Ramazan Arslan ilçe başkanlarını ağırladı

Bu ilçemizde siyaset diğer ilçelerdeki gibi yapılmaz. Birbirlerine ne kadar çok rakip olsalar da siyasi parti yöneticileri fırsat buldukça bir araya gelir ve sıcak sohbetler yaparlar.

Hele bu daveti yapan herkesin sevip saydığı, ABİ olarak gördüğü bir siyasetçi olursa.

Kandıra’da 12 yıldır Saadet Partisi’nin ilçe başkanlığını yapan ve bu haliyle ilimizde en uzun ilçe başkanlığı yapan kişi unvanını elinde bulunduran Ramazan Arslan geçtiğimiz Kasım ayında yapılan kongrede yeniden bu göreve getirildi.

Kandıra’da her siyasi görüşten insan tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olan Ramazan Arslan ilçedeki siyasi partilerin ilçe başkanlarını Kerpe’de Kaptan Restaurant’ta ağırladı.

Davete Demokrat Parti ilçe başkanı Olcay Çelik, CHP ilçe başkanı Gülay Eyisabuncular, İyi Parti ilçe başkanı Yusuf Battal, Yeniden Refah Partisi ilçe başkanı Levent Gödek, BBP ilçe başkanı Murat Küçükteker, MHP ilçe başkanı Ahmet Uğur katılmış.

Ramazan Arslan’ın davetine AKP ilçe başkanı Erol Ölmez rahatsızlığı nedeniyle, Deva Partisi ilçe başkanı Murat Bebek ilçe dışında olduğu için katılamayıp özürlerini iletmişler.

Geç saatlere kadar süren yemek büyük bir neşe içinde başlayıp bitmiş. Ve tabi bol bol da siyaset konuşulmuş bu gecede.

- Kocaeli Ses Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.seskocaeli.com/haber/8976464/ramazan-arslan-ilce-baskanlarini-agirladi