Kocaeli’nin En Prestijli Gazetesi
Dolar 8,5588
Euro 10,0825
Altın 496,01

UlaşımPark’ta neler oluyormuş neler..!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin toplu taşım işini yapan tek yetkili şirketi olan UlaşımPark ile ilgili uzun zamandır bir şeyler yazmıyorduk.

Bu demek değildir ki UlaşımPark’ta her şey güllük gülüstanlık.

Tam tersi UlaşımPark Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı şirketler içinde en fazla sorun ve sıkıntının olduğu, pek çok dedikodu ve şaibenin geçtiği bir kurumdur.

Bu kurumda yaklaşık 700 toplu taşım şoförü ve temizlik görevlisi canla başla çalışırken tepelerine getirilen yöneticiler bu kurumu adeta babalarının çiftliği gibi yönetip tam bir saltanatlık içinde yaşıyorlar.

İşte Ulaşımpark’ta son yaşananlar:

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UlaşımparkAŞ.’de yaşadığımız bazı problemlerden size bahsetmek istiyorum.

Bu kurumda şaibeli bir şekilde görev yapan İşletme Müdürü Metin Gerginci, Genel Müdür Yardımcısı Zafer Aydın ve Genel Müdür Salih Kumbaradı yolsuzluğa, hırsızlığa, dolandırıcılığa karışan Gebze vardiya amiri Necati Özdemir’i Gebze garaj amiri olarak atamasını yaptılar.

Bunlar olurken ismi yukarıda geçen şahıslar hakkında teftiş kurulu müfettişi soruşturma yapmaktaydı. Soruşturma devam ederken İşletme müdürü Metin Gerginci’nin görevde kalması ve Necati Özdemir’in Gebze garaj amiri olarak atama alması şaibeli değil midir?

Bu kadar olumsuzluğa rağmen müfettiş soruşturması devam ettiği halde nasıl böyle bir atama yapılabiliyor ne kadar yasal bir durum bunu siz düşünün.

Bu soruşturma neticesinde genel müdür Salih Kumbar ve genel müdür yardımcısı Zafer Aydın görevden alındı. Ancak bütün olumsuzlukların baş mimarları İşletme Müdürü Metin Gerginci, garaj amiri Necati Özdemir, vardiya amirleri Serdar Aktaş, Evren Karabacak ve Coşkun Baylan hala görevlerine devam etmektedir.

İşletme müdürü Metin Gerginci ırkçılık yaparak bariz bir şekilde Dilovası şoförlerini kollamaktadır. Aynı zamanda Necati Özdemir garaj amirliğine atandıktan sonra vardiya amiri Coşkun Baylan ve Evren Karabacak da aşırı bir rahatlama olmuştur. Bizlere karşı küfürlü konuşmalar, bol bol sokup çıkartmalı cümleler ağızlarından sürekli duyuyoruz.

Şimdi birazda Necati Özdemir'den bahsedelim.

-Şoförler ile telefon konuşması bittikten sonra arkamızdan ağıza alınmayacak küfürler sarf etmesi,

-Şoförlerin kendisine sorun bildirmekte dahi çekimser kaldığı,

-Şoförlerden borç para aldığı ve ödemeyip şoförlerin telefonunu açmadığı(üst yönetim bildiği halde hiçbir yaptırım uygulamadı atama yaptı ve hatta sürücü arkadaşlarımızdan verdiği borç parayı alamadığı konusunda yönetime dilekçe veren arkadaşlarımız var),

-Yaklaşık 60-70 şoför arkadaşımızı gün adı altında ve borç para alarak dolandırdı. Paralarını alamayanlar genel müdür ve yardımcısına kadar mağduriyetlerini dilekçe ile yazılı olarak bildirdikleri halde yönetim sessiz kalıp tehdit ve baskı yaparak işten atma ile korkutarak mağdur etti. Metin Gerginci ifade vermeye giden şoförlere ‘'seni ben işe almadım mı, konuyu kapatın konuşmayın'' diyerek korku verdi.

Necati Özdemir;

-Gün adı altında topladıkları paraların karşılığında günde olan bazı sürücüler evlerinde yatmalarına rağmen işte gibi gösterilip mesai yazılmıştır.

-Mağdur edilen şoförlerin birçoğunun tehditle, bazılarının da bir takım mevki vaadiyle susturulduğunu biliyoruz.

-Hala bu kadar olumsuzluğa rağmen ve yakın zamanda uyarılmalarına rağmen şoförleri kendi işlerinde kullanmaya devam etmektedirler.

-Ve bu kadar olumsuzluğa rağmen o kadar rahat ki kendi servis araçlarında ve ortağı olduğu kurban kesimhanesinde bazı şoförleri çalıştırmaktadır.

-Necati Özdemir in şu günlerde özgüveni o kadar tavan yapmış ki şoförlerin içinde; Salih Kumbar gitti, Zafer Aydın gitti ben kaldım ve beni de buradan kimsenin göndermeye gücü yetmez gibi küstahça söylemlerde bulunmaktadır.

