - Babil Bungalow Hotel

21. Meslek Komitesi ( Tekstil ve Giyim Grubu)

İrfan Öge-Ögeler Kooperatif
İrfan Taban-Şafak Giyim
Mustafa Çavuş-Çavuşoğulları Sanayi
Ferhat Akbaş-Akbaşlar Giyim
Ebru Töle-Tuval Butik
Enes Özakgüneş-Sümer Tekstil
Ali Arısoy-Bayan Nilay

22. Meslek Komitesi ( Sigortacılar Grubu)
Necmi Bulut- İz Er Sigorta
Abdulkadir Kadir Tiryaki- Zekeriya Tiryaki Sigorta
Cem Serhat Dayanç- KC Sigorta
Cemal Türengül – Türengül Sigorta
Esma Bektaş- Es Se Sigorta
Erman Kozluca- Kozluca Sigorta
Nihat Güngör- Venüs Sigorta Aracılık Hizmetleri

23. Meslek Komitesi (Özel Eğitim Kurumları Grubu)

Yıldırım Yılmaz-Özel İzmit Yıldırım Eğitim
Handan Kümeli-Altıgen Özel Eğitim
Alparslan Naipoğlu-Naipoğlu Özel Anaokulu
İsmail Aydemir-Sungurbey Eğitim
Melike Andız-Özel Beşduyu Rehabilitasyon
Mehmet Eray Camgöz-Dünya Zamanı Özel Eğitim
Ali Korkmaz Eğitim Kurumları

24. Meslek Komitesi (Metal Grubu)

Yaşar Teke-Anıt Kontrol Sistemleri
Serkan Akçay-BBMES Dış Ticaret
Yücel Celep-Marmara Teknoloji Otomasyon
Selman Yıldırım-Beta Teknik
Turhan Keskin-Eksproma Elektrik
Ediz Demirkol-Demirkol Hurda
KGS Otomasyon

25. Meslek Komitesi (Mimarlık ve Mühendislik Grubu)

Ümit Kum- UKM Harita Müh.
Hicran Bozkurt-YAB Mühendislik
Kübra Öter-Net Bir Mimarlık
Musa Gürsoy-FGM Mühendislik
Sedat Kul-Kul Mimarlık
Cantuğ Akyıldız-Cantuğ Akyıldız İnşaat
Nazire Başar-Başar Elektroteknik

Sarı Liste - İbrahim Bıyıklı

2. Meslek Komitesi (Konut İnşaatı Grubu)

Zincirlikuyu İnşaat
BKSM Yapı
Mehmet Nuri Demirkaya - MND İnşaat
Kocahan İnşaat
Güven Açıkgöz
Yıldız İnşaat - Kenan Yıldız
Balta İnşaat - Suat Balta

4. Meslek Komitesi (Tarım Ve Hayvancılık Grubu)

İzmit Altınoluk
ZB Toptancılık
Ersin Sebze Meyve
İlker Ekmen Gıda
NBG Tavukçuluk
Karaaslan Un Tarım Ürünleri
Perspektif Bahçe Kültürleri

6. Meslek Komitesi (İnşaat Malzemeleri ve Tesisat İşleri Grubu)

Ensar Alüminyum
Ünaltın İnşaat
Akalem Enerji Sistemleri
Arı Isı Sistemleri - Esra Hatipoğlu
Bormek Elektrik
Batu Elektroteknik
Kaplan Rulman İnşaat

9. Meslek Komitesi (Fırın, Pastane ve Marketler Grubu)

İzmit Altınoluk
Ubaylar Gıda
Nivgross Toptan
Sinan Kaya - Harika Gıda
Erkan Kan
Hodri Gıda
Mehmet Şahin Özen

11. Meslek Komitesi (Sağlık Grubu)

Umuttepe Medikal
Aktiv Protez
Vanaca Medikal
Hikmet Kolonyaları - Emine Olguntürk
İbrahim Akgündüz Ağız ve Diş
İlkcan Özel Eğitim Sağlık
Mehmet Ata Doğan Mata Medikal

12. Meslek Komitesi (Motorlu Taşıtlar ve Otomotiv Yedek Parça Grubu)

Yavuz Otomotiv Yedek Parça
Local Otomotiv ve Madeni Yağlar
Zirve Kaporta
Çetinkaya Akü
Fatih Doğan Dağ - Doğan Filtre
Sakarya Oto Lastik
Şişman Motorsiklet

