Kocaeli’nin En Prestijli Gazetesi
Dolar 18,5481
Euro 18,2295
Altın 1.007,75

MHP’de adı geçen 20 isim: (+)ları, (-)leri

MHP’de İl Başkanı Aydın Ünlü’nün görevden alınmasının ardından, kent kamuoyunda herkes yeni atanacak il başkanını merakla bekliyor. Kuşkusuz MHP’de yeni il başkanının kim olacağını en çok merak eden kişilerin başında da Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın geliyor

+18
Haber albümü için resme tıklayın

Genel Başkan Devlet Bahçeli, yapılacak sıkı değerlendirmelerin ardından bayram ertesinde yeni İl Başkanı’nı belirleyecek. Halen, kent kamuoyunda bizim tespit edebildiğimiz 20 isim İl Başkanlığı beklentisi içinde. Kısaca bu isimleri size tanıtmak istedik.

1)-YUNUS EMRE KURT: Halen Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı. Aday adayları içinde en genç isim.  Aydın Ünlü’nün görevden alınmasının ardından parti binasından el konulan evraklar ve yeni kapı anahtarları Kurt’a teslim edilmişti. Yunus Emre Kurt’u, eski il başkanı Aydın Ünlü, Ülkü Ocakları Başkanlığı görevinden almak istemiş, ancak başaramamıştı. Ünlü, Kurt’u kurultay delegesi bile yazmamıştı. Kurt’u milletvekili Saffet Sancaklı’nın da desteklediği biliniyor.

2)-RUHİ ÇAVDAR: Eski il başkanı. İzmit’te esnaflık yapıyor. Bir dönem MHP’den milletvekili adayı olmuş, listede 2 nci sırada yer almıştı. Lütfü Türkkan’ın arkasından 2 nci sırada olan Çavdar,  “Kesinlikle milletvekili seçildim” havasına girince fazla çalışmamış ve seçilememişti. Parti tabanından ve genel merkezden tepki görmüştü. Her dönem MYK üyeliği için aday olup, Genel Başkan Bahçeli’nin listesine girememişti.

3)-DR.MEHMET VEYSEL BESNİLİ: İlimizin en tanınan hekimlerinden biri. Aynı zamanda özel hastaneler sahibi, yönetim kurulu üyesi. Çok geniş bir kesimde tanınıyor. Uzun yıllardan beri ilimizde MHP içinde aktif çalışmalar yapıyor. İlimizde parti kamuoyu tarafından da çok tanınan, sevilen ve sayılan bir isim. İlçe ve il teşkilatlarında görevler aldı. Üç dönem de milletvekili adayı oldu. Çalışmaları ile adından söz ettirdi.

4)-SELİM ÇAKIR: Türk Telekom’da teknisyen olarak görev yapıyor. İlimizde MHP’nin en eski isimlerinden biri. Bir dönem Ülkü Ocakları Başkanlığı yaptı. İl yönetimlerinde görev aldı. Genel Merkez’de Disiplin kurulu üyeliği yaptı. Bir dönem de MHP’den Adıyaman milletvekili adayı gösterildi. Siyasi çalışmalarını da genellikle Adıyaman’da sürdürüyor. MHP Genel Merkez yönetimi de Çakır’ın Adıyaman’da çalışmasını istiyor. Bu nedenle Kocaeli il başkanlığına atanma şansı düşük.

5)-KEMAL KÖSE: İlimizde MHP’nin en çok tanınan ismi. Eski milletvekili. İlerlemiş yaşına rağmen, MHP’de aktif siyaseti sürdürüyor ve il başkanı olmayı da çok istiyor. Kemal Köse, partinin en çalkantılı dönemlerinde Devlet Bahçeli’ye bağlılığını göstermişti. Ancak hala il başkanlığı için istekli olması da yadırganıyor.

6)- DR.AYHAN ARPACI: MHP’nin İzmit Belediyesi Başkan adayıydı. Halen İzmit Belediye Meclisi üyesi. Uzun yıllardır MHP ‘de aktif olarak siyaset yapıyor. Aydın Ünlü’ye yakınlığı ile biliniyor. Halen, il başkanlığı için çok istekli. Ancak şansı bir hayli zayıf görünüyor.

