Kocaeli’nin En Prestijli Gazetesi
Dolar 6,8670
Euro 7,7860
Altın 393,98

İşte Şanbaz Yıldız'ın listesi

İYİ Parti Kocaeli İl Başkan adayı Şanbaz Yıldız'ın listesi belli oldu

İşte Mevcut Başkan Şanbaz Yıldız'ın listesi:

ASİL YÖNETİM KURULU ADAYLARI

1. ABDULKADİR ERBAĞCI

2. ABDULLAH UÇAR

3. ADİL GÜLEZ

4. AHMET HAŞİM ŞENEL

5. ALİ KARACA

6. ALPER BİRCANOĞLU

7. AYSEL GÜL

8. AYŞEGÜL BABACAN

9. BAHA YAVUZ

10. BANU AYKAN

11. BİRSEL ÇULHA

12. BUĞRA YİĞİT KILINÇ

13. BURAK AYTAÇ

14. BURAK ÖRÇEN

15. CAHİDE USLU

16. CEM SERHAT DAYANÇ

17. CENK AYDIN

18. CENK ERBİL

19. CİHAN BAHADIR YAŞAR

20. ÇAĞLAR ÖZER

21. ÇETİN KOCAETÜRK

22. EMRE EVREN

23. ERCAN SARIKAYA

24. FATİH KÜRŞAT DEMİR

25. FATMA ZEHRA KORUCUOĞLU

26. FEVZİ KURT

27. GÖKÇE NESLİ KONDU

28. GÜNER ÇİÇEKLİ

29. GÜZİN A.ALPARSLAN ATALI

30. İBRAHİM SARI

31. KAAN DİLMEN

32. KÜRŞAD BİÇER

33. MEHMET YILDIZ

34. MELTEM GÜZELLER KARAKUŞ

35. MURAT DEMİREL

36. MURAT KURT

37. MUSTAFA CANDEMİR

38. MUSTAFA EMRE MERCAN

39. NUSRET ACUR

40. ÖZHAN ÖZTÜRK

41. ÖZLEM ZAFER GÖKTAŞ

42. PELİN DÖNGE

43. SALİH IŞIK

44. SELMAN GÜRPINAR

45. SERHAN HACIHÜSEYİNOĞLU

46. ŞABAN UFUK

47. TÜRKAN ÖZCAN

48. YASEMİN MET

49. YUNUS UYAR

YEDEK YÖNETİM KURULU ADAYLARI

1. YAVUZ AFŞAR DEMİR

2. VEDAT KASAP

3. RAHMİ ŞENGÖZ

4. İSMET YAĞIZ

5. KUBİLAY IŞIK

6. İSMAİL HOROZ

7. CEM ŞİBERLER

8. NİHAT ALPAK

9. İLKNUR BADIR

10. ELİF TOPÇU

11. ABDURRAHMAN ESİN

12. GÜLŞAH BEKTAŞ ÖZTÜRK

13. ÇAĞLAR ALKAN

14. SEMANUR KÖSELER

15. VEDAT BİRİCİK

16. SERDAR METİN

17. MURAT UZAN

18. KENAN BAŞAKTAR

19. BEKİR ÜNAL

20. KERİM KARACAN

21. HAKAN KARABULUT

22. NURİ HASÇELİK

23. YUSUF DOĞAN

DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

1.    Ahmet Murat Metin

2.    Mustafa Demir

3.    Engin Turanlı

4.   İsmail Kayabay

5.   Mustafa Ağı

6.   Ayşegül Ercan

7.   Yavuz Uzun

8.   Nesrin Öztürk

9.   Cengiz Şimşek

DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ

1.    Uğur Mustafa Durmuş

2.    Ayşegül Özdemir

3.   Gamze Özcan

4.   Bercen Kamil Keleş

5.   Sinan Öz

ÜST KURUL ASİL DELEGE

1.  Şanbaz Yıldız

2.  Nucret Acur

3.  Pelin Coştur Filiz

4.  Burak Uluköylü

5.   Hüseyin Gündüz

6.  İsmail Aynacı

7.  Metin Savaş Sulu

8.  Cahit Sürüm

9.   Mehmet Şeref Uzunal

10. Haluk Tamyüksel

11.  Ayşe Rüzgar

12.  Orhan Kılınçsoy

13.  Hilal Kübra Altınay

14.   Emin Yılmaz

15.  Ercüment Şahin

16.  Salih Recep Şirin

17.  Şaban Ufuk

18.  Güzin. A. Alparslan Atalı

19.  Pelin Dönge

20.  Nihal Kupşi

21.  Fatih Kürşad Demir

22.  Sinan Yıldız

23.  Ersin Özyılmaz

24.  Kaan Dilmen

25.  Dicle Akın

26.  Yaşar Kardaş

27.  Ahmet Murat Metin

28.  Çağlar Özer

29.  Ahmet Yusuf

30.  Cenk Erbil

ÜST KURUL YEDEK DELEGE

1.    Kadir Büyükgöz

2.    Osman Çelik

3.    Salim Yaşar

4.    Şakir Şükrü Erdöl

5.   Tugay Östürk

6.   Cemil Özbey

7.   Fatih Araç

8.   Ayşegül Babacan

9.   Yasemin Met

10.   Birsen Çulha

11.   Fatma Zehra Korucuoğlu

12.   İsmail Kayabay

13.   Musa Kargıoğlu

14.   Mehmet Kürşad Biçer

15.   İlknur Lüleci

21 Haz 2020 - 13:07 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Ses Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Ses Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.



Kocaeli Markaları

Kocaeli Ses Gazetesi, Kocaeli ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (262) 321 4141
Reklam bilgi