Uysal Ailesi VİRÜSLE SAVAŞIYOR

Körfez Tütünçiftlik’te oturan 5 kişilik Uysal Ailesi yakalandıkları koronavirüsüne karşı günlerdir amansız bir savaş veriyorlar. Evde tedavi olan Uysal ailesinin şu an sağlık durumu oldukça iyi.

VİRÜSÜ YENİYORLAR


16 Nisan’da özel bir firmada çalışan eşinin virüs testlerinin pozitif çıkması sonucu hastaneye giden baba Birol Uysal’dan sonra eşi Fatma Uysal ile çocukları Ömer Faruk Uysal, Burak Efe Uysal ile Zeynep Sağra Uysal’ın da testleri pozitif çıktı.
10 gündür evde doktorların verdikleri ilaçları kullanan Uysal Ailesi şimdi virüsü yeniyorlar.

İKİ ÇOCUK SPORCU


Koornavirüs testleri pozitif çıkan Uysal Ailesi’nin 17 yaşındaki çocukları Ömer Faruk Uysal Körfez Belediyespor’un U12 oyuncusu.
12 yaşındaki Burak Efe Uysal ise Serdar Spor Kulübü tramp atış sporcusu. Burak Efe Uysal aynı zamanda da U17 ve U19 sporcusu. 3.5 yaşındaki Zeynep Sağra Uysal ise evin en küçücük bireyi ve kızı.

10 GÜNDÜR MÜCADELE EDİYORLAR


www.seskocaeli.com haber sitemize konuşan anne Fatma Uysal, ’10 gündür bu virüs illeti ile ailece mücadele ediyoruz. Gerçekten çok kötü bir hastalık ve çok sıkıntılı günler geçirdik. Şu anda özellikle iki gündür iyiyiz ve virüsü Allah’ın da yardımıyla yendiğimize inanıyorum. Eşim ve çocuklarımla şu anda iyiyiz’ dedi.
Uysal Ailesinin evlerinde amansız virüse karşı verdikleri mücadele takdire şayan bir mücadele.

Ses Kocaeli Gazetesi olarak Uysal Ailesine geçmiş olsun diyoruz.

- Kocaeli Ses Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.seskocaeli.com/haber/4307492/uysal-ailesi-virusle-savasiyor