7)-ERCAN BAYRAK: Görevden alınan il yönetiminde Teşkilattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu. İl Başkanı olması için KOTO Başkanı Necmi Bulut, Kocaelispor eski Başkanı Serhan Gürkan da kulis faaliyetler yürütüyor.  Aydın Ünlü de, yerine Bayrak’ın gelmesini istiyor ve çaba harcıyor. Hakkında henüz sonuçlanmamış biri Körfez’de biri İzmit’te iki ceza davası devam ediyor.   Ayrıca Ercan Bayrak’ın, Aydın Ünlü’nün görevden alınmasının tetikleyen Karamürsel ilçe teşkilatının gece yarısı kapı kırılma olaylarını gerçekleştiren kişi olduğu emniyet kayıtlarında yer aldı.

8)-ORHAN ALTUNTAŞ: Veteriner. MHP’nin Gölcük Belediyesi Başkan adayıydı. Genellikle parti faaliyetleri içinde pek gözükmez. MHP içinde her zaman bir yerlere adaydır. Ama parti içindeki gruplaşmalardan uzak durur. Parti teşkilatları ile de ilişkilerinin zayıf olduğu konuşulur. Bu nedenle, il başkanlığı adaylığının pek gerçekçi olmadığı düşünülüyor.

9)-ŞİNASİ SARI: Serbest avukat. Geçmişte bir dönem parti teşkilatında görev yaptı. Sarı’nın da teşkilatlarla diyalogları zayıftır. Parti çalışmalarına pek fazla katılmaz. İl Başkanı olmayı arzuluyor ama, şansı pek fazla gözükmüyor.

10)-MELİKŞAH TAŞKIN: Ülkü Ocakları eski İl Başkanı. Aydın Ünlü tarafından görevinden alınmıştı. Selim Çakır döneminde il teşkilatında görev yaptı. Selim Çakır,  Melikşah Taşkın hakkında Ankara’da kulis yapıyor. Şansı zayıf olan isimlerden biri.

11)-SEDAT ARI: Muhasebeci. Bir dönem il başkanlığı yaptı. İl teşkilatlarında yönetici olarak görev aldı. Sedat Arı da KOTO Başkanı Necmi Bulut’un destekliği isimlerden biri. Geçmişte Aydın Ünlü’nün karşısında il başkan adayı olmuştu. Teşkilatlarla arasının pekiyi olmadığı konuşulur. Şansı çok yüksek değil.

12)-AZMİ CİHAT HATİPOĞLU: Eğitimci. Geçmişte Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevinde bulunmuştu. MHP’nin Körfez Belediye Başkan adayı olmuştu. İl Başkanlığı konusunda çok fazla şans verilmeyen isimlerden biri.

13)-DURSUN DAŞDANGİL: Derince’de esnaflık yapıyor. Aydın Ünlü yönetiminde il başkan vekili olarak görev yaptı. Geçmişte de il ve ilçe teşkilatlarında görevler aldı. İl Başkanlığı adaylığını Erkan Azeri’nin desteklediği, bu amaçla kulis yaptığı biliniyor. Teşkilatlarla ilişkisi zayıf olduğu için, il başkanlığı konusunda fazla şans verilmiyor.

14)-RIZA AĞDAĞ: Tüccar. Uzun yıllardır MHP içinde adını duyuran, siyasete çok meraklı olduğu bilenen bir isim. İstanbul’da ikamet ediyor. İşleri de İstanbul’da. Ancak Kocaeli teşkilatları ile hep yakın ilişki içinde oldu. MHP’nin eski MYK üyelerinden Erdem Karakoç ile birlikte hareket ediyor. İl Başkanı olması için Erdem Karakoç ve partinin önemli isimlerinden Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın desteğini aldığı biliniyor. Rıza Ağdağ da il başkanlığını çok isteyen isimlerden biri.

15)-HİLAL ELMAS: Avukat. MHP’den milletvekili adayı gösterildi. MYK üyeliği yaptı. Partili çevrelerde çok tanınan bir isim. Ancak teşkilatlarla çok fazla iletişimi bulunmuyor. Hilal Elmas’ın kendisini zaman zaman partinin üzerinde gören tavrının da teşkilatlarca pek hoş karşılanmadığı biliniyor. Elmas’a Genel Başkanın Başdanışmanı Merve Menekşe’nin il başkanlığı konusunda destek verdiği biliniyor.