Gebze garajı teknik personeli Yusuf Mol’un şoför arkadaşımız Ali Yazkan’a söylemiş olduğu ‘Bu yönetim bir işe yaramaz’ kelimesi Garaj amiri Necati Özdemir in kulağına gitti. Necati Özdemir’de hemen Ali Yazkan’ı alarak İzmit plaj yolu garajına götürdü. İşletme Müdürü Metin Gerginci, Garaj amiri Necati Özdemir ve planlama amiri Serdar Aktaş, Yusuf Mol u işten attırabilmek için Şoför Ali Yazkan’a baskı yaparak yalan dilekçe yazdırdılar ve iftira atmasını sağladılar.

Ali Yazkan bu olay sonrasında Yusuf Mol’u işten atacaklarını fark edip vicdanen rahatsız olduğu için tekrar insan kaynakları müdürü ve şirket avukatına giderek olup biteni anlatan dilekçe verdi. Fakat Metin Gerginci, Necati Özdemir, Serdar Aktaş yaptıkları usulsüzlük ve baskı ile iftira attırma konusunda hiçbir yaptırım almadılar.

Planlama amiri Serdar Aktaş;

Metin Gerginci’nin kurmuş olduğu ekibin başını çekenlerden biri olan Serdar Aktaş şoförlere kredi çektirdi ve hat 200 hattında çalışan bazı şoförlere kurumun emanet etmiş olduğu kasa zimmetiyle eşinin adına olan kredi kartı borcunu ödettiği yöneticilerde dahil olmak üzere herkes tarafından bilinmektedir.  Planlama amirliğine getirildikten sonra Plajyolu garajında oturup amirlik yapmaktansa önce Metin Gerginci’nin, şimdi ise Necati Özdemir’in özel şoförlüğünü yapmaktan başka bir iş yapmaması dikkat çekmektedir. Şirketin tahsis etmiş olduğu araçla iş yapmayıp sadece boş boş gezip dolaşmaktalar.

Kimse nerede olduklarını, ne yaptıklarını sorgulamamaktadır. Belki de akşama kadar evlerinde oturuyorlar, sonrasında garajda 5 dakika görüntü yapıp gidiyorlar. Serdar Aktaş’ın ''Ben makam mevki için herşeyi yaparım, babamı bile kullanırım tanımam'' ifadeleri birçok şoför arkadaşımız tarafından bilinmektedir.

Serdar Aktaş’ın iş tevzi personeli olduğu dönemde özellikle hemşerisi olan bazı şoförleri turu az olan, erken biten hatlarda çalıştırdığına, mesaisi fazla olan depar hatların aylarca çalıştırdığına hepimiz şahitlik ettik. Böylelikle birbirlerine maddi yardımda bulunuyorlardı.

Fakat Metin Gerginci’nin garaj amiri olduğu dönemde kimse Serdar Aktaş’a ağzını açamamıştır, koruyup kollamıştır. Metin Gerginci, Serdar Aktaş’ın her yanlışını kapatmış, koruyup kollayıp hep abisi olmuştur.Sizce bu kadar yanlış yapan birini bu kadar koruyup kollamanın sebebi nedir?

Vardiya amiri Coşkun Baylan;

Gün olaylarında başı çekenlerden biridir. Günde olan şoförlere, günü düzenleyen amirler(Necati Özdemir, Serdar Aktaş, Evren Karabacak, Göksel Kara, Hakan Karakaya) verdikleri paralar karşılığında fazla mesai yazdılar ve evde kaldıkları halde mesaide gösterilip devletin, milletin parası bu kişilere peşkeş çektiler.

O dönemde manevra personeli Coşkun Baylan’ın görevi akşam şoförlerin iş bitiminde gün paralarını toplamaktı. Sonrasında da ödül olarak Coşkun Baylan ı vardiya amiri yaptılar. Aynı zamanda bizlere karşı sürekli küfürlü konuşmaktadır.

Vardiya amiri Evren Karabacak;

İşletme müdürü Metin Gerginci’nin adamlarından. Görevde olduğu zamanlarda bizlere ne kadar haksızlık yaptığını bilmeyen yoktur. Fakat arkadaşlarımız Metin Gerginci’yi karşısına almak istemediği için susmaktadır. Geceleri mesai saatinde uyumakla ün salmış amirlerimizden biri. Gece manevracı arkadaşların dilinden Evren Karabacak ın uyumaları ve horlamaları düşmemekte. Aynı zaman da bizlere karşı ağzı çok bozuk.

 Bu olumsuzlukları Ulaşımpark yöneticilerinin tamamının bilmektedir. Bizler kar kış gece gündüz demeden çoluğumuz çocuğumuzdan ödün verip çalışırken bu müslüman görünümlü şeytanların yaptıkları şerefsizlikler ödüllendiriliyor. Bu ülkeye kimsenin zarar vermeye hakkı yoktur.