15. Meslek Komitesi (Bilişim ve Büro Malzemeleri Grubu)

Özüer Bilişim
Üzmezler Kitap
Bilgesis Bilgisayar
Evita Bilgi Teknolojileri
Çizer Serigrafi Reklam
Ergelen Büro Makinaları
Possis Bilişim

16. Meslek Komitesi (Kafe, Pişmaniye ve Hazır Yemek Grubu)

İzmit Altınoluk Pastahanesi
Şehmaz Gıda
Alkan Catering
Schön Gıda
Kırkdokuz Gıda
Medical Kafe
Byunlu Gıda

17. Meslek Komitesi (Nakliye ve Seyahat Acenteliği Grubu)

Burhan Kandöken
Hansu Taşımacılık
Erpa Dayanıklı Tüketim Gıda Nakliyat
Kıncılar Nakliyat
S.S. İzmit Shell ve Civarı Motorlu Taşıyıcılar Koop.
Demak Reklam Turizm Gıda
Zafer Alayoğlu

19. Meslek Komitesi (Telekomünikasyon, Reklam ve Güvenlik Hizmetleri Grubu)

İl Güvenlik Kamera Site Yönetimi
Aca Özel Güvenlik
Sedense Elektrik Güvenlik Sistemleri
Mercan Sanayi
Kya Teknoloji
Aslı Zan Güliyev - Aslı Zan Güzellik Merkezi
İmy Güzellik Hizmetleri

20. Meslek Komitesi (Konaklama ve Restorasyonlar Grubu)

Çepnişahane Gıda
Özel Gözde Yurt İşletmeciliği
5 kahveci Gıda
EHL Gıda Turizm
Tur Kut İnşaat Turizm
Bermuda Joker Cafe Restoran
Ayrı Gezegen Cam Seyir Terası

23. Meslek Komitesi (Özel Eğitim Kurumları Grubu)

Özel Erdoku Eğitim
Güraslan Özel Eğitim
YKM Özel Eğitim
Özel Metin Çelik Eğitim Kurumları
Kayıhan Eğitim
Tek Adım Özel Eğitim
Haynaz Eğitim

25. Meslek Komitesi (Mimarlık ve Mühendislik Grubu)

DWG Yapı
Havva Berna Canayakın İç Mimarlık
Beck ve Pollitzer
Rezonans Biyomedikal
Akar İleri Arıtım
Nahtec Biyogaz AŞ
Ezay Mühendislik Sanayi

- Beyaz Liste - Bağımsız

1. Meslek Komitesi (Bayındırlık ve Madencilik Grubu)

Ali Karaca-Karaca İnşaat
Gökhan Turan-BB Proje
Yusuf Yekta Kara-Şenka Enerji
Erkan Köse-Köseoğulları Endüstri
Erkan Karataş-İnteskon İnşaat
Hayati Sayın-Saytek Kimya
Emre Çetintaş-Zirve Kablo

5. Meslek Komitesi ( Mobilya Ağaç İşleri ve Ormancılık Grubu)

Hülür Orman
Ali Babalar Mobilya
Mobellanss Mobilya
Evimser Halı Mobilya
Kozaçam Orman Ürünleri
Ünal Tezcan STL Mobilya Tasarım
Halil Gökırmak- Gökırmak Mobilya

7. Meslek Komitesi (Plastik ve Kimya Grubu)

Mehmet Albar-Albar Kimya
Muharrem Can-Nokta Yapı
Karpen Plastik
Lurec Kimya
Genç Boru
Hakan Seslikaya- Seslikaya İnşaat
Nebahat Yazıcı-Yazıcı Ticaret

13.Meslek Komitesi (Akaryakıt Grubu)

Çilek Akaryakıt
Tesbihcioğlu Petrol Ürünleri
CLB Petrol Ürünleri
41 Mehmetçik Petrol
Günpet Akaryakıt
Bebekler Akaryakıt
Setaş Sınai ve Tıbbi Gazlar

08 Eki 2022 - 12:13 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Ses Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Ses Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.




Anket Kocaelispor'da kimi teknik direktör olarak görmek istersiniz?
Tüm anketler