16)-HAVVA KÖSE: Serbest avukat. MHP’nin eski milletvekili Kemal Köse’nin kızı. Eğitimini tamamlayıp, avukat olduğundan beri MHP içinde aktif görev için hep fırsat kolladı. Bu konuda babasının önüne geçmek için de çok çaba harcadı. Girişken, ağzı iyi laf yapan, her ortamda kendisini fark ettirebilen genç bir siyasetçi. Son olarak Şanbaz Yıldız’ın oğlunun düğün cemiyetinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile çok samimi pozlar vermişti.

17)-HÜSEYİN ÇAKIROĞLU: Esnaf. Eski ilçe başkanı. İl yöneticisi ve il başkan vekili. Aydın Ünlü yönetimindeki teşkilatlarda çalıştı. Kurultayda Koray Aydın’a açık destek veren delegelerden biriydi. Parti içinde genellikle Devlet Bahçeli’nin karşısında yer aldı. Akrabası olan MYK üyesi Ferhat Çakıroğlu ‘nun desteğine güveniyor. İl Başkanı olmak istiyor. Ama şansı çok zayıf Hüseyin Çakıroğlu’nun oğlu Gölcük İlçe Emniyet Amiri olarak görev yapmış, bu görevinden KHK ile alınmıştı.

18)-TUNCAY BATI: Uzun süreden beri MHP il teşkilatında görev yapıyor. Görevden alınan Aydın Ünlü, yerine gelmesi için destek veriyor. Çolakoğlu grubundan emekli. Parti teşkilatları ve camiası ile ilişkileri zayıf biliniyor. Genellikle parti içinde her konuda muhalif isim olarak tanınıyor.

19)-AHMET UĞUR: Veteriner. Mevcut Kandıra İlçe Başkanı. Görevden alınan Aydın Ünlü’nun Kandıra’daki adayına karşı kongre kazandı. Aslen Kırıkkale Keskin’lidir. İl Başkanlığı için Ankara’da yoğun kulis faaliyetleri yürütüyor. MHP Merkez disiplin kurulu Başkanı Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk’ün yakın arkadaşı ve Öztürk tarafından destekleniyor. MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Mevlüt Karakaya’nın da desteğini aldığını söylüyor. Yakın çevresine, kendisinin İl Başkanı olarak atanacağını her fırsatta iddialı biçimde söylüyor.

20)-HACI LATİF İŞÇEN: Eğitimci. Körfez ikamet etmekte olup, bir dönem MHP Milletvekilliği Aday Adayı olup listede yer bulamadı. MHP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Yardımcıları düzeyince görüşmeleri olduğu bilinip, il başkanı olmak için girişimlerde bulunduğu biliniyor. İl başkanı olması düşük ihtimaller arasında yer alıyor.

Evet, MHP’nin ilimizdeki yeni il başkanı, bu 20 isimden biri olacak. Kararın bayram ertesinde Temmuz ayı içinde açıklanması bekleniyor.

19 Tem 2021 - 12:08 - Bunlar Konuşuluyor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Ses Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Ses Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

46

Veteriner Hekim - Zübük Orhan ALTUNTAŞ son Kocaeli Veteriner Hekimleri Odası seçiminde genç, dinamik ve bir o kadarda zeki rakibinden yediği tokadı anlaşılan çabuk unutmuş. Algıyı sever o yüzden listede olması şaşırtmadı. Her dönem olduğu gibi MHP ne zarar verecek bir isimdir. Parti binasına bile yaklaştırılmamalıdır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 27 Temmuz 18:00
45

Bankacı Özgür - Memleket elden gidiyor bunlar hala Akp ile dümen çevirmecede. Gerçek MHP bu göçlere, bu hırsızlığa ve bu Türk alerjisine karşı gelir. Ne yazıkki nerede kolpacı var MHP'liyim diyip memleketini satıyor. Gerçek MHP zaten baştakinden dolayı iktidara yalaklık yapma peşinde. MHP yok olmak üzere. Başına sağlam milliyetçi birinin geçmesi gerekir yoksa MHP bittiği an Türkiye biter.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 27 Temmuz 15:44
44