Soruşturmayı yürüten müfettişin görevini layığıyla yapıp yapmadığı sunduğu raporda ortaya çıkmıştır. Bizim beklentimiz hakkın adaletin yerini bulmasıdır. Hiçbir devlet kurumu kişi veya kişilerin çıkar ve menfaatleri doğrultusunda kullanılmamasıdır. Sizce üst yönetimin birbirlerini bu kadar koruyup kollaması düşündürücü değil midir? Ateş olmayan yerden duman çıkar mı?

Bu tip para-pul ve adam kayırma olaylarında adı geçen yöneticilerden İşletme Müdürü Metin Gerginci, Garaj amiri Necati Özdemir ve Planlama amiri Serdar Aktaş bir arada olduğu sürece Dilovası ve Darıca kooperatiflerine hatları peşkeş çekmelerini ve yolsuzluk yapmış olmalarını düşünmemek mümkünmü? Ulaşımpark’a ait otobüsler özellikle Dilovası ve Darıca bölgesinde kooperatif araçlarının hemen arkasında çalıştırılmakta ve hatlarımız saçma sapan yerlere uzatılmaktadır. Neden, kimler yüzünden Ulaşımpark’ın zarar ettiği şimdi anlaşılıyordur sanırım.

Son olarak size bahsetmek istediğim bir diğer konuda bu kadar ahlaksızlıkların içerisinde olan Necati Özdemir’in müfettiş soruşturması sürerken Tahir Büyükakın’ın talimatıyla garaj amirliğine atandığının söylenmesidir.

Beni Tahir Büyükakın ve Balamir Gündoğdu bu göreve layık gördü demektedir. Eğer ki böylesi bir insanın atamasını bu kişiler yaptıysa bu işte bir soru işareti var demektir.

Bakalım yeni müdürlerimiz Murat Sağlam ve Övünç Yılmaz, İşletme müdürü Metin Gerginci ve Garaj amiri Necati Özdemir’in gücüne ne kadar dayanabilecekler.

Kalın sağlıcakla.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Güngör Arslan - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Kocaeli Ses Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Kocaeli Ses Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

45

Nadir Şöför - Reis bunları da yaz bir kenara beni bul sana bomba haberlerim var AK partiyi kimler Kocaeli de nasıl yerle bir ediyor kulaklarına inanamıyacaksın ben söyliyeceğim sana yazmazsan adam değilsin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 28 Haziran 23:00
44

Bozuk Saat - Buradan Sayın Tahir Büyükakın a seslenmek. Sayın Başkan bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösterir Güngör Arslan karşıt bir gazeteci olsa da en azından bu söylediği konuların tarafınızdan araştırılmasını isterdim maalesef Bu gidişat hiç iyi değil Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yapmış olduğu mücadeleye Bu yapılanlar hak değil bu sebepten dolayı AK Parti'nin Kocaeli'deki çöküşüne Ön ayak oluyorsunuz demedi demeyin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mart 12:51
43

Deve Kuşu - Eren karadaş,a yanıt. Eren Karataş Sen bu söylediklerine inanıyorsun öylemi yeme bizi dostum?yazılanların hangisi yalan? Necati'nin şoförlerden para alıp zamanında vermediğimi? Şoförlerin Neco hakkında paramızı alamıyoruz diye dilekçe yazdığımı?Metin gerginin özellikle sana yapmış olduğu adamcılık mı her fırsatta seni Amir yapmaya çalıştıklarımı? Serdal Aktaş'ın bir b..tan anlamadığımı iş tevzi zamanındaki yapmış olduğu adamcılık mı?İ.K.A arşivleri açsın baksın?Coşkun'un ağzının bozuk olduğu mu?GÜN olaylarında başı çektiğin mi? omurgasızlık Tan bahsederken önce Aynaya bir bak ondan sonra konuş burada adam gibi gerçekten konuşması gereken birisi varsa o da en son kişisin. Vardiya Amirliği için her fırsatta seni Amir yapmaya çalışan Metin abi yine ve Necati' abine güzel itaat ediyorsun bunu da garajda ki herkes çok iyi biliyor o yüzden bence bu yağcılığı bırak Başka türlü kendi kişiliğine karakterine dönüş yapamazsın. Deve kuşu gibi başını Toprağın altına sokma Dostum.Evet biz ismimizi maalesef şimdilik yazamıyor Uz Ama bir gün herkes çıkacak Aslanlar gibi ismini yorumlardan önce yazacaktır diye düşünüyorum.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 10 Mart 12:45
42

Ulaşımprk Şöförü - Vayy bu sahiplenmek bu şirkette olanlar malum metin necati gibi kibirli yalaka hırsız edepsiz insafsız ukala kişilerden bakın bunlar o zaferin vebali salihin adam olmayışı göya yönetici idiler kendi çıkarları için bu ulaşımparkı ne hale getirdiler yazıklar olsun bu kişilere hakkımı helal etmiyorum şimdi sayın tahir başkan sayın genel sekreter balaöir bey sayın genel müdürüm Allah için bizi bu ulaşımparkda huzurlu çalışmamız için garaj müdürü garaj amirlerine ve vardiye amirlerinle ilgili bir şeyler yapın biz işimiz aşımız rızkımız milletimiz kurumumuz ve teşkilatımız için huzurlu bir çalışma ortamı sizlerden talep ediyoruz Allah için bizi bu yöneticilerden kurtarın biz şöförlerin artık psikolojisi bozuk can taşıyoruz millete hizmet için ve daha huzurlu çalışmak istiyoruz geçmişdeki gibi Allah için biraz müdahil olun

