İşte CHP Kartepe'de adayların LİSTELERİ

Tevfik Mayda, Nilay Merttürk, Cihan Çakır ve Murat İskenderoğlu'nun yarıştığı kongrede listeler belli oldu.

Tevfik Mayda'nın ilçe yönetim kurulu:

ASİL:
-       Latif Akbulut
-       Müge Altın
-       Osman Bakar
-       İbrahim Çetinkaya
-       İsmet Demirel
-       Melek Dizmen
-       Abdurrahman Karaduman
-       İbrahim Kecin
-       Erkan Neroğlu
-       Cemil Saraç
-       Nalan Seçkin
-       Ramazan Senem
-       Damla Demir Seymen
-       Önder Şirin
-       Orhan Topçu
-       Hayati Versan

YEDEK:
-       Berna Bozbağ
-       Semahat Öztürk
-       Ufuk Kıyar
-       Ali Mete
-       Mehtap Akçakaya Eryılmaz
-       Erkan Korap
-       Vefat Çıplak
-       Nasuf Korkmaz
-       Şenol Sarı
-       Okan Yıldız
-       Birkan Özdemirli
-       Kübra Sancak
-       Funda Akdağ Ruma
-       Nazım Güncü
-       Alirıza Erdem
-       Nurdoğan Çalışkan

Nilay Merttürk'ün ilçe yönetim kurulu:

ASİL
-       İsmail Akbal
-       Sibel Arslancan Bakaç
-       Eyüp Çalış
-       Sefa Çelebi
-       Taner Doğan
-       Ümit Gürcan Karamert
-       Fulya Kaya
-       Ülkü Keskin
-       Nurcan Kurşunoğlu
-       Tamer Kösemen
-       Kenan Özsoy
-       Salih Sancar
-       Hilmi Selçuk
-       Ahmet Şenol
-       Özkan Topuz
-       Özden Yıldız

YEDEK
-       Fatoş Uygun
-       Nurcan Bayrak
-       Ali Mete
-       Batuhan Yıldırıcı
-       Mehmet Temel
-       Nuran İyier
-       Dilek Mutibayraktaroğlu
-       Hüseyin Yusuf Gül
-       Nejla Bayar
-       Nedim Odabaş
-       Şükrü Andaç
-       Hüseyin Bostan
-       Nihat Kabaoğlu
-       Asiye Özsoy
-       Meryem Toraman
-       Murat Çelebi

Murat İskenderoğlu ilçe yönetim kurulu:

ASİL

-Esra Baş
-Avni Baydar
-Özcan Çapoğlu
-Yavuz Eren
-Onur Karaten
-Duygu Katil
-Pervin Kurt
-Olcay Özçelik
-Murat Özen
-Funda Sesli
-Recep Şahmar
-Üzeyir Tanrıverdi
-Mustafa Tunç
-Emel Umut
-Serhat Yalçın
-Cevat Yiğiter

YEDEK

-Ahmet Üstün
-Burhan Özpehlivan
-Adnan Gündüz
-İsmail Taban
-Yüksel Dinçer
-Ergün Yalçın
-Hilal Yazıcı
-Adnan Uzun
-Mustafa Turanlı
-Mahmut Engin
-Recep Coşkun
-Mehmet Özçelik
-Okan Yıldız
-Hasan Cebeci
-Hakan Yıldırım
-Okan Çelik


Cihan Çakır ilçe yönetim kurulu:

ASİL

-Sevgi Ağra
-Metin Akçay
-Özge Akdoğan
-Feza Asan
-Aybüke Avcı
-Yasin Çakmak
-Fatih Harbi
-Yasemin Kıran
-Alp Köroğlu
-Fikret Merttürk
-Erdal Peçin
-Elif  Seret
-Soner Serman
-Bülent Şahin
-Turgut Uygun

YEDEK
-Aydın İşçimen
-Nermin Çakmak
-Murat Sever
-Sami Yaşar
-Zaliye Özgür
-Ramazan Köse
-Yasemin Mollaoğlu
-Okan Yıldız
-Burak Doğan
-Şenor Yılmaz
-Fatih Tetik
-Hüseyin Fatihoğlu
-Mesut Çukdar
-İbrahim Karslı
-Şahabettin Şenödeyici
-Özden Yerlitürk

- Kocaeli Ses Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.seskocaeli.com/haber/7865957/iste-chp-kartepede-adaylarin-listeleri