Ruhadam41 - Kocaeli'de herkesi kucaklayacak,idealist samimi bir ülkücü olan Azmi Cihat Hatipoğlu bu makama en yakışacak isimdir...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 26 Temmuz 15:46
42

Erdinç - Hayatınızda hiçmi siyaseti takip etmiyonuz çoluk çocukları bile aday kadroya koymuşunuz büyüklere saygısızlık yazıklar olsun

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 26 Temmuz 10:27
41

Son Dakika Haber - MHP Kocaeli İl başkanı avukat doğan bekiroğlu olmuştur ilimize hayırlı uğurlu olsun

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 25 Temmuz 00:04
38

İzmi̇tli̇ - KİM YALAYIP GÖTÜRMÜCEKSE O OLSUN.GEÇMİŞ BAŞKAN BÖYLE ANILACAK VE HESABINI YARGI ÖNÜNDE VERECEK.

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 21 Temmuz 15:52
34

Gerçeği Bilen - Şinasi Sarı bu işi bitirmiştir. Kocaeli'ne hayırlı olsun. En güzel şekilde de temsil edecektir o yüce makamı.

Yanıtla . 1Beğen . 4Beğenme 20 Temmuz 18:35
30

Serkan - Bırakın artık MHP mi kaldı kim gelirse gelsin oy oranı belli sanki gelen kişi MHP nin oyunumu artıracak giyecek takım elbiseyi havalarda uçacak mafyamatik hareketler öncelikle MHP mafyamatik görüntüsünü bırakmalı bir siyasi parti olmalı

Yanıtla . 5Beğen . 7Beğenme 20 Temmuz 11:31
27

Levent Yağız - Orhan Altuntaş bu işi disiplinli yapar adam kayırmaz parti menfaati ni düşünür birde adam gibi adam dır

Yanıtla . 2Beğen . 4Beğenme 20 Temmuz 07:40
26

Mhp - Ayhan arpacı inşaallah olur adam okumus doktor kariyerı var partide sevılen biri kuskunlukte kalkar. paraylada işi olcagını sanmıyorum.il başkanlıgını kendı tıcaretini cevırmez tek düşündüren, meslegı yuznden il başkanlıgını kaldırabılırmi..

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 02:50
25

Mhpkocaeli - Ankaranında yakından takip ettiği isim tuncay batı senelerdir mevcut yönetime verdiği mücadelenin mükafatını alıcak ondan başkası aydından beter olur

Yanıtla . 2Beğen . 10Beğenme 20 Temmuz 00:50
24

Teşkilatçı - Tuncay batıyı bu Kocaeli tek geçerim onu tanıyan herkes zaten onun olmasını istiyor kulislerde en çok geçen onun ismi hem ailesi hem kişiliği ile partiyi toplar

Yanıtla . 1Beğen . 7Beğenme 20 Temmuz 00:33
36

Doğu - @Teşkilatçı 24 nolu yoruma cevabı: Tuncay kim il başkanlığı kim....Güldürmeyin kendinize. Tuncay kendi kendine yorum yazma koçum.

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 18:39
22

Ülkücü - Adaylar arasında A.Ü yönetiminden isimler görünce gülesim geldi. Eğer onlar gelecekse A.Ü niye gitti. Mantıksız isimler yazmışsınız. Hatta Havva Köse falan yazmışsınız, gazeteciyim diyorsunuz. Ne kadar mantıksız isim varsa yazılmış. Yunus Emre Kurt, Özhan Kurt veya Selim Çakır toparlar teşkilatları. Tabiki A.Ü'nün kurduğu düzeni yıkmak zaman alacaktır. Ayrıca bütün ilçe yönetimleri de görevden alınmalı, A.Ü avanesinden kimseye yetki verilmemelidir. Ülkücü Hareket kimsenin babasının çiftliği değildir.

Yanıtla . 5Beğen . 3Beğenme 20 Temmuz 00:02
21

Tabib - Bu Adayların hiç biri Kocaeli MHP teşkilatlarını taşıyamaz.Bir Tek kişi vardır o da Ülkü devi Ergül keskindir.Gerisi boş laftır.