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 08 Mart 08:34
40

Şöför Arkadaşın - Eren arkadaş dopru bitanedir bunca yazılan dopruki yazıyorlar görüben köy kılavuz istemez ana ulaşımpark ne hale geldi senin bike deperin bitti nerde o kahraman şöförler şindi heosi ogünlerdeki susmuş susturulmuş sen gibi yalakalık yaptırılıyor metin necati sizin kılavuzunuz bak adil ol hak var bu ulsımparkda saç ayağı zafer metin necati ve karıştırıcı salih vardı sıra onlarada gelecektir sen işine bak dümencilerle bir olma yoksa çıkarın varsa Allah var gam yok devam et akıllıda ol zan aktında burakma kalmada

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 07 Mart 14:37
41

Golcuklu - @Şöför Arkadaşın 40 nolu yoruma cevabı: Sabir sabir murat saglam ovunc yilmaz bunlarin ipini ceker yoksa bunlar rahat durmuyolar ezilenlere sahip cikin......

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 07 Mart 22:38
39

Dilovalı - Eren karadas biz sendeki omurgayida biliriz sen sıkma canını metin mudurunmu istedi senden yorum yapmanı ekmek yediği KAP'a pisliyen demişsin doğruları söylemek nezamn pislemek oldu tabii sizinde rahatınız bozulacak muhalif demişsin Senin yandaş gazatende bu haberleri yapacak g... Varmı bizlere yazikki sizin gibi yalama takımını aramızda barındırıyorduz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 07 Mart 14:12
37

Eren Karadaş - Şimdi buraya ismini yazmadan çalıştığı kuruma, müdürlerine, amirlerine, böyle acımasızca yorum yapan zatlar üç günlük dünyada biraz omurgalı olunda, delikanlı gibi eleştirdiğiniz insanlara sahte isimler üzerinden yorum yapmayın.Madem derdiniz var gerçek isimler üzerinden yazında karşı tarafta sizi adam yerine koysun, yorumların hepsini okudum öyle bir zihniyetle iç içeyizki ekmek yediği kaba pisleyen kendi kurumunu muhalif bir gazetede bu kadar aşağılayan bir topluluk görmedim ayıp ya gerçekten acıyorum size aciz sefiller...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 06 Mart 12:12
38

Golcuklu - @Eren Karadaş 37 nolu yoruma cevabı: Eren eren gelemedin bir yerlere muhalefet gazetesi ama gercekleri yaziyor aldinmi tesekkur msj i.....

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 06 Mart 19:07
36

Şöför Gazetesi - Nedir bu ulaşımpark metin necati konusu bunların aslı astarı varsa ve genel müdür ve gnl müdür yardımcısı olan şahışşar bu yüzden soruşturmanın sonunda görevden alınmışsa burda bir düşünmek lazım salih hırsız zafer dolanrıcılarlamı çalışıyordu bence birileri çok götürdüki şimdi metin necati günah keçisi olacak gibi kübir ve edepsizlik kişiyi süründürür demekki giden sürünmeyi hak ettiyse metinle necatide bunca olan şeylerin hesapını ödeyecek Allahın rızası ile bakalım hangi yüzle bu şehirde yaşayacak Allah var Allah sanmayın yanınıza kalacak yaptıklarınızın yetimin milletin hakkını ödeyecek ve ah aldınız onca şöförden bu dünyada bu ulaşımparkın ahirette siz haysiyetsizler cezanızı gani gani çekin bizde bizde gam yok Allah var salih zafer necati veee metin belası

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 06 Mart 01:32
35

Halk - Bakıyorumda insanlar herşeyi yazıyor ağzınız çuval değilki birisi büşsün bunları buraya aktaranlar belli koltuk sevdası yani ya biryere gelemeyenler yada amirlikten alınanlar sanki buraya bu yazıları yazdıranlar çok doğru insanlar hepsini herkes tanıyor mesala bir iki tanesini söylim Erdem Aydın on lafından dokuzu yalan adam yalan makinesi amirlikten niye alındığı biliyorsunuz Ali kvraz garaj amiri olmak için birilerinin ayağını kaydıracaktıki o işleri iyi yapar şaban bayram aldı görevden baktı tehlikeli adam Yusuf yenice malum adam gebze garajında heykeli dikilir o kadar memnundu herkes daha niceleri var hep koltuk sevdası yani işin özü her iki tarafta aynı guruplaşma olmuş burdan birbirlerine çamur atıyorlar ya herkes tanıyor hepinizi neyin davası bu Necati ve tayfası amirlikten alınanlar ve destekçileri birbirlerini çekemeyen kuzey Kore ve güney kore gibisiniz ya bura hiç kimseye kalmaz .....

