KYÖD başkanını seçecek

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği’nin 16. Olağan Genel Kurulu yarın saat 11:00’de Metropol İş Hanı’nda bulunan dernek binasında gerçekleşecek. KYÖD’de 390 üye bulunmaktadır. Mevcut Başkan Didem Turan kongrede aday olarak yer almazken Yrd. Doç. Dr. İlbeyi kılavuz ve KYÖD Başkan Yardımcısı Uğur Saral adaylığını açıkladı. Başkanlık seçimlerinde toplamda 2 isim mücadele edecek.

4 yıldır başkanlık görevini yerine getiren Didem Turan, “ Genel Kurul için hazırlıkları gözden geçirdik. Bu döneme katkı sunan yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma minnettarım. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çabaladık. Bir sonraki yönetim inanıyorum ki derneğimizi daha da iyi noktalara taşıyacaktır. KYÖD kent için ülkemizin geleceği için çalışmaya üretmeye devam edecek

Adayların yanında olacak

KYÖD 2018’den bugüne, yani 14.-15. Dönem Yönetim Kurullarında KYÖD’e benimle birlikte emek veren Uğur Saral ve İlbeyi Kılavuz’un adaylığıyla yoluna devam ediyor. Bir kez daha kendilerini hem tebrik ediyor hem de tüm KYÖD’lüler gibi yanlarında olacağımı ifade etmek istiyorum” ifadelerinde bulundu.

- Kocaeli Ses Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.seskocaeli.com/haber/11092181/kyod-baskanini-sececek