Yanıtla . 0Beğen . 6Beğenme 19 Temmuz 23:52
20

Kartepe Li - Ayhan arpacı inşallah il başkanı olur on numara adam

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 23:25
19

Mithat - Genç okumuş teşkilata Hakim birilerini getirsinler

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 19 Temmuz 23:24
17

Taner Yıldız - Yunus Emre en öne çıkan arkadaş. Deneyim kazanması için şans verilmesi lazım. Etrafına güven veren biri olduğunu duyduk bakalım nasıl olacak

Yanıtla . 1Beğen . 3Beğenme 19 Temmuz 22:51
37

Yavuz - @Taner Yıldız 17 nolu yoruma cevabı: Olmaz. Yunus a da on değil yirmi numara bol gelir.

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 20 Temmuz 18:40
31

Cemil Yavuz - @Taner Yıldız 17 nolu yoruma cevabı: Olabilir. Yanına iki üç tane yaşlı kurt lazım toparlar..

Yanıtla . 1Beğen . 2Beğenme 20 Temmuz 11:44
13

Ttepe - saffet mhp yi toparlayaamz aydın ünlü nün yeri dolmaz bence .yazdımburaya göreceksiniz saffetin kocaelide karşılığı yok

Yanıtla . 2Beğen . 12Beğenme 19 Temmuz 22:22
12

İzmitli Ülkücü - Adaylar arasında neden Yaşar Arslan Yok

Yanıtla . 0Beğen . 5Beğenme 19 Temmuz 22:16
39

Kocaeli 41 - @İzmitli Ülkücü 12 nolu yoruma cevabı: O kim başka adam mı kalmadı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 23 Temmuz 00:52
15

Kayak Falci - @İzmitli Ülkücü 12 nolu yoruma cevabı: Sen seviyorsun diye olacak değil. Ülkücü Hareketin kriterleri var. Yaşar abin hiç bir zaman bu kriterlere uymadı. Ülkücü değil bir kere. Akp li. Akp nin mahalle temsilcisi olmasını dileyebilirsin.

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 19 Temmuz 22:43
10

Neco - Ayhan Arpacı’yı TEK geçerim Tekrar üyelik yaparım

Yanıtla . 8Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 21:19
16

Heki̇mbaşi - @Neco 10 nolu yoruma cevabı: En yakışan adamdır İl Başkanlığına. Ama yapmazlar. Dediğim gibi adamdır çünkü. Adam olmasaydı yaparlardı.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 22:45
32

Ersoy Kandemir - @Ersoy Kandemir 09 nolu yoruma cevabı: Doğrudur da konuyla ne alaka,adımın geçtiği bir tane silah ruhsatı dahil olay yok.Bu arada kaynakçı diye tabir ettiğin kişi yılların sendikacısı bir büyüğümüzde,kendisi ile gurur duyduğum biriydi,Allah gani gani rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.Bak ne diyeceğim sen bugüne kadar bir kere adını yazdın mı bir yoruma,yorum tarzını aynı Ozan Rasime benzetiyorum.

Yanıtla . 0Beğen . 1Beğenme 20 Temmuz 15:07
29

Ersoy Kandemir - @Ersoy Kandemir 09 nolu yoruma cevabı: Yok ben tabela ayağında filan gelmem sen başkalarıyla karıştırırsın.Siyaset sadece halk İçin yapılır gelirsem halk getirir biliyorsun koltuk sevdasıyla uğraşmam ben,devlete millete hizmet esastır gelirsem tek o sebepten yani başka bir ayak arama düşünme

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 10:05
28

Kaynakçı - @Ersoy Kandemir 09 nolu yoruma cevabı: sen bu şehirde kaynakçı bir esnaftan bile az oy aldın.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 09:53
23

Samet Temel - @Ersoy Kandemir 09 nolu yoruma cevabı: Siz bence

tabela ayağında gelirsiniz..