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 05 Mart 22:38
34

İshak Taştan - Arkadaşlar uzaktan kuru sıkı gibi sıkıp ortalığı karıştıracaginiza sayfa sayfa yazı yazmadan önce iki cümle ile adınızı soyadınızı delikanlı gibi yazında ondan sonra yazımaya başlayın bence arkasından atıp tutgunuzu her kişinin yanına gittiğinizde ne yalakalıklarin yapıldığınada çok şahit olduk yani

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 05 Mart 22:34
33

Civata - Sn. Güngör arslan ulasimparkla alakalı bir çok yazı yazdınız özelliklede metinle alakalı ama hiç birşey olmadı bütün ulaşimpark metinle neconun ne mal oldugu iyi biliyor onları savunanlar da belli adamlar. herkes bunları biliyorken goruyorken bir yukarisimi görmüyor siz bence Tahir buyukakini Mehmet ellibeşi murat sağlamı siz bunları kaleme alin her gün yazın ama her gün bakalım Adalet hak hukuktan bahseten başkanlarımız neler yapacak.

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 04 Mart 20:27
31

Hiyerarşi Hiyerarşi... - Siyaset adamından devlet adamı olmaz yer yedirir satar sattırır gezer gezdirir faturasını devlete keser.

Devlet adamı değişmez siyasetçi olsada değişmez yemez yedirmez satmaz sattirmaz devlete fatura ettirmez Sayın KBB Başkanımız Tahir Büyükakın bir devlet adamıdır ve Kocaelimiz için büyük bir yapıcı varlıktır varlığı daim olsun bu yazılan ve doğruluk payının yüksek olması ile soruşturma başlatacağı kesindir bu isimler kac kez kaleme döküldü ve halen görev yapmaktalar hatta bir üst makama bile çıktılar ben inanıyorumki bu durumdan habersiz olmaktadır Sayın bakanım sizden bir başkan olarak değil Devlet erkanı Vali olarak ricamizdir bu lekeyi Sayın Cumhurbaşkanımızın kurmuş olduğu partiye iz bırakmasına müsaade etmeyiniz bir ricamız daha lütfen bu araçlara sıradan bir gün yolcu olarak Seyehat etmeniz inaninki bu değerli vatandaşlarımız yolcularımız bu hizmeti hak etmediğini göreceksiniz bakım onarım sıfır saygılarımla...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 03 Mart 17:26
32

Golcuklu - @Hiyerarşi Hiyerarşi... 31 nolu yoruma cevabı: Bizim sorunumuz baskan degil onarim bakim degil bizler isimizi severek yapiyoz taki bu seytanlari 3 u bir aradayi direksiyonda gormek ......yorumun guzel yazmissin bunlar ve junun gibiler egolarini tatmin etmek icin babalarini satarlar partiye zarar verirler katiliyom

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 03 Mart 18:38
30

Turgut Ada - ÇİNGENEYE YETKİ VERMİSLER ILK BABASINI KESMİŞ...

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 03 Mart 17:06
29

Civata - Her türlü pisliğin haksızlığın döndüğü yer dir ulaşımpark herkes bir adamcilik peşinde ayrıca sosyal medyada yaptıkları reklamların hepsi yalan kurmaca şöförlere rolü verip kendileri kameraya cekiyo inanmayın.....

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 03 Mart 14:20
28

Mi̇llet İçi̇n - bu ulaşımpark aile şirketi olmuş baksana hem aynı isimler yazılıyor sanırım K.B.B BAŞKANI TAHİR BEY ve GENEL SEKRETER BEYFENDİ GENEL MÜDÜRE BU NE YAZILANLAR DİYEREK AYLARDIR İSMİ GEÇEN şahışlarLA İLGİLİ KONU NEDİR GEREĞİNİ YAPIN DEMELİ YOKSA BU MİLLETE BU YAPIYLAMI HİZMET edilecek çokmu önemli personel bu kişiler yerine göre3vlendirilecek kişimi yok okuduğum kadarıyla şöför iken amir müdür olan tahsili olmayan kişiler bunu incelemek inceletmek siz sayın belediye başkanı ve genel sekreter ve şirket genel müdürü olsa lütfen HAK İÇİN Millet için RIZASI İÇİN YAPIN ŞU ŞİRKETTEKİ İNCELEMEYİ AÇIĞA ALIN BU PERSONELLERİ MİLLETE HİZMET ETMİŞ OLURSUNUZ

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 03 Mart 10:03
27

Kara Kutu - Yiyin yiyin bakalım nerede patlıcaksınız gerçi bundan büyük patlak olmaz yok yaa gerçekten en üstten en alta kadar adam genel müdürlükte sıcakta yatıyo çayı kahvesi önüne geliyo (şöföre pandemi var çayı kaldırın) şöför gece gündüz çalışsın 2 tane mesayi yapıncada arkasından konuşsunlar otobüs sürüyo aldıgı maaşa bak gözü olanın gözü çıksın bilmez ama akşama kadar 500 kişiyle uğraşıyo şöför sadece adamı olan yazıcıdan müdür olsun yazıcıdan amir olsun adamı olan rahat etsin emir versin şurdan gidin şurdan gelin iyi maaş alsın (gözümüz yok ama işini yapıpta alsın) asgari ücrete 500 tl zam yapılan yerde şöföre 330 tl zam teklif edin bu kadar insanın bedduasını ne yapıcaksınız bilmiyorum sizin Allah belanızı vermiş anlamıyosunuz Allah çoluk çocugunuzdan çıkarsın ki anlayın . . .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 21:44
25

Faydası Olmaz - Garaj amirliğine atama yaparken bu adamın kendi işinin olduğunu şirkete faydasının olmayacağını hiç düşünmedinizmi servis işi yapıyor hayvancılık yapıyor garajla neden ilgilensinki önce can önce kendi işi sonra zamanı kalırsa garaj ile ilgilenir...

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 02 Mart 16:28
24

İnsiyatif Kaldırılsın - Yandaşlarınıza yazılan tutanakları insiyatif kullanarak yırtıyorsunuz insiyatif kaldırılsın yada disiplin kurulunda kullanılsın gerçekten emek veren sürücülere yaptığınız haksızlıktır...yandaşsa

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 02 Mart 16:23
23

Adaletsizsiniz - Havaalanındaki usulsüzlük ne oldu ofisin kapandığı ilemi kaldı ? Usulsüzlükle yakalanan m.b hakkında işlem yapıldımı yoksa oda sümen altımı oldu

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 02 Mart 16:18
26

Golcuklu... - @Adaletsizsiniz 23 nolu yoruma cevabı: Agzina saglik sus payi verilmistir onuda bir yerlere vermislerdir abisi kollar onu

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 02 Mart 18:35
22

Otobüs Şöförü - bu ulaşımparkda hizmetmi eziyetmi adam kayırmacılıkmı günü kurtarmamı edepsizlikmi arsızlık ve dolandırıcılıkmı yapılıyo yazıklar olsun metinnecati yalaka takımı ve buna müsade eden zamamnında metinle kadrolaşan zafer efendiye salih paşaya bu cihan sultan süleymana kalmadı nerdesiniz helallik alın bu şöförlerden bu şirketi kuran sizlere devreden yasin şaban ve diğerleri yasinin adamı diye gevezelik yaptığınız o insanlardan kişiliksiz oldunuz allah kibirli kullarına rücu eder bu haksızlıklarınızı şerefinizle yaşayın adam olun vazgeçin bu işten mlletin malını sömürmekdenki allah hesapını soracakdırda unutmayın dualarınızla yaşamayı öğrenin biz çalışırız aslanlar gibi bu millete hizmet için yolcularımız için sbizce sıkıntı yok hesap var hesap

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:30
21

Metin Elönü - Muavin olamayacak isimler yönetici olmuş. İşi ehline vermek gerek

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 02 Mart 12:09
20

Bitlisli . . . - Ulaşımpark olmuş köpek barınagı sahibi olan et yiyo . Biride çıkıp demiyo bu şöförler kar kış demedi pandemi demedi çalıştı bu hastalık geldi bir kere bile istirahat etmeden bir test yağtırmadan çalıştı ama Allah var gam yok kendilerini biliyorlar Allah çocuklarından çıkarsın ki anlasınlar . . .

Yanıtla . 2Beğen . 1Beğenme 02 Mart 10:13
19

Ulaşımprk Şöförü Eşref - Allah için millet için bu ulaşımpark şöförleri için bu şahışları bu şirketten uzaklaştırın Metin Necati isimli kişiler daha ne kadar görevi kötüye kullanacak yapmadıkları ve yapmayacakları yok bu şirkete ve milletin emanetine ikiside tam bir ukala kibirli ve edepsiz onalrın biz insanoğlu insana yaptıkları ve millettin malına verdikleri zarardan ileri onları önçesiz yöneticelerimize sonra hak yedikleri içinde Allaha havale ediyorum haramzadeler hırsızlar çünkü

Yanıtla . 3Beğen . 1Beğenme 02 Mart 06:25
18

Analizci - İşin özü şudur ki Gebze garajındaki hat güzergah ve saatlerle ilgili sıkıntıları Metin gerginci Necati Özdemir Serdar Aktaş,a şoför personel ilettiği halde kulaklarını tıkayıp herhangi bir çözüm oluşturmamış lardır yeni yönetime gelen müdürler konuyu şoförlerden Dinleyince buradaki olumsuzluklara düzeltmek için hamleler yapmışlar ve bazı hatların güzergahlarını eskiye çevirerek para kazanmasına vesile olmaya çalıştılar yani ufaktan ufaktan bunların tekerine çomak sokmaya başladılar fakat ortaya amirlerden birisi böyle bir yazıyı attı Bunun sebebi de Biz daha önce bu şirkette bu haksızlıkları yolsuzlukları yanlışları yaptık bunlardan Yukarının haberi olmasına rağmen herhangi bir yaptırım yapamadılar müfettiş raporunu dahi boşa çıkarmış bir güç var elimizde o yüzden Murat ve Övünç aklınızı başınıza alın yoksa sizin de akıbetiniz öbürleri gibi olur imajı vermek diye düşünüyorum. Murat Sağlam ve Övünç Yılmaz Allah yardımcınız olsun bu cadı kazanı içinden nasıl alnınızın akıyla çıkacaksınız çok merak ediyorum. Bu olaylara Bir de bu yönden bakmanızı rica ediyorum Saygılarımla.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 01:37
17