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 20 Temmuz 00:02
08

Kesinlikle - Geçmesi gereken ilker kazan da var artısı çok eksisi yok teşkilatta tanıyor Kocaeli’de

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 19 Temmuz 20:19
47

Padişahım Çok Yaşa - @Kesinlikle 08 nolu yoruma cevabı: Ulan lavuk sen kimsin de izmitin en çalışkan meclis üyesine öyle dion

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 28 Temmuz 13:35
18

Dümen - @Kesinlikle 08 nolu yoruma cevabı: Ya bırakın bu işleri. İlker kim. Zurnanın son deliği bile olamaz. Aydın'ın mürididir. Haddini bil İlker. Bu partiye üye yapılman bile senin için büyük nimetken Aydın dan meclis üyeliği kapman da piyango oldu sana. Haddini bil.

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 19 Temmuz 22:52
07

Mhp’li - Ercan Bayrak il başkanı olmalı…Gerçek bir dava adamı kendisi. Çalışkan dürüst namuslu ömrünü bu partiye vermiş biri

Yanıtla . 4Beğen . 2Beğenme 19 Temmuz 19:52
14

Nehi̇r - @Mhp’li 07 nolu yoruma cevabı: Ercan Bayrak Ülkücüdür. Düzgün adamdır fakat İl Başkanlığını taşıyamaz. Ercan'a da bol gelir orası. Yıprandı bu süreçte. O ekiple olmamalıydı. Kendi tercihidir ama tercihleri yanlıştı. Liderlik vasıfları yoktur. Biraz dinlen Ercan. Siyaset nasip işi. Ya nasip ya kısmet Arslanım.

Yanıtla . 2Beğen . 3Beğenme 19 Temmuz 22:39
06

Vatan Hareketi - Bence o koltuk boş kalsın böylesi daha iyi.Anlayan hak verir

Yanıtla . 10Beğen . 1Beğenme 19 Temmuz 18:22
05

Sadik - Nasil bir gazetecisiniz Adaylar arasina Oguz Erhan Kopuk'u niye koymadiniz....Il baskani olursada o sizi adam yerine koymaz...

Yanıtla . 1Beğen . 7Beğenme 19 Temmuz 15:54
11

Kartal - @Sadik 05 nolu yoruma cevabı: :))))))))))) Oğuza 10 numara büyük gelir.

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 19 Temmuz 22:07
04

Turan - HEPSİ KUKLA... GELECEK OLAN KİŞİ MHP'NİN DEĞİL, AKP'NİN HİZMETKARI OLACAK. BU İŞİ KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TAHİR BÜYÜKAKIN BELİRLEYECEK.

Yanıtla . 13Beğen . 1Beğenme 19 Temmuz 15:07
03

Eski Kurt - Partiyi toparlayıp çıtayı yükseltecek ocaktan yetişme Ülkücü başarılı bürokrat ve eğitimci AZMİ CİHAT HATİPOĞLU ( her dönem bir yerlere aday yazmışsınız başkalarıyla karıştırmayın sadece Körfez belediye Başkan adayı oldu onun haricinde bir yerlere aday olmadı bilginize sayın gazeteci )

Yanıtla . 5Beğen . 7Beğenme 19 Temmuz 13:51
02

Sinan - Fotoğraftakiler kendilerini nimetten sanmaya başlayacak yapmayın :)

Yanıtla . 10Beğen . 2Beğenme 19 Temmuz 13:47
01

Aslan Er - Bu listenin çoğu aspagaras. Yunus Emre Sedat Arı hariç hepsinin eksileri çok. Ayhan Arpacı on numara Ülkücüdür ama zamanı yok. İşi meclis üyeliği. Besniliyi teşkilatta kimse tanımaz ,Ruhi parti kirasını bile ödeyendi hatta asansör aidatını ödemedi diye çok haber yaptınız. Köşe Koray’ı olduğundan şansı yok Hilal Elmas kim parti yönetme kim yolda gören parti üyesi tanımaz. Rıza Ağdağ işi evi istanbulda olmaz. Selim Açıkladı Aday değilim. Adıyaman’da çalışıyor. Kandıra ilçe başkanlığı ile il başkanlığı farklı ithal başkan olmaz. Diğerleri yazmaya gerek yok. Muzatuğ Arkadan sonra çalışmada onu geçen il Ocak başkanı genç dinamik Yunus Emre Kurta yakışır il başkanlığı. Yada Tecrübe Sedat Arı

Yanıtla . 6Beğen . 3Beğenme 19 Temmuz 12:51Anket Kocaelispor'da kimi teknik direktör olarak görmek istersiniz?