Atatürkçü - Zafer aydın küçük dağları ben yarattım edasıyla dolaşan, rapor ve ilgili sorumlularla hazırlanan belgeleri değiştirmek için baskı yapan, ben her konuda profum meslek şahiplerinden bile ben o işi en iyi bilirim diye gezen biriydi.doktorlardan bile saglik konusunda iyi olduğunu ifade etip....

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 01:28
16

Ölüm Var Ey Fani - Allah'ın adaleti şaşmaz. İnşallah eden bulur

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 01:16
15

Rıza - Olayları her yerde anlatan Mahmut ayaz bakım onarım müdürü yapıldı hayırlı olsun , eski garaj amiri Yusuf molu artık yanına alır bol bol dedikodu yaparlar , Metin’i ye artık Mahmut ayaz otobüs işletme sana kalsın ..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 00:45
13

Golcuklu... - Metin gerginci ve EVLATLARI......kim demis kisin dondurma yenmez die......evlatlar cikinda abinizi kollayin .......

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 01 Mart 23:04
12

Çalışan - ULAŞIM PARK çalışanlarına ZAMMMM VERSİNLERR ZAMM kocaelinde en düşük maaş alan iştirak şirketi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 01 Mart 21:24
11

Birgün Elbet Bitecek - Bu kurumda maalesef Necati Özdemir denen şahıs arkasına almış olduğu siyasi gücü kullanarak Vur patlasın çal oynasın edasında tavırlar sergileyerek sözde garaj Amirliği yapıyor böyle birisini bu göreve getiren ya kördür ya da büyükbir menfaati vardır.ben buradan sayın genel müdürümüz MURAT SAĞLAM bey,r seslenmek istiyorum lütfen bu şahısa bir sorar mısınız garaj amiri olduğundan bu zamana kadar bir tane şoför buna sorunla gidip çözümle geri geldi mi bir tane sorunu çözüldü mü hatlarla ilgili güzergah larla ilgili veya duraklarla ilgili ben cevabını şimdiden arz edeyim kesinlikle ve kesinlikle zahmet edip de bu işlere kafa Yormaz. Bunun gibi bir zat-ı muhteremi bu göreve getirenler Bunun hesabını mahşer günü nasıl verecekler kendileri düşünsün. Gelelim Serdar aktaşa Ula arkadaş Sen nasıl bir planlamacısın güzergah çizersin ben yapmadım dersin güzergahlardan anlamazsın otobüslerin saatlerinden anladığın yok bu şoförler senin düşmanın mı plaj yolundaki şoförler den dayak yemekten ucuz kurtuldun ma bir İnsanoğlu çıkar işinin de gücünün de der Senin kafanı gözünü kırarıp Hadi bana eyvallah der bir gün 430 hattının saatlerini 20 gündür düzeltemedin şoförler direksiyondan aşağıya inmiyor millet kulaklarını çınlattı nca ben yapmadım Ben etmedim deyorsun hatların içine ettiğin gibi saatlerinde içine ediyorsun 565 570 hattının saatlerini bile adam gibi yapmamışsın. Bu şoförler senin düşmanın mı ama oturduğunuz o koltuk bir gün ters Döner altında kalırsınız. Ulaşım parkın para kazan mamasının en büyük sebeplerinden birisisin hiçbir hattın saatinden haberin yok. Bu yazı yazan kimse birçok şoförün Gönlünden geçenin tercümanı olmuş ağzına kalemine sağlık diyorum. Inşallah yeni müdürümüz MURAT SAĞLAM Bey bu olumsuzlukları görür ve bir an önce bu yanlışların düzeltilmesine vesile olur. Keser döner sap döner gün gelir hesap döner diye bir atasözü var bunda size hatırltam. Bu yazılanların yalan veya yanlış olmadığini herkes biliyor. Müfettiş raporunun incelenmesini talep ediyore

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 01 Mart 21:15
14

Tugay - @Birgün Elbet Bitecek 11 nolu yoruma cevabı: çok fazla uzatmaya gerek yok ulaşım park konusunu .. yıllardır başiskele kocaorman ceddesi için telebimiz var ..yüzlerce sitenin olduğu caddeye ulaşım için bir araç alamadık kendim casaba suite evlerinde ikamet etmekteyim .. ve ne yazıkki fikri ışık beyfendinin ikamet ettiği yerde 10 tane villa için girdi çıktı yapılan sokaklar boş bom boş oradan yürütülen koca koca otobüsler bir türlü bizim caddeden geçmedi bu sefer proğramlarını yapan arkadaşlara soruyorum inadına zarar olsun diyemi yapıyorlar güzergah ayarlarını allah belanızı ilk seçimde verecek kocaoğman caddesine toplu taşım koyun size buradan oy yok demedi demeyin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 00:07
10

Ulaşım Eleman - Birde son zamanda ulasimparka alınan elemanları yazsanız kimler girmiş kimin çocukları kimin yakınları sadece bir bakın son 6 aya bakın yeter göreceksiniz kimlerin yakınları olduğunu inşallah onlarida yazarsınız

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 01 Mart 20:48
08

Sizi Hınzırlar - Havaalanını unutmuşsunuz

Yolsuzluk yüzünden havaalanı kart satış ofisini kapattınız ama onuda örs bars ettiniz personele hiç bişi demediniz kendi adamınız tabi ama çok ballısınız yapıonuz nedense siz haklı diğerleri yalancı oluyor bu işin sonunu düşünün hz.ömer adaleti diyip neler yapmışsınız neler

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 01 Mart 18:24
07

Orjinal - ALLAH hepsinden hesap soracak inşaallah kimseninde umru deyil tahir başkan bunları tutmaması lazım burda gelen yemiş giden yemiş her konuda metin gerginci geçiyor kimmiş bunun torpili merakta etmiyor deyilim adam 2 genel müdür ve yardımcılarını yedi ulaşım parkta helal olsun adam çok sağlam demekki arada bir dert dinlerim şoförlerden onların dilinde sürekli vardiya amirleri hak yemek onlarda adam kayırma onlarda körfez ve plajyolu garajlarında eziyet sürekli ayıp ayıp onlarda evlerine ekmek parası kazanıyor ne ustunlugunuz varki insan insana eziyet ediyor umut kemal efendi yusuf efendi imiş isimleri yazıktır bu insanları azarlama felan sizinde belli kim arkanızda yine metin gerginci varmış siz siyaset olmayan yerde dakka tutmazlar iki dakkada insana çevirirler aklinizi başınıza alın biraz baskı ile olmaz bu işler Ama size yazılsa çözülse ne olur savunmanızı alanda okuyanda gerginci ne gerginciymis beee.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 01 Mart 16:31
06

Hiyerarşi Hiyerarşi... - Yeri gelmişken söyleyeyim çok sevdiğim bir söz

Her şey var aslında!!!

Ama hiçbir şey yok??

Her şey var asıllarında!!!

Ama dönüpde gören yok...

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 01 Mart 14:08
05

Verimsiz Hatlar - Gebzedeki Ulaşımpark hatlarını sürekli değiştirip, saçma sapan yerlere uzatıp, sefer saatlerini azaltıyorlar. En yoğun güzergahlarda özel halk otobüsleri balık istifi yolcu taşıyıp eşek yüküyle para kazanırken, Ulaşımpark otobüslerini kimsenin binmediği upuzun güzergahlarda boş boş çalıştırıyorlar. Yazıktır günahtır be devletin parasına!

Yanıtla . 7Beğen . 1Beğenme 01 Mart 12:07
04

Kosovali - Yıllardır bizden oy isteyenler belediyeleri ve şirketleri sömürmeye devam ediyor. Ama konu iş istemeye gelince belediye de bırakın işe girmeyi cv'nizin gerekli yere ulaşması bile imkansız . Belediyenin her hangi bir kuruluşunda işe girmek NASA ya işe girmekten daha zor. Bunu 2010 dan beri partiye üye olan biri olarak söylüyorum. Sözde işçi alımı yok ama nedense gözümüzün önünde parti üyeliği olmayan bile içerde sağlam bir tanıdığı varsa iş başı yapıyor ne hikmetse sadece bize gelince işçi alımı olmuyor. Yıllardır ulaşım parka cv bırakmama rağmen bir kere bile aramadılar. Ehliyetim srclerim tam. Hatta şehir içi tecrüben de var ama tek eksiğimiz torpil . İstersen dünyanın en iyi şoförü ol Kocaeli de işe girmek için torpilin yoksa kimsesin malesef. Ama bundan sonra oy istemeye gelince vereceğimiz cevap belli Yallah başka kapıya.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 01 Mart 11:10
03

Yaya - elinizi attığınız bir şeyden de koku gelmesin birader.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 01 Mart 11:00
02

Haksızlığa Susma.... - bunlar iceberg in üstü ya altı ..20 senedir milletin emdiği sütü haram ettiler ,millet perişan umurlarındamı....bu devranda biter..

Yanıtla . 8Beğen . 0Beğenme 01 Mart 10:56
01

Merkez - hala devam ediyor mu bilmiyorum ama hat 200 soförleri elden para topluyordu. bu iş ciddi sıkıntı

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 01 Mart 10:33


Kocaeli Markaları

Kocaeli Ses Gazetesi, Kocaeli ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (262) 321 41 41
Reklam bilgi